18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Atleta
HanzoHasashi • 2012-02-05, 3:08
Jak na 60 lat to dziadek ma zajebistą rzeźbę ciała

______________

Kobiety są jak wino. Im starsze, tym dłużej powinny leżeć w piwnicy.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-02-05, 20:13
Atleta co nie ugryzie nawet kotleta//// ciekawe gdzie ząbki zgubił...

______________

jagiellonski24.pl | pulaski.pl | mises.pl
Zgłoś
Avatar
dirtytricks 2012-02-05, 23:46
zajebiste mają te wybiegi przed klatkami
Zgłoś
Avatar
anarchista 2012-02-06, 23:37 1
To ja wam coś opowiem.

Ze dwa lata temu wybraliśmy się z moim staruszkiem do jego znajomego zrobić stojaczek na choinkę. Wzięliśmy grubą rurkę, obcięliśmy ją na tyle żeby robiła za "trzymadełko" na pień, wzięliśmy 3 grubawe blaszki które miały robić za nogi, tylko że mój ojczulek, znany se swojego pedantyzmu przy pracach ręcznych stwierdził że one nie mogą być ot takie sobie, więc postanowił je zagiąć tak aby na końcu powstał ślimaczek. Wziął cienką rureczkę, szlifierką zrobił tam płaski otwór, złapał za rurkę, a mi kazał owinąć blachę wokół rurki. Nie udało mi się. Przy drugim podejściu rurka była w imadle, a my gięliśmy we dwóch, nadal nie poszło. Gdy zastanawialiśmy się jak to zrobić przy użyciu dostępnych nam narzędzi do warsztatu przyjechał pan Witek. Nie mam zielonego pojęcia ile pan Witek ma lat, ale mój ojciec mówi do niego na per pan, a sam jest z 56 roku. Witek chciał pożyczyć jakieś narzędzia, ale nie było ich w warsztacie, więc zainteresował się co robimy, wziął w jedną rękę rurkę, w drugą blaszkę, i zagiął ją w pięknego ślimaczka bez żadnego problemu...

Oczywiście nie przyznaliśmy się z ojcem że my nie mogliśmy...
Zgłoś