18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
pusifer 2011-09-10, 11:55
"To z siekaniem to akurat prawda. Przeczytajcie sobie w internecie o tym. Mocz unieszkodliwia jad, który powoduje chwilowy paraliż i długotrwałą opuchliznę. Nie smaczne i może hard, ale to działa zanim nie pojawi się lekarz....."

Taaa jasne. Mocz nic nie pomaga. To akurat bzdura wyssana z palca. Jedyny płyn, który może złagodzić opuchliznę to ocet. Nie żyjcie wikipedią bo będziecie sikać na każdego kto się podrapie, złamie nogę lub dostanie zawału.

Pewnie nie popisałem się tym cytatem i brakiem umiejętności wrzucenia go w ramkę ale to akurat mnie mało obchodzi więc darujcie sobie docinki.
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-09-10, 12:00 1
daruje sobie docinka
Zgłoś
Avatar
machete87 2011-09-10, 13:34
To wygląda jak by było ukartowane...
Zgłoś
Avatar
bartek_r2d2 2011-09-10, 14:12
ciekawe czy jak sikała na niego to pokazała cipke innym
Zgłoś
Avatar
GGmaster 2011-09-10, 19:03
Mogła go kijem w łeb walnąć, meduza w ostatniej chwili by zwiała.
Zgłoś
Avatar
messmaker 2011-09-10, 23:11
camperboy napisał/a:

To z siekaniem to akurat prawda. Przeczytajcie sobie w internecie o tym. Mocz unieszkodliwia jad, który powoduje chwilowy paraliż i długotrwałą opuchliznę. Nie smaczne i może hard, ale to działa zanim nie pojawi się lekarz.....



Jesteś debilem a Twoja stara nie ma kolan.

Cytat:

Rubbing wounds, or using alcohol, spirits, ammonia, or urine may have strongly negative effects as these can also encourage the release of venom.


en.wikipedia.org/wiki/Jellyfish
Zgłoś
Avatar
simba23 2011-09-11, 21:26
pusifer napisał/a:

"To z siekaniem to akurat prawda. Przeczytajcie sobie w internecie o tym. Mocz unieszkodliwia jad, który powoduje chwilowy paraliż i długotrwałą opuchliznę. Nie smaczne i może hard, ale to działa zanim nie pojawi się lekarz....."

Taaa jasne. Mocz nic nie pomaga. To akurat bzdura wyssana z palca. Jedyny płyn, który może złagodzić opuchliznę to ocet. Nie żyjcie wikipedią bo będziecie sikać na każdego kto się podrapie, złamie nogę lub dostanie zawału.

Pewnie nie popisałem się tym cytatem i brakiem umiejętności wrzucenia go w ramkę ale to akurat mnie mało obchodzi więc darujcie sobie docinki.



No no..nie popisałeś się tym cyatem!

pusifer napisał/a:

"To z siekaniem to akurat prawda. Przeczytajcie sobie w internecie o tym. Mocz unieszkodliwia jad, który powoduje chwilowy paraliż i długotrwałą opuchliznę. Nie smaczne i może hard, ale to działa zanim nie pojawi się lekarz....."

Taaa jasne. Mocz nic nie pomaga. To akurat bzdura wyssana z palca. Jedyny płyn, który może złagodzić opuchliznę to ocet. Nie żyjcie wikipedią bo będziecie sikać na każdego kto się podrapie, złamie nogę lub dostanie zawału.

Pewnie nie popisałem się tym cytatem i brakiem umiejętności wrzucenia go w ramkę ale to akurat mnie mało obchodzi więc darujcie sobie docinki.



No no..nie popisałeś się tym cyatem!
Zgłoś