18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
SpeedyG 2024-05-28, 13:53 3
Prędzej Polaczków pobiją czy pogonią zamiast śniadych książąt i ciapaków.
Zresztą Niemcy bez migrantów nie istnieją, bo białe Niemry jak i teraz Polki nie rodzą dzieci, więc bez migrantów nie będzie komu pracować na emerytury .
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-28, 13:59 2
To jest przygotowanie gruntu dla Adolfa.

Tylko Adolf będzie miał 35 lat i modną fryzurę, ale sens będzie taki jak dawniej...
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-05-28, 14:09 1
tylko podejrzewam że czarnuchy i te ciapaki w ni ząb nie rozumieją co te adolfy spiewają
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-05-28, 14:32
Tylko,ze czystych niemców jest mniej niż połowa. Większosc to wymieszane geny z arabami i afrykańczykami. Do tego przyjezdni. Nawet firmy na niemieckim rynku są w większości w obcych rękach
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2024-05-28, 14:44 3
youzeck1984 napisał/a:

Kurwa, aż mi się rzygać chce kiedy sobie pomyślę że dzięki zlewaczonej UE i tym Naszym sprzedajnym kurwom, za dwa lata to samo będzie czekało i Nas… Chociaż nie! Rudy frajer mówi teraz przed wyborami do tego skurwiałego ustroju że jednak nie przyjadą… nie przyjadą, tak samo jak będzie benzyna po 5.19 i kwota wolna po podatku na 60.000



Racja,jebać ryżego i jego PO

Zgłoś
Avatar
Morty999 2024-05-28, 14:54
youzeck1984 napisał/a:

Kurwa, aż mi się rzygać chce kiedy sobie pomyślę że dzięki zlewaczonej UE i tym Naszym sprzedajnym kurwom, za dwa lata to samo będzie czekało i Nas… Chociaż nie! Rudy frajer mówi teraz przed wyborami do tego skurwiałego ustroju że jednak nie przyjadą… nie przyjadą, tak samo jak będzie benzyna po 5.19 i kwota wolna po podatku na 60.000



cesarz1982 napisał/a:

Racja,jebać ryżego i jego PO



widaćx wysyp pisowskich kaczych chuji xd ciapuchy do PL nie przyjda bo wiedza ze maja tu przejebane na szczescie u nas jeszcze isnieje chłopy z krwi i kosci.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-28, 15:24 2
Morty999 napisał/a:

ciapuchy do PL nie przyjda bo wiedza ze maja tu przejebane na szczescie u nas jeszcze isnieje chłopy z krwi i kosci.



Chyba nie wiesz na czym polega przymusowa relokacja. Małpy nie mają nic do gadania, wyłapują te, które sprawiają najwięszke problemy i wysyłają do Polski. I teraz najlepsze, jeśli bambus spierdoli z powrotem do niemiec, trzeba płacić ogromne kary za każda małpę uciekinierkę. Stąd pomysły by trzymać je w obozach.
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2024-05-28, 15:30 1
youzeck1984 napisał/a:

Kurwa, aż mi się rzygać chce kiedy sobie pomyślę że dzięki zlewaczonej UE i tym Naszym sprzedajnym kurwom, za dwa lata to samo będzie czekało i Nas… Chociaż nie! Rudy frajer mówi teraz przed wyborami do tego skurwiałego ustroju że jednak nie przyjadą… nie przyjadą, tak samo jak będzie benzyna po 5.19 i kwota wolna po podatku na 60.000



Dobrze prawisz. Z miłą chęcią postawił bym Ci kratę browarów.
Zgłoś
Avatar
onucek 2024-05-28, 15:30 1
bleblebator1 napisał/a:

Lepszy wróg znany (AFD) niż fałszywy przyjaciel (Scholz) trzymający swego gauleitera Dystryktu Polska na smyczy



też tak myślę. zawsze biliśmy się z niemcami i zawsze będziemy. lepsze niemcy obok niż jakiś kalifat przypominający krzyżówkę brazylii z afganistanem
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-05-28, 15:57 1
onucek napisał/a:

też tak myślę. zawsze biliśmy się z niemcami i zawsze będziemy. lepsze niemcy obok niż jakiś kalifat przypominający krzyżówkę brazylii z afganistanem



w tym biciu zawsze dostawaliśmy po ryju. gdyby nie anglosasi i francja polski by nie było.
Zgłoś
Avatar
AntyUkraina666 2024-05-28, 16:51
youzeck1984 napisał/a:

Kurwa, aż mi się rzygać chce kiedy sobie pomyślę że dzięki zlewaczonej UE i tym Naszym sprzedajnym kurwom, za dwa lata to samo będzie czekało i Nas… Chociaż nie! Rudy frajer mówi teraz przed wyborami do tego skurwiałego ustroju że jednak nie przyjadą… nie przyjadą, tak samo jak będzie benzyna po 5.19 i kwota wolna po podatku na 60.000



oj tam gruzinow ostatnio spalili
Zgłoś
Avatar
onucek 2024-05-28, 16:58
mun66 napisał/a:

w tym biciu zawsze dostawaliśmy po ryju. gdyby nie anglosasi i francja polski by nie było.



przecież prusaków początkowo protestancka Anglia pobudzała przeciwko katolickej Polsce
Zgłoś
Avatar
guliusz 2024-05-28, 16:58 2
O widzę nowy hymn niemiecki teraz będzie tak jak kiedyś Deutschland Deutschland uber alles
Zgłoś
Avatar
gre.g 2024-05-28, 18:47
Ryży kłamie całe swoje życie. Muszą mieć na niego mocne kwity w Moskwie i Berlinie że na czterech łapkach posłusznie robi co mu każą.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-28, 18:59 3
gre.g napisał/a:

Ryży kłamie całe swoje życie. Muszą mieć na niego mocne kwity w Moskwie i Berlinie że na czterech łapkach posłusznie robi co mu każą.



Chyba chodzi o co innego

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie