18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Atak na Mohery
tontorek • 2014-07-24, 12:26
Pamiętajcie , w takich momentach wsteczny do końca

Się Babcie zdziwiły

Sorki za jakość ale nie dałem rady zgrać filmu z dysku .



Nie było materiał własny
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-07-24, 17:37
szymonekk napisał/a:

Kurczę dlaczego ja nigdy nie mogę na żywo czegoś takiego zobaczyć.



może dla tego, że nie wychodzisz z domu??
Zgłoś
Avatar
Mathek 2014-07-24, 17:52 1
Kierowca debil, ale swoją drogą idealne miejsce żeby stanąć i sobie porozmawiać...
Zgłoś
Avatar
picasso 2014-07-24, 18:01
@ up jakie stanąć i sobie porozmawiać? Chyba nie uważasz ,że gdyby babcie nie przystanęły na pół sekundy to uniknęłyby najechania. Kierowca debil nie rozglądał się.
Zgłoś
Avatar
lllll 2014-07-24, 18:43
Kurwa szacunek szacunkiem, ale zawsze mam uraz do starszych osób mieszkających w mieście a nie potrafiących sobie uświadomić, że czas dyliżansów i konnym zaprzęgów już minął Stoi taka jedna z drugą na środku i czeka na zbawienie... to samo na przejściach dla pieszych, zamiast zebrać siły i szybko/sprawnie przejść przez pasy to idą takie dwie i się zastanawiają czy w dobrą stronę.

Kurwa.
Zgłoś
Avatar
Sorpigal 2014-07-24, 19:12 29
wojniz2 napisał/a:

Wyrażaj się smarku. Te "mohery" to Twoi babcie i dziadkowie. Masz mieć do nich szacunek czy Ci się podoba czy nie. Bez nich by nie było Cię na świecie.

Co za ludzie. Brak szacunku do własnych przodków, do brak szacunku dla siebie samego.



Zalogowałem się specjalnie, żeby to skomentować. Od najmłodszych lat wszyscy grzmią, że trzeba mieć szacunek do wszystkich osób starszych. A ja pytam dlaczego ? Takie osoby jak Ty podnoszą argument, że przeżyły na tyle dużo, że trzeba to docenić -większej głupoty nie słyszałem. Niektórzy 8-latkowie przeżywają więcej niż te "mohery" przez całe swoje życie, jednak wobec tego pierwszego szacunku już mieć nie trzeba, przecież to "szczyl". Podam taki ciekawy przykład mądrości i obycia tych "babć". Parę lat temu skończyłem studnia - dzisiaj mam dom, narzeczoną i dobrą pracę, gdy wracam w rodzinne strony (Śląsk) to wszystkie "mohery" nawet te co znają mnie tylko ze słyszenia zwracają się do mnie po imieniu. Ja się pytam, z jakiej racji - skoro szacunek oznacza docenienie doświadczenia życiowego itd itd. to w moim przypadku, gdzie łatwego życia nie miałem to ta relacja powinna być inna. Dobry przykład - moi świetni wykładowcy, którzy swoim doświadczeniem, wiedzą przewyższali mnie i te babcie razem wzięte to nigdy, mimo moich próśb nie zwracali się do mnie po imieniu, bo cytuje" jest to szacunek wobec drugiej osoby". Tyle ile spotkało mnie dobra i pomocy ze strony normalnych babć(jak moja) i dziadków jest bardzo rzadka. Dzisiaj jest coraz więcej wcześniej wspomnianych "moherów" którym głównym zadaniem jest tworzenie towarzystw wzajemnych adoracji pod blokami i urządzaniem teatrzyków w komunikacji miejskiej, czego za studenta byłem prawie codziennym świadkiem. A tacy "obrońcy moralności" to zazwyczaj osoby które narzekają na dzisiejszy obraz Polski, a tutaj Was zmartwię to właśnie te babcie tworzyły dzisiejszą rzeczywistość, więc każdy kto narzeka na życie tutaj i broni takich racji jak kolega wojniz2, dodatkowo obrażając jest zwykłym zakłamanym hipokrytą. Wiem że do niego to nie trafi, ale być może znajdą się jeszcze osoby, które coś z tego wyniosą. No i nie wolno zapomnieć, że są normalne babcie i dziakowie, którym rzeczywiście należy się szacunek, ale niestety są w znacznej mniejszości.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Suselot 2014-07-24, 19:28 2
Sorpigal napisał/a:



Zalogowałem się specjalnie, żeby to skomentować. Od najmłodszych lat wszyscy grzmią, że trzeba mieć szacunek do wszystkich osób starszych. A ja pytam dlaczego ? Takie osoby jak Ty podnoszą argument, że przeżyły na tyle dużo, że trzeba to docenić -większej głupoty nie słyszałem. Niektórzy 8-latkowie przeżywają więcej niż te "mohery" przez całe swoje życie, jednak wobec tego pierwszego szacunku już mieć nie trzeba, przecież to "szczyl". Podam taki ciekawy przykład mądrości i obycia tych "babć". Parę lat temu skończyłem studnia - dzisiaj mam dom, narzeczoną i dobrą pracę, gdy wracam w rodzinne strony (Śląsk) to wszystkie "mohery" nawet te co znają mnie tylko ze słyszenia zwracają się do mnie po imieniu. Ja się pytam, z jakiej racji - skoro szacunek oznacza docenienie doświadczenia życiowego itd itd. to w moim przypadku, gdzie łatwego życia nie miałem to ta relacja powinna być inna. Dobry przykład - moi świetni wykładowcy, którzy swoim doświadczeniem, wiedzą przewyższali mnie i te babcie razem wzięte to nigdy, mimo moich próśb nie zwracali się do mnie po imieniu, bo cytuje" jest to szacunek wobec drugiej osoby". Tyle ile spotkało mnie dobra i pomocy ze strony normalnych babć(jak moja) i dziadków jest bardzo rzadka. Dzisiaj jest coraz więcej wcześniej wspomnianych "moherów" którym głównym zadaniem jest tworzenie towarzystw wzajemnych adoracji pod blokami i urządzaniem teatrzyków w komunikacji miejskiej, czego za studenta byłem prawie codziennym świadkiem. A tacy "obrońcy moralności" to zazwyczaj osoby które narzekają na dzisiejszy obraz Polski, a tutaj Was zmartwię to właśnie te babcie tworzyły dzisiejszą rzeczywistość, więc każdy kto narzeka na życie tutaj i broni takich racji jak kolega wojniz2, dodatkowo obrażając jest zwykłym zakłamanym hipokrytą. Wiem że do niego to nie trafi, ale być może znajdą się jeszcze osoby, które coś z tego wyniosą. No i nie wolno zapomnieć, że są normalne babcie i dziakowie, którym rzeczywiście należy się szacunek, ale niestety są w znacznej mniejszości.

Pozdrawiam



Zalogowałem się specjalnie, żeby dać Tobie piwo.
Zgłoś
Avatar
polanzy 2014-07-24, 19:30 1
nie ma to jak nagrywac w HD nagranie z monitoringu nagrane w 0.3Mpx
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-07-24, 21:23
@wojniz2, jaki szacunek? Kurwy obgadują, przechodzą przez ulicę wpierdalając się prosto pod auto, a jak trąbniesz to jeszcze zwyzywają cię od najgorszych. W autobusie nie umieją jednego przystanka przestać (ich torby też), a pod blokiem jak obgadują to i pół dnia przestoją. Co do mojej babci - porządna kobieta. Jak coś robi źle to jej wytłumaczę i już tego tak nie robi. A tak to większość tych starych kurw utopić. Niech jakaś młoda dziewczyna pójdzie w krótkiej spódniczce to zaraz będzie kurwą na osiedlu, a te stare szmaty się za młodu puszczały na prawo i lewo gorzej niż dzisiejsze gimnazjalistki.
Zgłoś
Avatar
staffior 2014-07-24, 22:07 1
tontorek napisał/a:

@wojniz2 ...uciekaj na inny portal...



o jejku! UCIEKAJ! nie "wypierdalaj", nie "wykurwiaj", nie "spierdalaj" tylko tak po prostu kulturalnie UCIEKAJ

jak miło mi się na sercu zrobiło
idę zrobić kupę
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2014-07-25, 7:03
zgadzam się: z tym przesadnym szacunkiem to przesada. Oczywiście - do każdego, starego czy młodego trzeba mieć nominalny szacunek (chyba że akbar) ale my sami nie wiemy czy dany starszy człowiek okazywał szacunek innym przez całe życie? Dobry był dla innych? To do kiszczaka też mam mieć wielki szacunek z automatu, bo kazał moich starych pałować? A może dziadek co się szacunku domaga to z pałą w ZOMO biegał i mi starego pałował? Nie sorry.
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-07-25, 9:36
lllll napisał/a:

Stoi taka jedna z drugą na środku i czeka na zbawienie...


Siano zebrane?
Radzę czytać znaki i poznać przepisy przed wjechaniem na takie tereny jak przysklepowe parkingi, a parking to nie ulica.
PoRD par. 26
4.Kierujący pojazdem, przejeżdżając przez chodnik lub drogę (ścieżkę) dla pieszych, jest obowiązany jechać powoli i ustąpić pierwszeństwa pieszemu.
5.Przepis ust. 4 stosuje się odpowiednio podczas jazdy po placu, na którym ze względu na brak wyodrębnienia jezdni i chodników ruch pieszych i pojazdów odbywa się po tej samej powierzchni.
Zgłoś