18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
szefooo 2012-01-03, 18:08 1
owiecs napisał/a:

ktoś zna hiszpański, czy co to tam jest? Pisze w pasku "camera flagra beagle sendo atacado por pitbulls"
beagle były na smyczy i bezpańskie pitbulle je zaatakowały? czy na odwrót?



No ja nie znam Moge ci tylko powiedziec że w 1:30 koleś powiedział karramba.
Zgłoś
Avatar
pawel-jwe 2012-01-04, 10:06
pieto90 napisał/a:

pawel-jwe szkoda, że ciebie matka nie trzymała na 20cm łańcuchu przymocowanym do grzejnika i nie napierdalała z buta po pysku jak mordę darłeś jak byłeś mały... A w ostateczności- szkoda, że cie nie uspiła


Mam ogromny szacunek do życia i innych ludzi, ale to TYLKO pies. Nie wiem czemu porównujesz psa do człowieka - dla mnie dziwne podejście. Bezpańskie lub groźne psy powinny być bezwzględnie usypiane, a nie trafiać do schroniska i marnować pieniądze podatników.
PIENIĄDZE KTÓRE IDĄ NA UTRZYMANIE SCHRONISK POWINNY BYĆ PRZEZNACZANE NA np. POSIŁKI DLA UBOGICH DZIECIAKÓW W SZKOŁACH (schroniska do likwidacji, a psy do uśpienia).
Człowiek jest ważniejszy od psa i koniec.
Inna sprawa, że ktoś kto nie potrafi nad psem zapanować albo odpowiednio go wytresować nie powinien w ogóle mieć psa.
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-01-04, 15:19
@up Ethernis

Właśnie tacy ludzie jak Ty chorują na toksoplazmoze czy inne gówna i najchętniej ochajtali by się ze swoimi sierściuchami, i nie widzą różnicy między ludzmi, a zwierzętami. Jak jesteś takim miłośnikiem zwierząt, a masz psa schorowanego, kulejącego ze spuchniętymi jajami i nie dasz go uśpić, bo to "przyjaciel", a on się męczy za życia to co lepsze, uśpić i skrócić męczarnie czy dać mu żyć i sprawiać tym samym ból?
Dlatego denerwuje mnie ciągła walka z oprawcami zwierząt, ajk chcę je ciukać to niech to robią, bo w końcu zwierzątka można hodować.
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-01-05, 10:01
Tak ze ścierwem, które nie może żyć w społeczeństwie trza postępować. Tu na przykładzie bezpańskich i agresywnych psów.
Zgłoś