18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Assassin's Creed Unity
e................y • 2014-06-10, 15:07
Ostatnio widziałem kilka trailerów i gameplayów nowych gier. W sumie gówno mnie one obchodzą. Nie jestem typowym graczem jak co po niektóre knypy Ale aż dziw, że nie nikt nie wrzucił nowego AC: Unity. Jak dla mnie gra sieje rozpierdol i po dość nudnawej trzeciej części może być na prawdę dobra.
Tym razem bohaterem będzie niejaki Arno Dorian, a rzecz będzie się rozgrywała w okresie rewolucji francuskiej.

Trailer


Gameplay gry zespołowej


pclab.pl/news58150.html
Zgłoś
Avatar
thoruus 2014-06-10, 23:05
@up: daj szansę Black Flag. Jedynka była fajna, bo nowość ale misje nudne i powtarzalne jak saper. Dwójka niezła, lubiłem też brotherhood. Tę część kiedy Ezio był już stary - odpuściłem. Cudo o indiańcach w stanach też. A Black Flag takie zupełnie oderwane, pływasz stateczkiem, masz osobną historię: skończyłem. Fajne, podobało mi się.

A trailerki AC zawsze trzymały poziom. Kto pamieta te z muzą UNKLE: Lonely Soul albo Woodkid - Iron? Genialnie zrobione. Te Unite też całkiem całkiem!
Zgłoś
Avatar
lansnaskary 2014-06-10, 23:06
chyba niedawno był bul dupy o chujowe materiały na sadisticu o co wy kurwa walczycie skoro to tylko DZISIAJ 3 temat o GAMEPLAYACH z GRY kurwa
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-06-10, 23:09 1
Pierre d'Ollony napisał/a:



@up, dla mnie Black Flag bije wszystkie części na głowę właśnie ze względu na klimat karaibów i piratów, więc kwestia gustu.


Klimat to miała pierwsza część. Prawdziwi asasyni, krucjaty, Ziemia Święta, a dalej to już niestety odcinanie kuponów i robienie coraz bardziej na siłę.
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2014-06-10, 23:10 1
Tagi: assassins creed :: rozpierdol Ja pierdole weź zmień te tagi. Informacja dla sadolowych Rutkowskich tak zdarzyło mi się wrzucić jakiś temat związany z grami ale kurwa będziecie tutaj wrzucać całe E3? Impreza jest tak wielka, że 99% graczy o niej wie więc jeśli kogoś to interesuje to oglądał na żywo albo widział już na youtube/grasz.pl/ign czy innej stronie. Jedyne 2 falmiki z e3 pasujące na sadola to wiedźmin 3 oraz zapowiedź dead island 2 która pasuje do strony i którą za chwilę wrzucę.
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2014-06-10, 23:17
Skończcie już kurwa wrzucać filmiki z gier na sadola do uja pana. Będę chciał obejrzeć to wbije na portal z grami :Q
Zgłoś
Avatar
Namex 2014-06-10, 23:24
Oooo teraz będą ból dupy robić i pierdolić, że to nie pasuje do sadola itp. połowa z was to nawet pewnie nie wie co to hard jest, a co dopiero żeby wiedzieć co na sadola się nadaje.
Polecam wam maść na ból dupy na start, a teraz dlaczego ten filmik idealnie pasuje na sadola.
Jest przemoc, krew, na końcu nawet łeb mu ucina i wbija na bagnet, po czym wesoło macha jego głową na tym muszkiecie.
Zgłoś
Avatar
Morthaliar 2014-06-10, 23:32
Ale dlaczego u żabojadów?
Zgłoś
Avatar
Bladess 2014-06-10, 23:32 1
Howland napisał/a:

Jaranie się wiedźminem - fajnie.
Nowym mortal kombat - świetnie.

Jaranie się takimi zjebanymi grami dla półpaśców jak seria AC, LoL i inne chłamy,



Stawianie AC koło lola? Weź wyjdź kurwa. Prędzej mortala razem z tekkenem bym postawił koło lola i majnkrafta.

Ktoś mnie pewnie zaraz od gimbow pojedzie.
Zgłoś
Avatar
Genedan 2014-06-10, 23:36 3
Co to za nuta w trailerze?

Edit: Znalazłem "LORDE - Everybody Wants To Rule The World"
Zgłoś
Avatar
1suko9 2014-06-10, 23:43
niektórzy ludzie tutaj mają jakieś niedowartościowanie psychospołeczne czy ki chuj... na chuj tu debilu jeden z drugim wchodzisz jak jest to zjebane i nie chcesz tego oglądać? Przewiń dalej i po problemie, ja pierdole, zbyt skomplikowana czynność dla waszych ograniczonych mózgów?

Co do tematu: moim zdaniem wybrali bardzo fajny okres historyczny, będzie jaki rząd obalać Przyznaję że ta gra jest robiona już tak na chama, żeby kasa była ale sama konwencja bardzo mi się podoba A Black Flag w ogóle mi się nie podobało, względem tych piratów :/ Edward nie był nawet assasynem, a pomimo zajebistego klimatu tych statków wgl. mi się nie podobała część ;/ Na moje mogliby pójść bardziej w skrytobójstwo.
Zgłoś
Avatar
kukulka19 2014-06-10, 23:50 1
Może i seria as nie rusza mnie ani trochę ale jedno muszę przyznać, trailery ac były po prostu zawsze zajebiste, jak dla mnie mógł by powstać film w takich klimatach jak i wyglądzie aniżeli gra.
Zgłoś
Avatar
vassili 2014-06-10, 23:57 3
Rewolucja francuska najbardziej pomogła odpowiednikowi assassinowego Abstergo. Upadek obyczajów, lewactwo itp. Wszystko to jest następstwem rewolucji francuskiej. Gdyby Ubi chciał pokazać assassynów jako bojowników o wolność, to templariusze wspieraliby rewolucję, a zakon assassynów legalne władze Francji.
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2014-06-10, 23:57 1
No kurwa przestańcie wrzucać materiały z E3, jest tyle stron poświęconych grom, że szkoda gadać i robicie na głównej tylko rozpierdol, dajcie to do zbiorczego.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-06-11, 0:00 1
Assasins Creed to gra o poziomie trudności ameby. Otoczą cię strażnicy z całego miasta to nawet nie musisz uciekać bo będzie cię atakować tylko jeden a reszta grzecznie poczeka aż go zabijesz i nawiążesz walkę z kolejnym. Jeszcze gorzej z elementami platformowi, w głupim mario trzeba było mieć wyczucie żeby się nie spierdolić w przepaść a tutaj trzymasz jeden guzik i facet sam biegnie do przodu i wszystko przeskakuje. Do tego główny bohater nosi ten sam strój co jego poprzednicy sprzed kilkuset lat. Jak niby się wtapia w otoczenie skoro tylko on nosi ubiór z innej epoki? To jest typowa gra komercyjna dla bydła które ponad napięcie, główkowanie, dobrze zbalansowany poziom trudności przedkłada bezwysiłkowe przechodzenie kolejnych poziomów i cieszenie się oskryptowanymi akcjami.
Zgłoś
Avatar
tobor30 2014-06-11, 0:03
jak kupicie ciulki Ps4 to dop. mozecie komentować
\
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie