18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Atak werbalny na zakonnice dwie
z................u • 2011-04-19, 3:06

Dopadł 2 zakonnice i darł się na nie kilkanaście minut. Potem darł się jeszcze drugie tyle na Strażników Miejskich którzy go zatrzymali.
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2011-04-19, 18:48
Gość co się męczy, aż żal tego słuchać, bo uszy więdną...
Inteligencja na poziomie przeciętnej kostki masła.
Zgłoś
Avatar
brodacz 2011-04-19, 19:00 1
pewnie po całej akcji dostał wpierdol za rogiem kościoła od bojówki moherowej, ludzie co za kraj, jeszcze kurwa baby z kutasami w straży miejskiej, czy to chłopy z cipami?
Zgłoś
Avatar
Mocherek 2011-04-19, 19:34
Toz to Artur Barciś
Zgłoś
Avatar
cisek666 2011-04-19, 20:33
"Ty chamie! Gnoju! Będziesz mnie obrażał?" No po prostu idealne podsumowanie Rydzykaczystanu.
Zgłoś
Avatar
cracker10 2011-04-19, 20:50
A ja oglądnąłem i dalej nie wiem o co chodzi, ten się drze, później się tłumaczy jakaś moda na sukces tylko taka nasza prawdziwa bo polska, a tak na serio niby go popieram ale nie w takim stylu co on robił.
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2011-04-19, 21:27 3
na pal tych w czarnych kiecach pedalow jaja im pod akumolator hitler mial racje zeby to wybic
Zgłoś
Avatar
DziQ6666 2011-04-19, 21:56
Najgorsze że koleś ma sporo racji..
Zgłoś
Avatar
S................i 2011-04-19, 22:00
tomkararek
"na pal tych w czarnych kiecach pedalow jaja im pod akumolator hitler mial racje zeby to wybic"
Ty, to oczytany jesteś. Hitler walczył z naszym klerem, ponieważ księża organizowali kryjówki i schronienia dla Polaków i Żydów, oraz pomagali podziemiu w walce z okupantem. Oczywiście jego poglądy na temat religii, również się do tego przyczyniły. Ale przestań wypisywać bzdury z GW itp.
Zgłoś
Avatar
kapitansraczka 2011-04-19, 22:07
Pamiętam typa opowiem, co było dalej, bo przechodziłem wtedy jak darł ryja za zakonnicami a potem jak wracałem to się cyrki działy. Koleś nagle zaczął się awanturować z miejskimi, wyrwał się i zaczął się znowu drzeć to dostał pałą, chwilę coś pobulgotał a potem przyjechały miejskie samochodem i go zabrali. Dobry był z kolesia świr. Działo się to rok temu w wakacje
Zgłoś
Avatar
bingo100 2011-04-19, 22:51
Jakby krzyczal 'Kartofle!' jak co roku pod moim blokiem wiesniaki z okolicznych wsi, to nic by mu sie nie stalo.
Naprawde dziwie sie tym, ktorzy pisza, ze powinien dostac wpierdol itp. Moze powinienes jeden z drugim wpierdol dostac za takie opinie? Na tej tylko podstawie, ze mi sie nie podobaja. Wiecej niz co drugi tutaj wiesza psy na klerze a zaden nie odwazylby sie stanac w obronie tego typka. To jest kurwa typowo polskie. Myslec tak samo jak ten, co sie wychylil, a zamiast mu pomoc, to jeszcze kurwa zbrechtac. Yeah!
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-04-19, 23:47
Proszę pani czy pani jest pana czy pan ? hahah
Zgłoś
Avatar
kozakmaly 2011-04-20, 0:48
do gazu z nim
Zgłoś
Avatar
faba 2011-04-20, 1:25
niech sobie mówi co chce!!! Ma do tego cholerne prawo!
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-04-20, 18:19
kapitansraczka napisał/a:

Pamiętam typa opowiem, co było dalej, bo przechodziłem wtedy jak darł ryja za zakonnicami a potem jak wracałem to się cyrki działy. Koleś nagle zaczął się awanturować z miejskimi, wyrwał się i zaczął się znowu drzeć to dostał pałą, chwilę coś pobulgotał a potem przyjechały miejskie samochodem i go zabrali. Dobry był z kolesia świr. Działo się to rok temu w wakacje



taa pajacu cos zimne wakacje byly tam u was
Zgłoś
Avatar
JarKo111 2011-04-20, 19:13
Szkoda, że mnie tam nie było. Dostał by w twarz i było by po krzykach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie