18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
Atak kota
StonersEyes • 2021-12-26, 19:34
Krótki materiał, przestawiający atak kota, krzyk poszkodowanego, oraz śmiech oglądającej.

Zgłoś
Avatar
Krakus36 2021-12-26, 20:29 1
Tak się kończy niewychowanie zwierzaka w domu dobrze typowi! tak sam oz kundlami gryzą zagryzają jebać debili Pies na ople do budy a kot łąpać myszy i czasem dokarmiać by nie zwiał do sąsiada łapać myszy
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-26, 20:33
Zbierz resztki godności i opuść ten portal. Jesteś miękki i kozaczą do innych udowadniasz ile masz kompleksów. Pizdy się chwała i kozaczą. Ja sobie ofiary nie znalazłem bo jesteś ofiarą losu.
Zgłoś
Avatar
piter52 2021-12-26, 20:38
Pół minuty później kot zginął nagłą śmiercią.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-26, 20:39 1
radek225 napisał/a:

Nie tłumacze, tylko mówię, że nie mam żony. Idź i znajdź sobie inną ofiarę. Od tej pory nie reaguje na twoje zaczepki na poziomie przedszkolaka. Ba, przedszkolaki przerastają cię pod każdym względem. Nawet długości fiuta


Muszę się powtarzać siurku bo nie podłączyłem twoich wypocin wiec:
Zbierz resztki godności i opuść ten portal. Jesteś miękki i kozaczą do innych udowadniasz ile masz kompleksów. Pizdy się chwała i kozaczą. Ja sobie ofiary nie znalazłem bo jesteś ofiarą losu.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2021-12-26, 20:52
zielonydarian napisał/a:

Będę w Appenzell to zapytam czy to prawda, coś mi się wydaje ze ściemniasz....



Daj znać, sam jestem ciekaw co Ci powiedzą.
Zgłoś
Avatar
~prophetess 2021-12-26, 20:58
Kot się zemścił za to debilne ostrzyżenie
Zgłoś
Avatar
s................d 2021-12-26, 21:05
Wypatroszyłbym tego kudłatego skurwysyna i pyszny pasztecik opierdolił .
Zgłoś
Avatar
Halo 2021-12-26, 21:16
Kto ma kota ten jest gejem, lesbą i lubi pis
Zgłoś
Avatar
Pitok 2021-12-26, 21:23
Kot chciał pewnie wskoczyć na ramię, ale się poślizgnął. Wbijanie pazurów potem, to już koci odruch.
Mój kot szkodnik doznał "amputacji" pazurów, bo straszny dewastator.
Zgłoś
Avatar
antek1g 2021-12-26, 21:23 2
baronturbina napisał/a:

Stary ty powinienes kurde bo jak jesteś w trasie dziwnym trafem, listonosz codziennie paczki dostarcza twojej żonie.
Radzio rozważ proszę monitoring wszędzie.



i potwierdze choc pewnie chuja kto uwierzy 2miesiace temu poznalem dziewczyne, ktora ma typa co smiga po trasach. jak ona to mowi "non stop go nie ma i mi sie nudzi", kolega odbil tirowcowi zone bo mowila ze sie nie chce myc, a mial 35 lat. pozdrwiam wszystkich cieplo.
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2021-12-26, 21:35
pierdolony kocur i śmiech głupiej pizdy, co za combo
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-26, 21:36 1
antek1g napisał/a:

i potwierdze choc pewnie chuja kto uwierzy 2miesiace temu poznalem dziewczyne, ktora ma typa co smiga po trasach. jak ona to mowi "non stop go nie ma i mi sie nudzi", kolega odbil tirowcowi zone bo mowila ze sie nie chce myc, a mial 35 lat. pozdrwiam wszystkich cieplo.


Życie pisze swoje historie a baba bez bolca dostaje pierdolca. Kolejna TIRo pizda zniesmaczona życiem i świadoma swojej bezsilności wobec sąsiada.
Zgłoś
Avatar
Makulata 2021-12-26, 21:40 3
Pitok napisał/a:

Kot chciał pewnie wskoczyć na ramię, ale się poślizgnął. Wbijanie pazurów potem, to już koci odruch.
Mój kot szkodnik doznał "amputacji" pazurów, bo straszny dewastator.



Jesteś ostatnim skurwysynem i sydystą. Żeby ci ręcę ujebało, byś też nie był zdolny do własnej obrony.
Zgłoś
Avatar
Demonio 2021-12-26, 21:50
donkapusta napisał/a:

W Szwajcarii nigdy by do tego nie doszło: "Pasztet z kociąt jest tradycyjną szwajcarską potrawą bożonarodzeniową. Eksperci twierdzą, że w smaku kociego mięsa gustuje nawet 3 proc. szwajcarskiego społeczeństwa. Głównie są to farmerzy z kantonów: Lucerna, Appenzell, Jura i Berno."



Akurat pytałem nie raz Szwajcarów w pracy i to ściema, nawet tych z Appenzell

donkapusta napisał/a:

W Szwajcarii nigdy by do tego nie doszło: "Pasztet z kociąt jest tradycyjną szwajcarską potrawą bożonarodzeniową. Eksperci twierdzą, że w smaku kociego mięsa gustuje nawet 3 proc. szwajcarskiego społeczeństwa. Głównie są to farmerzy z kantonów: Lucerna, Appenzell, Jura i Berno."



Akurat pytałem nie raz Szwajcarów w pracy i to ściema, nawet tych z Appenzell

parekselans napisał/a:

To prawda, w Europie też jada się i jadało koty, w Szwajcarii i Hiszpanii wpierdalają koty, obecnie to już rzadkość. Wenecjanie nazywali koty "królikami dachowymi".



Od 8 lat mieszkam 5 min drogi od Appenzell i lipa. Kiedyś może tak bo bieda była gorsza niz u nas ale teraz nie znajdziesz
Zgłoś
Avatar
boo 2021-12-26, 22:39
Makulata napisał/a:

Jesteś ostatnim skurwysynem i sydystą. Żeby ci ręcę ujebało, byś też nie był zdolny do własnej obrony.



A niby przed czym ma sie siersciuich bronic?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie