18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
Tomaszu 2013-04-09, 0:56
Przed chwilą pisałem o TSie i się już wpierdalają, skąd ja to wiedziałem. Do przewidzenia.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-04-09, 1:06 1
Ktoś powiedział jebać bongmana mistrz!
Zgłoś
Avatar
kidi1 2013-04-09, 1:09
Jak wszedłem to tylko kurwowanie polskie słyszałem.
Zgłoś
Avatar
methos23 2013-04-09, 1:11 1
Polecam usunięcie tego tematu. To co robią te zjebane dzieciaki to przechodzi ludzkie pojęcie. Tylko słychać te Polskie pizdy i nikogo więcej.
Zgłoś
Avatar
turkut 2013-04-09, 1:21 1
Nie wiem po co to wstawiłeś, ale jeżeli do tej pory panował tam względny "spokój" to w przeciągu 2 minut nalot debili dał reszcie świata bardzo ładny obraz Polski.
Zgłoś
Avatar
kidi1 2013-04-09, 1:25 1
turkut napisał/a:

Nie wiem po co to wstawiłeś, ale jeżeli do tej pory panował tam względny "spokój" to w przeciągu 2 minut nalot debili dał reszcie świata bardzo ładny obraz Polski.



I po co się spinasz? Gościu wali konia przed całym światem i chodzi na golasa i huj wie co jeszcze robi dla oglądalności a ty uważasz że nasi rodacy dają tam zły przykład?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-04-09, 1:26
jebany się zwierzył dlaczego to robi:
nie ma pieniędzy a to jest jego sposób żeby zarobić na komputer i monitor
Zgłoś
Avatar
Mell_Rebook 2013-04-09, 1:28
@Stryjek
Wiedziałem, że kiedyś to się pojawi.
Zgłoś
Avatar
keyq 2013-04-09, 1:37 4
Plecionkarz napisał/a:

jebany się zwierzył dlaczego to robi:
nie ma pieniędzy a to jest jego sposób żeby zarobić na komputer i monitor



Zwierzył się? Wystarczyło, że go o to zapytałem

A teraz bardziej na poważnie: jedyne słowo, jakim mogę opisać moje emocje po tym co usłyszałem na jego kanale na TS czy przeczytałem na jego IRCu po tym jak ludzie z naszego pięknego kraju zrobili mu nalot, to smutek.

Na ircu cały czas teksty typu "kurwa" "wypierdalaj" "grubas" "świnia" "fap time" (!) na TSie jakiś idiota chyba się zaciął bo na każde zdanie jakiegokolwiek innego użytkownika odpowiadał "polaczki jebane".
Wbijać się na kanał jakiegoś Fina tylko po to żeby rzucać takie teksy? Dlaczego? Po co? PO CO?!

Gdzie zmierza ten kraj jeśli tacy ludzie są jego przyszłością?!
Zgłoś
Avatar
Silnoręki 2013-04-09, 1:50
Na chuj się spinacie? Koleś jest degeneratem to robić mu nalot
Zgłoś
Avatar
acidapple 2013-04-09, 1:57
co tam się dzieje to ja tego nie ogarniam:D a i skończcie z tym pierdoleniem że spamujemy, że niby jesteśmy zjebanymi jak to tam usłyszałem "polaczkami" a to co ten grubas robi jest normalne?? Ja się pytam gdzie się rodzą takie zjeby genetyczne jak on?? Czy kurde wszyscy od starego po proboszcza jechali mu w dupę, a jedyna kobietą jaką ruchał to była kobieta sadistica?? Niech mi jego obrońca/ekspert to wytłumaczy.
Zgłoś
Avatar
speak 2013-04-09, 2:02 2
"siema kurwa tłusty chuju Sadistic.pl kurwa wita" gościu jesteś mistrzem hahaha
Zgłoś
Avatar
keyq 2013-04-09, 2:04 1
@acidapple
Nie żebym go bronił czy coś w tym stylu ale nie można było potraktować kolesia jak na przykład mały w zoo?
Popatrzeć, przyjrzeć się dziwnym zachowaniom, posłuchać wydawanych dźwięków i przejść dalej?
Trzeba srać przed klatką i rzygać na innych przechodzących wykrzykując przy tym "Jestem z Polski, patrzcie czego mnie tam nauczyli!"?

Zdarzało mi się wyjeżdżać za granicę i choć ciężko mi to przyznać czasami wstyd mi było, że pochodzę z naszego kraju właśnie za sprawą takich zachowań, które wierzcie lub nie, szybko budują o nas opinię w świecie.

Wiem, że się spinam ale może jest ze mną coś nie tak i dlatego nie potrafię zrozumieć takich zachowań?
Zgłoś
Avatar
P................A 2013-04-09, 2:11 1
Stryjek napisał/a:

Ktoś powiedział jebać bongmana mistrz!



HAHAHA!

Ja mu na Tesie dojebalem

Zgłoś
Avatar
koolowsky 2013-04-09, 2:15 1
taa i boże boże bożenko własnie leci....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie