18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Macc005 2013-03-26, 22:20
Mogło by być więcej akcji i mniej gadania.
Zgłoś
Avatar
why 2013-03-26, 22:20 3
Oglądając te wszystkie filmiki z udziałem współczesnych amerykańskich wojsk odnoszę wrażenie, że jest to najbardziej rozwrzeszczana i rozhisteryzowana armia świata. I te ich wszystkie urazy psychiczne po 6 miesiącach służby gdzie każdy wyjebał wagon amunicji w krzaki i kamienie. Mój już Ś.P. dziadek przeżył IIWŚ walcząc m.in. w Powstaniu Warszawskim i jakoś nie dostał korby a przeżywał gorsze rzeczy niż paru szmatogłowych co na partyzanta jebną serie zza krzaka i uciekają. Powinni powrócić do czasów gdy żołnierzami byli ludzie z prawdziwą motywacją i walczący nie tylko dlatego, że padł rozkaz a nie szukający pracy i mający szczęście bo akurat spełnili wymogi zdrowotne i psychiczne.
Zgłoś
Avatar
Ar1xxxx 2013-03-26, 22:22 1
najlepiej pierdolnąć do ciapatych kilka atomówek i cały świat będzie miał spokój z tymi brudami,a nie że te kurwy będą bawić się w dominacje świata!

ps. za tępienie ciapatych zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2013-03-26, 22:43
00:40 pedalski bieg czarnucha i rzut lornetką
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-03-26, 23:10
Ciekawe ile z powyższych hejterków wytrzymałoby chociaż jeden dzień w Afganistanie
Pussys
Zgłoś
Avatar
Yeti1989 2013-03-26, 23:22
za tępienie ciapatych - browar
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2013-03-26, 23:24
Nie widzicie, że ktoś was robi w CH*JA ? Jak czytam te komentarze, to głupota się z nich leje. Pytam się, co któremuś z was kiedykolwiek jakiś Muslim zrobił?? WTC zamach 100 lat temu? Wyobraźcie sobie, że oni tak mają na codzień, taka jest u nich rzeczywistość, że śmierć jest na porządku dziennym. Wojska nasze i wielce sprzymieżonej nam Hameryki ruchają ich codziennie. Zapierdalają im rope, i ch*j wie jakie jeszcze bogactwa.

Ktoś na górze wysłał kogoś, żeby póścił fame i tak zaczęła się moda na jechanie po 'ciapatych'. Moda dzięki której nikogo nie będą męczyć wyrzuty sumienia, że codziennie rozpierdalamy tamtym ludziom rzeczywistość. Moda dzięki której nikt nie będzie się buntował i stawał na ulicy strajkując przeciw rządzącym którzy takie działania wyprowadzają.

Ale uważajcie uważajcie, bo gdzieś w internecie można wyczytać, że w jakimś zapi*dowym miasteczku o którym nikt w ogóle nie słyszał odwołali Boże Narodzenie. Nie no, za to wytępmy całą rase. Poprostu Hamerykańskie tępe populistyczne myślenie zakrada się do Polski.

japier****
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-03-27, 0:08 1
Zgłoś
Avatar
Mathii90 2013-03-27, 0:34
za atak na baze ciapatych zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Ru-D 2013-03-27, 1:28
Co to za dokument?
Zgłoś
Avatar
kotlettp 2013-03-27, 7:35
perkel
Co Ty taki z miłością do ruchających owce?

Chyba ktoś ciebie ktoś robi w ch..ja. Jak Ci będą chcieli żonę za założenie stringów pod dżinsy kamieniować (bo takie jest prawo) to się ogarniesz.

Jaka jest u nich rzeczywistość? Oni potrafią tylko niewiernych zawracać i kozy jebać, więc nie opowiadaj nam tu romantycznych bajek o chęci do samostanowienia i życia w demokracji.

Jeba...ie ciapatych to nie moda to powinność każdego białego (a nawet i czarnego) człowieka.

Browar to nawet za strzelanie w piasek w kierunku ciapatych!
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-03-27, 7:48
EEE!! chopoki !! jedziem na pole postrzelac w piasek ,chodzta !!
Zgłoś