18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Facet słynie z różnych dziwnych insynuacji i teorii spiskowych ale inny punkt widzenia też warto poznać. W tym materiale Alex Jones podsumowuje to co wydaje się być atakiem pod fałszywą flagą w Bostonie dla odwrócenia uwagi ludzi od faktu, że kongres oskarżył Obame, Busha i Dicka Cheneya o zbrodnie wojenne i tortury.
Zgłoś
Avatar
pietryna 2013-04-20, 11:09
Ja nie lubię gościa. "Znielubiłem" go w momencie w którym widziałem wywiad którego udzielał temu brytolowi w tv.
Zwykły krzykacz i nawet jeśli mądrze mówi to nikt sceptyczny nie weźmie go na poważnie. Te nagrania z konferencji prasowej dobitnie to pokazują. Jeśli to on zadawał pytania (pewny nie jestem...) to niestety wyszedł na debila i trudno się dziwić, że odpowiedzi były jakie były. NRA sobie wybrało bardzo złego rzecznika prasowego...

Co nie zmienia faktu, że z większością tych nagłaśnianych zamachów obecnie jest coś nie tak.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-04-20, 11:11 6
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-04-20, 11:17
A nie przyszło wam do głowy że i rząd i spece od teorii spiskowych to tak naprawdę mają jeden i ten sam cel ?? Odwrócić uwagę od innych spraw ?? Po prostu obie strony działają tylko w celu szerzenia anarchii i ogłupienia.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-04-20, 13:31
Kwadrans napisał/a:

Tuwim bredzi w tym wierszu w wielu wersach

Nie moze istniec czlowiek wykorzeniony, bez panstwa, bez zasad, bez tradycji, bez religii. Kiedy tego wszystkiego zabraknie, predzej czy pozniej wkroczy NOWE panstwo, NOWA religia, NOWA tradycja, zasady itd.

Trzeba umiec rozroznic bagnety brudne od ropy i takie ktore reprezentuje np Polska, ktora nie ma przeciez ambicji podbojowych a zatem mozna tu zaufac babom sypiacym kwiatkami i ludziom nawolujących do otwarcia oczu.



Choćby miała ambicje podbijania innych krajów to kurwa czym? grabiami?, bo myśliwce nawet nie dolecą, bo sie zjebią po drodze...Dzisiaj wojna z naszym krajem wyglądałaby jak w Afganistanie, wjeżdżają, rozpierdalają i przejmują i tyle z naszej "walki", choć w zasadzie bez wojny się poddajemy. Polska może jedynie się sprzedać i trzymać się sukienki jak dziecko mamusi, która je karmi-ot taki obraz dzisiejszej Polski.

McMenel napisał/a:

A nie przyszło wam do głowy że i rząd i spece od teorii spiskowych to tak naprawdę mają jeden i ten sam cel ?? Odwrócić uwagę od innych spraw ?? Po prostu obie strony działają tylko w celu szerzenia anarchii i ogłupienia.



Zawsze są dwie strony medalu, chaos informacyjny też może być celem. Reasumując wiem, że nic nie wiem-czyli cel władz osiągnięty . Dzisiaj powiedzieć; "wiem jaką przyczyną jest katastrofa w Smoleńsku", "wiem kto zlecił atak na WTC" to tylko wytwór wyobraźni, bo prawdy częściowej dowiemy się za kilkadziesiąt lat, albo w ogóle. Trzeba pamiętać, że niestety społeczeństwo jest ostatnie w hierarchii ważności-niestety taka prawda

Dzisiaj "prawda" to tylko pusty tekst bez pokrycia, nawet o sąsiadach mieszkających w budynku obok prawdy się nie dowiemy, więc czymże jest nasza wiedza o rządzie i tajnych układach innych krajów już nie wspominając o naszym, gdzie panuje seryjny samobójca. Ponadczasowym powiedzeniem jest :"wiem, że nic nie wiem" i to właśnie najbardziej odzwierciedla wiedzę na temat rządów dzisiejszego społeczeństwa. Demokracja to taki zajebisty system, że każdemu wydaje się, że ma władzę i jakiś wpływ, że wie, bo rząd dla niego pracuje, bo tak teoretycznie jest, ale praktyka jest najważniejsza. A jak ktoś sugeruje się tym co powiedzą w tv czy nawet w gazecie napiszą no to jest w kurewskim błędzie. Informacje dla społeczeńśtwa to informacje takie prawie jak w Korei nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością. To tak jak powiedzmy wasza sąsiadka wzorowa matka i żona, chodząca do kościoła wieczorami dorabia na dupie i lubi jak się jej przypala ciało oraz wsadza w dupe słoik-taki obraz jest informacji z tv w konfrontacji z prawdą.
Głupi przykład: nie pasuje wam cena paliwa, nie pasują zarobki, różne pojebane podatki, nie pasuje wam prowadzenie spraw w związku ze Smoleńskiem, nie pasują wam fotoradary...no i co zrobicie w związku z tym?......tyle wiemy i możemy.
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-04-20, 13:39 1
do wszystkich powyżej kłócących się o Tuwima:
Pewnieś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa
Nie powiem nawet pies cię jebał
Bo to mezalians byłby dla psa

Całujcie mnie wszyscy w dupę.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-04-20, 13:45
isitsaturday napisał/a:

do wszystkich powyżej kłócących się o Tuwima:
Pewnieś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa
Nie powiem nawet pies cię jebał
Bo to mezalians byłby dla psa

Całujcie mnie wszyscy w dupę.



@up ,przyszykowałem ci kanapkę, smacznego
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-04-20, 13:54
Filmiku nie oglądałem, ale za Tuwima piwo.
W Polsce chyba jest podobnie, bo pierdolą w TV o dzieciobójstwach i Smoleńsku*, a w sejmie robią co chcą
*(chyba, bo nie oglądam TV)
Zgłoś
Avatar
kar0luch 2013-04-20, 14:28
A mnie ciekawi czy on to interpretuje w dobry sposób. Teorie spiskowe ładnie brzmią ale czy przypadkiem w tej sytuacji nie mogło być odwrotnie? Może to właśnie przez ćwiczenia wybrano miejsce zamachu. Pod latarnią najciemniej. Jeżeli były tam psy do szukania ładunków, które np. ci kolesie mieli to moze obniżyło w sumie ich czujnośc. Taka moja teoria antyspiskowa.
Zgłoś
Avatar
preliator 2013-04-20, 15:03
Jones ma żonę żydówkę.. w żadnej jego wypowiedzi nie doszukacie się słowa o lobby syjonistycznym.
Zgłoś
Avatar
borniak1991 2013-04-20, 15:44 1
Jak juz w takich tematach jestesmy to godny polecenia jest film Zeitgeist The Movie
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-04-20, 15:53
Tak samo jak akcja z pentagonem, w który nie pierdolnoł żaden samolot tylko pocisk rakietowy.

Jebane iluminaty
Zgłoś
Avatar
POW667 2013-04-20, 19:34
Goście ubrani w militarne ciuchy trzymający w rękach "detonatory" - po prostu szczyt dyskrecji. A najlepsze, że niektórzy w to wierzą.
Każda amerykańska (i nie tylko oczywiście) impreza masowa obstawiana jest przez służby różnej maści.
Zgłoś
Avatar
sinjids 2013-04-20, 20:04
POW667,
Fakt faktem, że trochę zbyt naiwne są te wszystkie akcje z niby-sealsami. Równie dobrze może to być 'skok na kasę' tej stacji internetowej. To że ten gość przedstawia kontrowersyjną teorię spiskową wcale nie czyni go prorokiem nowej ery, nie mniej jednak warto się zastanowić na czym zbudował tę hipotezę.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-21, 14:08 2
Kwadrans napisał/a:

Tuwim bredzi w tym wierszu w wielu wersach

Nie moze istniec czlowiek wykorzeniony, bez panstwa, bez zasad, bez tradycji, bez religii. Kiedy tego wszystkiego zabraknie, predzej czy pozniej wkroczy NOWE panstwo, NOWA religia, NOWA tradycja, zasady itd.

Trzeba umiec rozroznic bagnety brudne od ropy i takie ktore reprezentuje np Polska, ktora nie ma przeciez ambicji podbojowych a zatem mozna tu zaufac babom sypiacym kwiatkami i ludziom nawolujących do otwarcia oczu.




W wierszu moim zwracałem się wyraźnie do wszystkich narodów, aby w chwili decydującej przeciwstawiły się wojnie zaborczej, którą – jako człowiek uczciwy i rozsądny – uważam za zbrodnię. Absurdem jest przypuszczać, że nie odczuwam czci dla bohaterstwa w obronie niepodległości kraju.

— Julian Tuwim
Zgłoś