18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Wrzuciełm juz atrakcje ruskiej komunikacji zbiorowej. Teraz czas na Hamburgerów:


U rusków większość była pijana, tu wiekszość to czarnoskórzy

Wniosek:
pijany rusek = trzeżwa czarna małpa

Na uwagę załuguje 67-letni dziadek (pojawia się 1:17), który pobił agresywną małpę z gatunku "skakaniec gangsta nyga" (dziadek w całości jest
tu i tu)
Zgłoś
Avatar
fnkdoc 2012-12-27, 9:18
WOW, Epic Beard Man. Piwo za przypomnienie dziadka. Jest on swego rodzaju forczanowym celebrytą. Pamiętam jak jakiejś 3 lata temu ta sprawa wypłynęła do sieci.
Zgłoś
Avatar
mas49 2012-12-27, 9:29
Zoo ??
Zgłoś
Avatar
laskaww 2012-12-27, 9:33
mnie się przypomniała jedna z akcji jak byłem u hamburgerów rok temu, a mianowicie wsiedliśmy sobie do autobusu komunikacji miejskiej, jako że trasa dość długa mieliśmy sporo czasu na obserwacje różnych ludzi i rozjebało mnie jak wsiada typowy amerykański czarnuch (czyli typ gangster - nierób) i zajmuje miejsce obok seniora, również typowego coś na wzór weterana z Wietnamu (solidny biały skurwysyn, typ Clinta Eastwooda), ten zwraca głowę w stronę współpasażera, wstaje i mówi "I won't be sitting next to this shit" po czym się przesiada.
Zgłoś
Avatar
Jacuu 2012-12-27, 10:19
więc nawet u hamburgerów koczuje chodzący gruz. Myślałem, że to wyjątek w europie i tylko my brudasów "gościmy" ...
Zgłoś
Avatar
greene 2012-12-27, 11:30
Jacuu napisał/a:

więc nawet u hamburgerów koczuje chodzący gruz. Myślałem, że to wyjątek w europie i tylko my brudasów "gościmy" ...



Człowieku, za takie bzdury powinni dać Ci co najmniej bana. US&A to kolebka imigrantów wszelakiej maści, zapewniam, że również i cyganów
Zgłoś
Avatar
d................i 2012-12-27, 11:50
piwko za dziadka
Zgłoś
Avatar
Johny212 2012-12-27, 11:52
4:40 to nie USA, najprawdopodobniej Niemcy.
Zgłoś
Avatar
Staszek83 2012-12-27, 12:11 1
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2012-12-27, 12:25
Najbardziej wkurwiająca ta małpa w czerwonym....
Zgłoś
Avatar
Jacuu 2012-12-27, 12:35
greene napisał/a:



Człowieku, za takie bzdury powinni dać Ci co najmniej bana. US&A to kolebka imigrantów wszelakiej maści, zapewniam, że również i cyganów



okej nie znam się dokładnie na tego typu sprawach, nie jestem ekspertem do spraw przemycania gruzu, ale jeżeli za tego typu "braki" w wiedzy jest ban, to za US&A powinna być lincz a nie ban bo z tego co mi wiadomo to rozwinięcie skrótu oznacza United States of America a nie United States and (&) America. Chyba, że znowu jest jakaś dziwna moda o czym nie wiem...
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-12-27, 12:58
Do klatki i do Afryki niech sobie kurwa szałasy budują.
Zgłoś
Avatar
dugi 2012-12-27, 14:04
no nie porównuj małpy do ruska(nawet pijanego)
Zgłoś
Avatar
Szczypiorek 2012-12-27, 14:21
Dziadek był jakiś czas temu słynny na 4chanie. Jego ksywka to "Epic beard man" Bardzo fajny ten filmik z nim, szczególnie że był bardzo cierpliwy do tego czarnucha co się do niego po prostu dosadził (polecam obejrzeć cały filmik z tym dziadkiem właśnie). Czarnuch był napastliwy i dostał solidnie w papę. Z tego co się orientuję, to czarnuch ten miał wyrok w zawieszeniu i po tej akcji trafił do pierdla Sam filmik jest nagrywany przez znajomych czarnucha, którzy po opuszczeniu pojazdu przez naszego Bohatera zajumali jego własność. Oczywiście czarni jak to czarni nagrali to

Do moda: używanie epitetu 'czarnuch' przeze mnie nie jest jakąkolwiek formą nietolerancji, czarnuchy sami siebie nazywają czarnuchami co wielokrotnie można zaobserwować w internecie czy w teledyskach z tymi czarnuchami. Odpowiedni zwrot jest używany w stosunku do normalnej rasy (białas) i nikt się o to nie burzy
Zgłoś
Avatar
greene 2012-12-28, 0:57
Jacuu napisał/a:



okej nie znam się dokładnie na tego typu sprawach, nie jestem ekspertem do spraw przemycania gruzu, ale jeżeli za tego typu "braki" w wiedzy jest ban, to za US&A powinna być lincz a nie ban bo z tego co mi wiadomo to rozwinięcie skrótu oznacza United States of America a nie United States and (&) America. Chyba, że znowu jest jakaś dziwna moda o czym nie wiem...



Oglądałeś kiedyś Borata? To jego "ironiczny" frazes pozwoliłem sobie go zaporzyczyć..
/watch?v=2nR3oWjge4w
Zgłoś