18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
matek87 2018-09-20, 18:57
Ładnie Giertych pierdyknął kundla
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-09-20, 19:04
zajebisty filmik, w końcu ktoś wpierdolił tej gadzinie genetycznej
Zgłoś
Avatar
panar3 2018-09-20, 19:05
Na chuj takie gówno ktoś hoduje? Agresywne to i durne jak niejebiący od dawna białej samicy negatyw - wyznawca znanego pedofila w szmacie na łbie... Na chuj, się pytam?!
Zgłoś
Avatar
Cryo 2018-09-20, 19:16 3
Koń 1-0 chujowy pies dla debili
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2018-09-20, 20:01
saves napisał/a:

Pięknie skopał skurwysyna. Wiadro owsa dla konia, a siekiera w łeb parszywemu kundlowi.


Wiadro owsa i ochwat murowany
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2018-09-20, 20:06
super ! mam nadzieje , ze go zajebał
Zgłoś
Avatar
rafiu 2018-09-20, 20:12 2
Piwo dla konia
Zgłoś
Avatar
Arnor 2018-09-20, 20:39 3
Za każdym razem jak widzę filmy z psami typu amstaf czy pitbul to szkoda mi psa tylko dlatego, że to wina właścicieli - przeważnie dresów, którzy biorą te psy bo agresywne i nie interesują się tresurą + szczują je na inne psy albo w skrajnych przypadkach biją. Nie jestem przewrażliwiony i kiedy widzę takie reakcje tych psów to jestem za ich zabiciem bo ciężko o poprawę spierdolonego wychowania + pohamowania ich spierdolonej natury. W Stanach przeważnie nuffiny mają pitbule i są w chuj pojebane, jak biały hamerykanin ma pitbula (+ jest wojskowym a to ma jednak znaczenie) to można go zostawić nawet do pilnowania bobasa. Po prostu wystarczy się zainteresować tym, że te psy muszą być tresowane bo inaczej im odpierdala.
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-09-20, 21:44 3
@up następna tęczowa pizdka przypełzła. Idź kurwa niedźwiedzia wytresuj, tylko nie miej pretensji jak cie upierdoli w ten głupi łeb...
Zgłoś
Avatar
Milli 2018-09-20, 21:57 1
@PhantomMask
Cytat:

Wiadro owsa i ochwat murowany


Mój tato miał taką klacz co potrafiła kurom wyjeść I nic jej było. Kobiet nie lubiła, nie pozwalała się zbliżać.
Zgłoś
Avatar
Mixy321 2018-09-20, 22:12
Ładnie go wyjaśnił
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2018-09-20, 22:14
Aż miło popatrzeć.
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2018-09-20, 22:24 1
No i byl pitbull i nie ma pitbulla. Szanse ze przezyl agresor taka bombe sa jak wygrana w totka ... Kon sam ogarnal raz dwa temat jak wlasciciel nie potrafil ogranac...
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2018-09-21, 21:12


taki żart meblarski
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2018-09-22, 8:30 1
wujekslepy napisał/a:

pies to pies, ale pitbulle, amstaffy i inne te scierwa to jebane bestie do odstrzalu.



A dla mnie jesteś ścierwem ty bo ostatnio w USA jakiś człowiek w szkole zastrzelił 47 osób.
No przecież człowiek to taka kurewska rasa która jest do odstrzału, ten przykład to pokazuje.

Jebany ograniczony buc który kategoryzuje, ocenia całą rasę przez pryzmat jakiś jednostek.

Mam Pita od 8 lat i wszyscy żyją, nikogo nie ugryzł, dobry kontakt z dziećmi. Przyjdź do mnie i mi powiedz, że jest ścierwem do utylizacji, a obiecuje, że nie będziesz miło wspominał tego spotkania

Na ogół jestem spokojnym człowiekiem, ale jak czytam takie komentarze i widzę jakie poparcie dostaje to nóz się w kieszeni otwiera.
Zobaczą kilka filmików w internecie i juz oceniają całą rasę.
Zdajecie sobie sprawę, ze wśród polskich rodzin, żyją dziesiatki tysięcy pitów i amstafów? Ile słyszycie przypadków o śmiertelnym zagryzieniu człowieka przez te psy?
Łatka co najmniej taka jakby codziennie zdarzały sie takie przypadki. Takie komentarze jak Twój świadczą tylko o tym, że jesteś OGRANICZONY bo oceniasz wszystkich przez pryzmat jednostek.

Oglądajcie dalej jakieś filmiki z Brazylii i ogólnie z 3 świata, gdzie wychowanie takich psów jest żadne, kto ma Pity ten wie jakie to zajebiste psinki jak wszystkie

Pozdrawiam tych normalnych
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie