18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
o................e 2013-01-26, 21:57
weź ty sie gimbusie w łeb pierdolnij zanim coś dodasz ok ? Ty chyba racje żywnościowa z KL masz zamiast mózg u
Zgłoś
Avatar
Devill11 2013-01-26, 22:17 4
Widzę, że nie każdy czarny humor wam pasuje
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-01-26, 22:25
Szkodnik napisał/a:

Prędziej poniżej chyba własnej dupy jest pierdolenie farmazonów jakie to jest fe - wybielanie własnej dupy na siłę.

Od tego jest sadol w końcu - rozczulajcie się gdzie indziej na pokaz, nie zapomnijcie tylko o internetowym zniczu następnym razem

Masz szacunek do tego pokroju wydarzeń to z szacunkiem się z tym odnoś, a nie pierdolisz mi tutaj jak przedszkolanka
paszołwon!



Sadol sadolem ale jak nam takie w kraju pokolenie rośnie 20-sto latków. To jeszcze parę pokoleń młodszych Twoje pokolenie wyuczy i będziemy mieli 4 rozbiór polski.
Zgłoś
Avatar
TheColt 2013-01-26, 22:29 12
Tak Was to kurwa śmieszy? Bo mnie nie! Mój dziadek był w Oświęcimiu i tam zginął, spadł z wierzy wartowniczej po pijaku...
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-01-26, 22:36
TheColt napisał/a:

Tak Was to kurwa śmieszy? Bo mnie nie! Mój dziadek był w Oświęcimiu i tam zginął, spadł z wierzy wartowniczej po pijaku...


Tusk detected
Zgłoś
Avatar
Szkodnik 2013-01-26, 22:37 1
Dick napisał/a:



Sadol sadolem ale jak nam takie w kraju pokolenie rośnie 20-sto latków. To jeszcze parę pokoleń młodszych Twoje pokolenie wyuczy i będziemy mieli 4 rozbiór polski.



Dick, wiem co masz na myśli - wierz mi sam nie raz doznaje szoku przy kontakcie jak Ty wspomniałeś z moim czy młodszym pokoleniem. Jednak nawiązując sam sadol nie jest miejscem do takich reakcji, stąd kuje mnie to w oczy jeżeli ktoś zaczyna pienić się - czysta groteskowość

Swoje wartości wyniosłem z innym miejsc niż to i tego jestem zdania,że Sadistic nie ma wychowywać - prosta zasada, jeżeli ktoś tego nie rozumie to masz racje, rzeczywiście czeka nas czwarty rozbiór Polski
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-01-26, 22:44
Szkodnik napisał/a:



Dick, wiem co masz na myśli - wierz mi sam nie raz doznaje szoku przy kontakcie jak Ty wspomniałeś z moim czy młodszym pokoleniem. Jednak nawiązując sam sadol nie jest miejscem do takich reakcji, stąd kuje mnie to w oczy jeżeli ktoś zaczyna pienić się - czysta groteskowość


Ja się nie pienie! Ale autor zdjęcia, który to przerobił albo był niemcem albo kompletnym debilem! Uwielbiam czarny humor - lecz i ten ma jakieś granice chociażby minimalne.
Zgłoś
Avatar
Szkodnik 2013-01-26, 22:47
Dick napisał/a:


Ja się nie pienie!



Już nie schlebiaj sobie,że to o Ciebie chodziło.

Przecież piwo Tobie postawiłem, więc nie marudź kurwa
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-01-26, 22:59 1
Szkodnik napisał/a:



Już nie schlebiaj sobie,że to o Ciebie chodziło.

Przecież piwo Tobie postawiłem, więc nie marudź kurwa


Ile razy jeszcze będziesz ten wpis przerabiał?
Ja se nie schlebiam! jestem świeżo po zastrzyku w dupe więc raczej jestem rozstrojony
Zgłoś
Avatar
Szkodnik 2013-01-26, 23:27
Dick napisał/a:


Ile razy jeszcze będziesz ten wpis przerabiał?
Ja se nie schlebiam! jestem świeżo po zastrzyku w dupe więc raczej jestem rozstrojony



No to mamy kółeczko adoracji Dick, było nawet ok do momentu tego zastrzyku w dupę
Zgłoś
Avatar
dzoliful 2013-01-27, 2:22 1
no coż. to po prostu w chuj nieśmieszne.
Zgłoś
Avatar
wiktor1807 2013-01-27, 2:45
Więcej obrazków tego typu na 4chanie znajdziecie.
Zgłoś
Avatar
slonzok 2013-01-27, 12:10 2
piwo dobra wrzuta
Zgłoś
Avatar
rozciętadupawspirytusie 2013-01-27, 12:53 1
Serio? wrzucasz coś takiego żeby dostać piwko ? rozumiem, że to sadistic ale kuuuuuuurwa tam zabijali Polaków !!! trochę szacunku...
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-01-27, 16:10 1
@ Szkodnik
@ JURIJ
Jak tacy wyluzowani i w ogóle jesteście to nie zapomnijcie jak Wam babka, dziadek, matka, ojciec etc umrze opowiedzieć kilku czarnych dowcipów na pogrzebie. A jakby któryś z żałobników też był taki wyluzowany i zabawny i nasrał na trumnę to koniecznie zdjęcia na sadistic wstawcie, bo to przecież też dawka czarnego humoru.
Na koniec napiszcie sprayem na trumnie "gryź glebę" i zróbcie grilla na grobie. Wtedy dopiero pokażecie jacy to wy zbuntowani i sadystyczni jesteście.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie