18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
c................k 2021-09-22, 0:24 1
McQurwa napisał/a:

Może jednak po flamandzku


W okolicach Brukseli i Regionie Walońskim dominującym językiem jest francuski. Jeśli nie zauważyłeś, to chyba w Brukseli byłeś w charakterze parobasa, a nie turysty lub mieszkańca
Zgłoś
Avatar
Tudeski 2021-09-22, 1:30
No i po co oni go wiozą? Nie mieli w tym wypadku też prawa użyć broni czy co?
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-09-22, 6:31
Tudeski napisał/a:

No i po co oni go wiozą? Nie mieli w tym wypadku też prawa użyć broni czy co?



No właśnie nie w krajach "cywilizowanych" nie mieli prawa
Zgłoś
Avatar
TorkilKoval 2021-09-22, 8:25
Marianset napisał/a:

Jakby to ująć , się daje Brudasom socjal za nic nie robienie to se latają po spa i siłowniach , pracujące Janusze placą za to w podatkach by śniady książe swoim hebanowym bananem machał przed białymi szmatami.



ty patrz, zupełnie jak w Polsce. tylko u nas brudasy mają biały kolor skóry.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2021-09-22, 9:30
to coś co leży, to baba. wyskoczyła do dwa razy większego gościa, który jej pewnie raz zajebał z liścia i padła. właśnie dlatego kobiet nie powinno być w prewencji
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2021-09-22, 11:24 1
AnalAcrobat napisał/a:

Poza policjantami to ciężko tam znaleźć białego człowieka. Swoją drogą, to za niedługo oni (islamisci) przejmą te państwa w legalnych demokratycznych wyborach, a biali ludzie po prostu będą to obserwować. Już jest kilka niemieckich miast w których Niemcy stanowią mniejszość. Arabusy rozmnażają się na potęgę za hajs z zasiłków, do tego gwałty na białych kobietach, plus puszczalskie kurwy ktore robią to za przyzwoleniem plus morderstwa i za całkiem niedługo będziemy świadkami pierwszego europejskiego państwa ktore wprowadzi szarlatan i wyburzy wszystkie kościoły.



Bo normalni ludzie są w pracy
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2021-09-22, 11:53
Przecież on tą karlice by na liścia zdjął
Zgłoś
Avatar
killua 2021-09-22, 14:11
freddy.krueger napisał/a:

Ta mała bambaryła na początku rozwala system nie wiem czy by liścia wytrzymała



Uja się znasz. To był ich policyjny as w rękawie, taki lokalny meganapieradlak. A policjant na początku odciąga ją bo się boi że babka zabije gangusa na miescu i będzie trzeba potem raporty pisać zamiast pączków wpie..lać
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-09-22, 22:13
Okej żebym zrozumial. Jakiś steryd pobił do nieprzytomności dwoje policjantów a ci szli za nim z pałkami zamiast go zajebac? Myślałem że polska policja to leszcze.
Przykro się patrzy na taką bezradność policji.
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2021-09-22, 23:22
Ja pierdole.... widok postępowej Europy przyprawie mnie o cofkę.... Powinni opróżnić w niego 2 magazynki od razu, a dopiero potem pytać....
Zgłoś
Avatar
Slipknot87 2021-09-23, 11:50
co jej sie stalo ze tak nia telepie?
Zgłoś