18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
Avatar
Szafina 2013-03-15, 14:18 1
snik0 napisał/a:


Jeszcze blachar tu brakowało, po gimbusach.



rozumiem ze dla ciebie wiesniacka mordo wszystkie dziewczyny/kobiety ktore interesuja sie motoryzacja to blachary?
Zgłoś
Avatar
szczurto 2013-03-15, 14:49 8
@up
Nie wszystkie tylko te od AUDI, i nie obrażaj nam tu kolegów wiejska blacharo. Kurwa nie rozumiem o co chodzi z tymi vw audi, tylko wiejscy fanatycy pożądają tych marek no i blachary ze wsi i miast. Zapomniałem jeszcze o chamach którzy to gustują w większych modelach jak Q5, Q7, tuareg etc. i reszta tych gówien dla zakompleksionych wieśniar i chamów.
Zgłoś
Avatar
Tychol 2013-03-15, 14:59
dziwki silnika podobny do M5 E60 tam tez bylo V10

dźwięk*
Zgłoś
Avatar
jarekddz 2013-03-15, 15:33 6
@szczurto
chyba Twoja była rzuciła Cię dla typa co miał Audi ;]
Zgłoś
Avatar
azuz 2013-03-15, 16:05
Sadystyczne jak popek.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-03-15, 16:38 1
Kurwa i co z tego , skoro nigdy w życiu nie będzie mnie na to stać .
Jak wyjdzie z salonu będzie zajebiście droga , jak będzie miała 20 lat to będzie warta tyle że nie będzie mnie dalej stać , a po 20 latach cena zacznie rosnąć jako zabytek i tak chuj bombki strzelił
Zgłoś
Avatar
mblbn 2013-03-15, 17:04
A gdzie ta rewolucja inside? kolejny FSI z dodanymi garami? Niemcy są w dupie w porównaniu do Japończyków jeżeli idzie o robienie silników (reszty de facto też)
Zgłoś
Avatar
patyk161 2013-03-15, 17:19
Na rolkach to i mojej żony picasso zapierdala ponad 200 km/h
Zgłoś
Avatar
Mavver57 2013-03-15, 17:32
Da się to jakoś sciągnąć na dzwonek ?
Zgłoś
Avatar
kaniaes 2013-03-15, 18:11
Saudis in audis
Zgłoś
Avatar
s7r 2013-03-15, 18:20
Cóż.. Dźwięk z Maserati to to nie jest...
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-03-15, 21:35
sam mialem audi A8 4.2 V8 1999r po liftngu... dobre autko 315km i tylko 11l na setke przy zabawie to tak do 15l dochodziło. V8 wtedy brzmialo pieknie teraz te wszystkie V8 V10 i V12 brzmia troche tak jak ferrari w sensie ze tlumiki powoduje wysoki ton tych dzwiekow a moja ex audica miala jeszcze normalne tlumiki ktore nie powodowaly piskliwych dziwiekow wiec blachar bylo co nie miara tak w ogole to teraz duzo dziewczyn zna sie poprostu na motoryzacji i nie sa blacharami...teraz wiekszosc blachar jest poprostu brzydka, tępa i nawet nie ma skonczone gimnazjum i zapierdala w tesco. Ogólnie chce pozostac wierny audi bo to sa dobre samochody maja jedna wade ale tak to jest gitara.

AAAA i blachary teraz to zazwyczaj sa dzieci bogatych rodzicow ktore dostaly na 18stke tylko peugota...uwiezcie mi znam pare takich i kazda leci doslownie na auto i nawet o ty otwarcie mowi pomimo tego ze ich rodzice moga sobie helikopter kupic
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-03-15, 22:11
@up jaka wade maja audi? przedni naped? czy to ze sa volkswagenami?
Zgłoś
Avatar
Szafina 2013-03-16, 1:00
szczurto napisał/a:

@up
Nie wszystkie tylko te od AUDI, i nie obrażaj nam tu kolegów wiejska blacharo. Kurwa nie rozumiem o co chodzi z tymi vw audi, tylko wiejscy fanatycy pożądają tych marek no i blachary ze wsi i miast. Zapomniałem jeszcze o chamach którzy to gustują w większych modelach jak Q5, Q7, tuareg etc. i reszta tych gówien dla zakompleksionych wieśniar i chamów.



nie jestem ze wsi i nie jestem blachara to juz jako pierwsze
Audi jest dl amnie najlepszym autem, jest najbezpieczniejszym autem i wszystko jest idealnie zawsze dopracowane wiec wez mi tu nie pierdol. Poprostu zal ci dupe sciska ze nigdy nei bedziesz mogl sobie na takie auto pozwolic jedyne na co sobie pozwolisz to moze stare suzuki i watpie ze kiedykolwiek jechales takim autem skoro masz taka opinie o nich i o ludziach ktorzy nimi jezdza, poporstu cie zazdrosc zrzera biedaczku Albo jestes tak glupi albo poprostu jestes zalosnym trollem
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-03-16, 12:42
@mare30ks
wadą jest elektronika -.-

ja nie wiem jaki problem robicie ze to jest vw przeciez VW ma pelno pod skrzydlami marek samochodow nawet bugatti. W gole jak zoabczycie dobre autko ktore jest ladne i ma dobre osiagi to sracie pod siebie jak dzieci a nie zacznacie komentowac o to jst gowno itp. A to ze audi jest pod vw to nie znaczyc ze robi sie audi jak vw...tam jest inna technologia są inni szefowie i samochody miedzy soba rywalizuja.

jak bedzie mnie stac to sobie kupie nissana gtr albo maserati i nie dlatego ze chce szpanowac tylko dlatego ze kurwa ciezko pracowalem na majatek i chce sobie kupic dobra luksusowe bo mnie na nie stac i przestancie pierdolic bo jakbyscie mieli kase to pewnie tylko bmw 7 byscie kupowali
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie