18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Autobusowa nocna babcia
SuchyHarry • 2021-06-13, 9:37
Pewna niemłoda już wiekiem pani podjęła walkę na wielu frontach (z alkoholem, słowną i z grawitacją) w autobusie nocnym.

ukryta treść
skutkiem była chwilowa zawiecha systemu


Zgłoś
Avatar
35i 2021-06-13, 12:01 3
PięknyMarian napisał/a:

Kuflowe mocne... Idealne na kaca



I problemy z zatwardzeniem. Przeczyszcza gruntownie.

Marek_0485_pol napisał/a:

Podobnie Torowa 1
Tutaj masz zlepek patologi, często dowożę tam jedzenie ... :/ Niby Hotel pracowniczy, smród i ubóstwo ...

@52.3672425,16.9802406,17z/data=!4m9!4m8!1m0!1m5!1m1!1s0x47045a380eba5c57:0x4cc245bec8907b72!2m2!1d16.9824293!2d52.3672425!3e0



Na mapach G. pokazało puste pole i parę hurtowni, ale są stare zdjęcia. W Warszawie też był kiedyś taki eksperyment pod nazwą "Osiedle Dudziarska", ale się nie udał, towarzystwo się rozpełzło.
Zgłoś
Avatar
Marek_0485_pol 2021-06-13, 12:07 2
35i napisał/a:

I problemy z zatwardzeniem. Przeczyszcza gruntownie.
Na mapach G. pokazało puste pole i parę hurtowni, ale są stare zdjęcia. W Warszawie też był kiedyś taki eksperyment pod nazwą "Osiedle Dudziarska", ale się nie udał, towarzystwo się rozpełzło.

My w Poznaniu wiemy ,jak karaluchy trzymać z dala o gospodarstw dmowych

Zgłoś
Avatar
fun88 2021-06-13, 12:10 2
I sie stara kurwa wywrocilA
Zgłoś
Avatar
35i 2021-06-13, 12:35
Marek_0485_pol napisał/a:

35i napisał/a:

I problemy z zatwardzeniem. Przeczyszcza gruntownie.
Na mapach G. pokazało puste pole i parę hurtowni, ale są stare zdjęcia. W Warszawie też był kiedyś taki eksperyment pod nazwą "Osiedle Dudziarska", ale się nie udał, towarzystwo się rozpełzło.
My w Poznaniu wiemy ,jak karaluchy trzymać z dala o gospodarstw dmowych



Szacun za to, ale u nas idzie to w grube setki tysięcy.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-06-13, 13:17 1
Marek_0485_pol napisał/a:

35i napisał/a:

I problemy z zatwardzeniem. Przeczyszcza gruntownie.
Na mapach G. pokazało puste pole i parę hurtowni, ale są stare zdjęcia. W Warszawie też był kiedyś taki eksperyment pod nazwą "Osiedle Dudziarska", ale się nie udał, towarzystwo się rozpełzło.
My w Poznaniu wiemy ,jak karaluchy trzymać z dala o gospodarstw dmowych



Jak chętnie dowiem sie może info mi sie przyda na przyszłość..
U mnie w bielsku ,a przynajmniej tutaj gdzie ja mieszkam też jest ok mega spokój a co haupa to jeszcze większa od poprzedniej i całe ulice tak.
0 patusów można śmiało chodzić o 2 rano jak i o 15 w południe nie zauważysz jakiejś różnicy oprócz tego że jest noc
Miałem na myśli że nikt sie podejrzany nie szwęda itd.... Pare lat temu chodzili świadkowie jechowy, ale chyba ludzie ich pogonili bo już ich nie widuje
Zgłoś
Avatar
Marek_0485_pol 2021-06-13, 13:46 1
Quassar napisał/a:

Marek_0485_pol napisał/a:


Jak chętnie dowiem sie może info mi sie przyda na przyszłość..
U mnie w bielsku ,a przynajmniej tutaj gdzie ja mieszkam też jest ok mega spokój a co haupa to jeszcze większa od poprzedniej i całe ulice tak.
0 patusów można śmiało chodzić o 2 rano jak i o 15 w południe nie zauważysz jakiejś różnicy oprócz tego że jest noc
Miałem na myśli że nikt sie podejrzany nie szwęda itd.... Pare lat temu chodzili świadkowie jechowy, ale chyba ludzie ich pogonili bo już ich nie widuje



Świadkowie Jehowy przybyli pobrali ludzi , a chołote zostawili Hehe taki sadolowy żarcik
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-06-13, 15:26 1
hehe, znowu poznański trójkąt bermudzki
Zgłoś
Avatar
Techmox 2021-06-13, 17:16 1
Poznań, miasto doznań
Zgłoś
Avatar
michal190386 2021-06-13, 21:22
Kolega z Opola widzę na torowej to bursa koło schroniska i tłum banderowc9w?
Zgłoś
Avatar
pATRYKOify 2021-06-13, 21:33
35i napisał/a:

W Warszawie jest odwrotnie. Nieliczni warszawiacy wyprowadzają się na obrzeża miasta, gdzie jest cisza, spokój i nie słychać na ulicy upaińskiego lub podlaskiego bełkotu. Zostają tylko starzy ludzie, za starzy na przeprowadzki.



Widać że nigdy tu nie byłeś i chuja wiesz, ale będziesz powtarzał plotki usłyszane u siebie na zadupiu pajacu.
Zgłoś
Avatar
Hubt 2021-06-14, 0:25
Od jakiegoś czasu myślę żeby pozbyć się auta i przesiąść na komunikację miejską. Takie właśnie filmiki przekonują mnie żeby tego nie robić. Dzięki
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2021-06-14, 0:31
Sosnowiec ? Aaa nie, to Warszawa.

Jeszcze gorzej
Zgłoś
Avatar
oleck 2021-06-14, 11:07
Piwo kuflowe pite z puszki. Padają obyczaje...
Zgłoś
Avatar
35i 2021-06-14, 16:09 3
pATRYKOify napisał/a:

Widać że nigdy tu nie byłeś i chuja wiesz, ale będziesz powtarzał plotki usłyszane u siebie na zadupiu pajacu.



Dupka zapiekła słoju? Już kiedyś pisałem, moja rodzina jest z Ochoty, zanim ją jeszcze przyłączono do Warszawy, a część ze Śródmieścia. Miałem kilku powstańców w rodzinie. Ciekawe z którego rzutu jesteś, tego gierkowskiego jak zaczęli masowo budować zakłady, czy tego z lat 90. Obstawiam tą drugą opcję, jeżeli twój wiek jest prawdziwy. Po 1990 znieśli opcję pracy niedaleko od miejsca zameldowania i wtedy się zaczęło. Zaczęło się spełzać robactwo
P.S. Poczytałem twoje wcześniejsze komentarze. Dla mnie jesteś zwykłą ciotą w musztardowych rurkach z sojowym latte w wypielęgnowanej rączce. I takie coś śmie mnie mnie nazywać pajacem? Trudno, najwyżej będzie ban. Chuj ci w dupę gówniarzu. Jesteś zwykłym, pierdolonym chamem bez szacunku do starszych, co świadczy o twoim chamskim pochodzeniu.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2021-06-15, 13:40
35i napisał/a:

W Warszawie jest odwrotnie. Nieliczni warszawiacy wyprowadzają się na obrzeża miasta, gdzie jest cisza, spokój i nie słychać na ulicy upaińskiego lub podlaskiego bełkotu. Zostają tylko starzy ludzie, za starzy na przeprowadzki.



Tak i dzięki temu jak 15lat temu był wokół warszawy spokój, tak teraz wycinają nawet lasy, żeby budować te pierdolone osiedla z 70 metrowymi mieszkankami, które po 20latach sie pozapadają w te bagna, na których były postawione. I jak 15lat temu była cisza i spokój, tak teraz jest pełno pierdolonego buractwa z warszawki, którzy myślą, żę ktoś będzie przed nimi klękał bo z warszawy przyjechali. Kurwy już nawet 50-60km od warszawki te pekiny budują.
Zgłoś