18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Jim_Carrey 2023-06-11, 1:35 4
czorny711 napisał/a:

My mamy gówno upadlińskie a oni ciapackie teraz pytanie co gorsze?



Niestety my mamy ciebie kacapie

Zgłoś
Avatar
czorny711 2023-06-11, 2:18 4
Jim_Carrey napisał/a:

Niestety my mamy ciebie kacapie



Tępy bandersyn
Zgłoś
Avatar
pochminick 2023-06-11, 5:21
czorny711 napisał/a:

My mamy gówno upadlińskie a oni ciapackie teraz pytanie co gorsze?



Takie jak ty.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2023-06-11, 8:26
byłem tam okradli mnie i powiedziałem że nigdy moja noga nie postanie w niemrach
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2023-06-11, 8:29 1
Aj tam nożownik, dwa zdania chciał tylko wyjaśnić
Zgłoś
Avatar
brylski11 2023-06-11, 8:50
czorny711 napisał/a:

My mamy gówno upadlińskie a oni ciapackie teraz pytanie co gorsze?



... momy jesce czorne gówno.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2023-06-11, 9:34 4
krzylo napisał/a:

Ciekawe, czy Polacy nabici na banderowskie widly na Wolyniu podzielili by Twoj poglad?



Ciekawe czy Warszawiacy nabici na szwedzkie widły w 1656 też podzielili by Wasze zdanie.
Ps. Sadol bawi i uczy, tyle historii wokół
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-06-11, 10:22 3
krzylo napisał/a:

Ciekawe, czy Polacy nabici na banderowskie widly na Wolyniu podzielili by Twoj poglad?



to prawda, allahy to robia dla nieistniejącego boga i falszywego proroka a upaińcy dlatego bo tacy juz sa tak maja we krwi robaki
Zgłoś
Avatar
Tymonek 2023-06-11, 11:35 5
neo001 napisał/a:

Jak upadlińców nie szanuje, to jednak uważam ich za ludzi w przeciwieństwie do ciapatego i czarnego bydła co zalało zachód.



A ja uważam ciapaka i upadlińca za zwierzęta. Z tą różnicą, że czarne bydle jest jak dzikie zwierze nie do ucywlizowania a upadliniec jest jak zwierze ale udomwione. ale dalej zwierze.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-06-11, 12:42
vladok napisał/a:

Adi się już kolejny raz obraca w grobie



Adi zapierdala jak turbina w odrzutowcu.

krzylo napisał/a:

Ciekawe, czy Polacy nabici na banderowskie widly na Wolyniu podzielili by Twoj poglad?



Kąpiel w kwasie, podrzynane gardła, ładunki wybuchowe przyczepione do karku, palenie żywcem w klatce, wieszanie przy pomocy dźwigu smażenie żywcem na metalowym stole, stawianie przed otwartymi wrotami pieca, aż się człowiek ugotował, kąpiele we wrzątku. Te i inne metody przekonywania do religii pokoju jaką jest Islam ma się jakoś do Wołyńskich chujów? Moim zdaniem to co działo się na Wołyniu kilkadziesiąt lat temu było straszne, ale teraz coś się w mentalności Ukraińców zmieniło. Ciapate zachowują się teraz dokładnie tak samo jak przed wiekami. Dołóżmy jeszcze Szwedów w XVIIw, Co to wymordowali POŁOWĘ populacji Słowian, Niemców w XXw z ich rozsrtrzeliwaniami, łapankami, obozami zagłady, Rosjan też w XXw. z ich łagrami, zsyłkami, torturami i egzekucjami. Nie wiem którzy gorsi. Może sobie odpowiedzcie sami.
Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2023-06-11, 18:50
krzylo napisał/a:

Ciekawe, czy Polacy nabici na banderowskie widly na Wolyniu podzielili by Twoj poglad?



ta wasza zjebana metoryka na ukrainców wołyń i będziecie pierdolić ciągle to samo to tak samo .my Polacy byśmy ciągle pierdolili za czasów hitlera jprdl co za ameba ! I Ty jesteś Polakiem który niczego nie rozumie !
Zgłoś
Avatar
music0 2023-06-12, 9:28 1
czorny711 napisał/a:

My mamy gówno upadlińskie a oni ciapackie teraz pytanie co gorsze?



Gówno to ty jesteś. Większość Ukraińców pracuje i płaci podatki w przeciwieństwie do niektórych Polaków co siedzą na zasiłkach i 500plusach .
Zgłoś
Avatar
czorny711 2023-06-12, 12:08
music0 napisał/a:

Gówno to ty jesteś. Większość Ukraińców pracuje i płaci podatki w przeciwieństwie do niektórych Polaków co siedzą na zasiłkach i 500plusach .



Są gorsi niż cyganie więc japa bandersynu a jak ci sie coś nie podoba to na ukraine dopóki jeszcze wam pozwalamy przez granice przejeżdżać
Zgłoś