18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Assassin's Creed
BongMan • 2012-06-03, 12:02
Podobno autentyk.

Jeden z moich kumpli ma bardzo charakterystyczną cechę: najpierw mówi, potem myśli. Do tego dochodzi jeszcze całkowity brak ogłady towarzyskiej. Nie zrozumcie mnie źle, nie jest debilem ani ćwierć-inteligentnym chamem. Po prostu totalnie brak mu wyczucia.
Wracaliśmy któregoś wieczora od wspólnych znajomych. Polało się trochę wódki, więc humory dopisywały... Do czasu.
W pewnym momencie mijaliśmy młodego faceta na wózku inwalidzkim. Miał na sobie białą bluzę z kapturem i logiem Assassin's Creed na piersi. Gdy kumpel go zobaczył, zatrzymał się, poklepał po ramieniu i spytał:
- I co? Nie wyszedł ci skok wiary?
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2012-06-03, 16:01
Nie ujebe jaka tępota się tu zebrała .

Autor pisze "Podobno autentyk" - to jest jedyny tekst, który on sam pisze w temacie.
Natomiast cała historia jest SKOPIOWANA skądś.

Kurwa coś jakbym napisał "Słyszałem, że" i wkleiłbym cytat z Wikipedii o czymkolwiek. Też byście się dojebali, że to moje słowa i są nieprawdziwe? %-).
Zgłoś
Avatar
Lupi 2012-06-03, 16:02 1
Jeżeli pisze "podobno autentyk" to potem ma być, kurwa jego mać, "" do cytatu! Wiec kurwa jeżeli pisze bez tego - to tak jakby pisał pierwszoosobowo więc przydarzyło sie jemu. Wiec giń bongman, ew. Dodaj "".
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-06-03, 16:03
Nie ma nic bardziej żałosnego od konieczności bronienia swojego suchara tudzież betonu.
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2012-06-03, 16:08
Dwa tematy niżej ktoś wkleił kawał:

Cytat:

Byłem wstrząśnięty gdy dowiedziałem się, że żona mnie zdradza. Na szczęście bardzo pomogła mi wiara. Przeszedłem na islam i ukamienowałem sukę następnego ranka.


Uwaga: nie ma tam apostrofów!
I się jakoś nikt nie przypierdala do autora, że jest mordercą albo że jest brudnym arabusem

Cytat:

Poszedłem wczoraj na basen i pytam:
- Ile za dwójkę dzieci?
- 15zł
- A będę mógł sobie wybrać czy dostanę losowo?


A do niego nikt się nie przypierdala, że handluje dziećmi.
Co za tępota...
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-06-03, 16:08 1
HAL-9000 napisał/a:

Nie ma nic bardziej żałosnego od konieczności bronienia swojego suchara tudzież betonu.



jest...
być jednym z klakierów, broniących nieswojego suchara i autora betonu
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-06-03, 16:17 2
twojamatkajestgruba napisał/a:

...



Oczywiście, że nikt się nie przypierdala bo na sadolu mordowanie niewiernych żon jest ogólnie przyjętą normą i nikt nie uważa tego za aspołeczne To samo handel dziećmi, po co sadolowi dziecko?

Za to jebanie sucharami i wymyślonymi historiami jest chujowe zwłaszcza, kiedy wstawia to BongMan
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2012-06-03, 17:46 1
lofix1 napisał/a:


idź opierdol gałę staremu, może wydoisz te brakujące proteinki których poskąpił twojej starej cwelu niedojebany.



To pokazałeś teraz klasę. Coraz więcej ludzi na sadistic'u na poziomie zeszłorocznych ogórków. Spina o kawał jakby był o twojej matce.
Zgłoś
Avatar
konek3 2012-06-03, 17:54
Jak się kopiuje, to się stawia cudzysłów.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-06-03, 18:02 1
AngryCow napisał/a:



To pokazałeś teraz klasę. Coraz więcej ludzi na sadistic'u na poziomie zeszłorocznych ogórków. Spina o kawał jakby był o twojej matce.



inteligencja to umiejętność przystosowania, zatem też umiejętność dostosowania komunikatu do mozliwości percepcyjnych adresata.
adresat znany każdemu, więc dlaczego styl odpowiedzi jest kwestionowany?
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-06-03, 19:49 1
BongMan - broniąc swoich racji pod własnym postem już przegrałeś dyskusję. I taka prawda, nie będziesz miał tyldy przed nickiem.
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-06-03, 20:15 1
chuj napisałem, że suchar to mi post usunęli :d
Zgłoś
Avatar
amaru2137 2012-06-03, 21:22 1
Ja pierdole ludzie jakie spiny... historyjka jak znalazł na Sadola, w końcu coś sadystycznego, bez żadnego smaku, wyczucia i ogłady, czyli idealna. A tutaj wywody się ciągną jakby ktoś tym spinającym się matki zgwałcił...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-06-04, 9:55
Cytat:

BongMan - broniąc swoich racji pod własnym postem już przegrałeś dyskusję. I taka prawda, nie będziesz miał tyldy przed nickiem.


A o co w ogóle chodzi z tą tyldą? Bo szczerze mówiąc to nigdy mnie to nie interesowało. Jakieś wyróżnienie czy ki chuj? Widzę, że bardzo się tym podniecacie.

suchy945 napisał/a:

BongMan - broniąc swoich racji pod własnym postem już przegrałeś dyskusję


Jaką dyskusję? Nie dyskutowałem z tymi debilami, tylko im próbowałem coś wytłumaczyć. Nie rozumieją - trudno. Chuj im na grób.
Zgłoś
Avatar
itswrong 2012-06-05, 23:02
@Abduls1p

"Podobno autentyk" słowa autora
Reszta tekstu, skopiowana

Niektórzy nawet myśleć nie potrafią
Zgłoś