18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
Bialy85 2021-05-17, 9:21
Głośny ten paralizator
Zgłoś
Avatar
Kominek1993 2021-05-17, 10:15 5
Nawet, jeśli została postrzelona, to nie za to, że pokazała dupę, tylko za to, że uciekała. Policjant zawsze się wybroni - bo nie wie, czemu tak naprawdę uciekasz. Ma prawo podejrzewać, że skoro robisz spierdolkę, to znaczy, że masz coś do ukrycia. Może jesteś ścigany listem gończym, może masz broń lub prochy? Naprawdę, ja rozumiem wszystko, ale gdyby policjant w USA kazał mi zrobić salto w tył, to bym zrobił salto w tył, mimo że, kurwa, nie umiem. Wolę to, niż być bohaterem filmu na hardzie.
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2021-05-17, 18:04
Czarna rasistka! Co to ma znaczyć? Dupa też ma prawo
Puszczać się na lewo również.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2021-05-17, 19:48 1
Kominek1993 napisał/a:

Nawet, jeśli została postrzelona, to nie za to, że pokazała dupę, tylko za to, że uciekała. Policjant zawsze się wybroni - bo nie wie, czemu tak naprawdę uciekasz. Ma prawo podejrzewać, że skoro robisz spierdolkę, to znaczy, że masz coś do ukrycia. Może jesteś ścigany listem gończym, może masz broń lub prochy? Naprawdę, ja rozumiem wszystko, ale gdyby policjant w USA kazał mi zrobić salto w tył, to bym zrobił salto w tył, mimo że, kurwa, nie umiem. Wolę to, niż być bohaterem filmu na hardzie.



Ale ty jesteś lewacki w myśleniu, Przecież widać że Bohaterka filmu nie miała Broni, ani nic do ukrycia a wręcz przeciwnie, natomiast przeceniła poczucie Humoru cienistej policjantki, jak będzie z tego sprawa sadowa, to będzie nielada komedia, jak przedstawią dowody rzeczowe, a potem będzie liczenie punktów:
obie Kobiety 1:1
są mniejszością 1:0
kto był na służbie 1:0
nadużycie władzy 0:1
jeszcze mogą wyciągnąć bąbelki, przemoc policji, rasizm w drugą stronę(ale to chyba nie zadziała) ITD. Chciałbym, kiedyś zobaczyć taki proces
Zgłoś
Avatar
Aleo 2021-05-17, 21:34 1
Zasysacz napisał/a:

Heheh za pokazanie dupy kula w plecy czarni z białasami się nie pierdolą.



Asuritta napisał/a:

Kulka za pokazanie dupy ? ... rozumiem zabić murzyna bo leci na policjanta z bronią , lub grozi rodzinie, ale to było skurwysyństwo.
Jak tu nie być Rasistą anty amerykańsko murzyńskich jednostek...Nie chcem ale muszem



uczcie się języków jełopy to nie będziecie takich debilizmów wypisywać
Zgłoś
Avatar
Kominek1993 2021-05-17, 21:57
@AdamBrown - chęć przeżycia nie ma orientacji politycznej
Zgłoś
Avatar
WolvX 2021-05-17, 22:04
Roland147 napisał/a:

Raczej kulka po odglosie



Zgadzam się. Dużo nagrań oglądałem i dla mnie brzmi na wystrzał.
Zgłoś
Avatar
Bodziosowy111 2021-05-18, 0:15
ale żeby tyle jełopów na sadolu było? a może same ślepe gówno... dostała z paralizatora tępe dzidy
Zgłoś
Avatar
czodA13 2021-05-18, 12:11
yebana poprawnosc rasowa.. spasiony knur na sluzbie? jprdle
Zgłoś
Avatar
Hektor 2021-05-18, 17:30 2
WolvX napisał/a:

Zgadzam się. Dużo nagrań oglądałem i dla mnie brzmi na wystrzał.



po pierwsze, to przy taserze tez slychac 'wystrzal', po drugie, na poczatku filmiku widac ze ma taser w kaburze po lewej i gnata w kaburze po prawej, przebiegajac obok auta wyciaga 'cos' z kabury po lewo, po trzecie - przez caly filmik nagrywajaca krzyczy 'tase her tase her tase her', a na koncu jak juz babka lezy na glebie - 'she got tased'

wiec taser, nie kulka, a jak ktos ma watpliwosci to jest slepy i gluchy
Zgłoś
Avatar
Dudasz666 2021-05-28, 11:42
Kot_Schrodingera napisał/a:

to już wiadomo po co ten teaser jest, bez niego by jej nie dogoniła



Właśnie to samo pomyślałem. Świnia co najwyżej dogoniła by pączka w lukrze, a nie coś co się rusza... I takie coś kurwa w policji... Tam chyba na prawdę do policji trafiają zakompleksione jednostki marginesu społecznego, które nie chcą kraść...
No oczywiście nie mówię o białych, grubych policjantach z drogówki. Z takimi zawsze można pożartować.
Nie, nie osądzam po kolorze skóry, ani pochodzeniu.
Zgłoś