18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
j................s 2012-10-08, 19:16
Wszyscy się wypowiedzieli więc ja zapodam oryginalny tekst: Nagrywane statkiem kosmicznym??
Zgłoś
Avatar
ozofski 2012-10-09, 12:28
ta i te niebieskie rękawiczki.. u ruskich.. haha
Zgłoś
Avatar
l................e 2012-10-09, 14:53
asd1235 napisał/a:

Poza tym jakie jest prawdopodobienstwo, ze obcy z innej planety beda mieli pare oczu, nos, konczyny umieszczone jak u czlowieka, mostek i to cos przypominajace serce? Cos mi mowi, ze bardzo niskie wrecz zerowe.


A jakie jest prawdopodobieństwo, że akurat nie będą mieli? Bo mi coś mówi, że bardzo wysokie wręcz stuprocentowe.

Kurwa, ani Ty, ani ja nie mamy na to żadnych dowodów, faktów które mogły by potwierdzić czyjąś racje. Więc po kiego chuja napisałeś taki komentarz?
Zgłoś
Avatar
tomekkolarz 2012-10-09, 14:57
przecież to jakieś chore dziecko albo małpka..
Zgłoś
Avatar
dex123 2012-10-09, 15:06 4
Niebieskie rękawiczki.
Niebieski kolor rękawiczek ułatwia dostrzeżenie uszkodzeń materiału oraz zanieczyszczeń powstałych w procesie produkcyjnym. Stosuje się takie rozwiązanie od lat 80'tych (na zachodzie), U nas (w europie wschodniej i w Rosji) dopiero od niedawna i to i tak nie wszędzie.
Jakim cudem wg. tego filmu rosjanie używali ich już pod koniec lat 60'tych ? Wtedy wszędzie używano rękawiczek lateksowych koloru białego lub nie sterylizowanych lecz wytrzymalszych rękawiczek winylowych koloru jasno brązowego lub barwionych na biało. Do sekcji zwłok użyto by tych raczej trwalszych. Więc biorąc pod uwagę domniemany okres nakręcenia filmu, domniemaną lokalizację (Rosję) i powszechnie stosowane wtedy metody:
I call bullshit on this one ...
Zgłoś
Avatar
G................z 2012-10-09, 15:11
Co to za nutka od 3:00 ?? wie ktoś ??
Zgłoś
Avatar
DrGreen 2012-10-09, 15:11
małpa oskalpowana............
Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-10-09, 15:25 1
a jak go odwrócą to na plecach będzie miał napis made in china
Zgłoś
Avatar
Alexx 2012-10-09, 15:51
TT~ napisał/a:

Dowodem na istnienie inteligentnej cywilizacji pozaziemskiej jest fakt, że się z na mi nie komunikują



Zadziwiające, Einstein mówił tak samo..
A może to że nasza "Grupa Lokalna" mająca 30 galaktyk w tym Drogę Mleczną z miliardami gwiazd sąsiaduje z grupą mającą 250 galaktyk a grup takich też są miliardy..? Ilość możliwych kombinacji napewno nie jest aż tak wielka więc powtórzenia są (tak mi się zdaje) dość częste. Barierą nie do przeskoczenia dla naszej "inteligentnej cywilizacji" są odległości.. Nie potrafimy dolecieć do żadnej "bliźniaczej" planety na której może istnieć życie..
Zgłoś
Avatar
rzadkimajonez 2012-10-09, 15:53
jest gumowy jak czop analny twojego starego
Zgłoś
Avatar
slonzok 2012-10-09, 16:20
asd1235

akurat prawdopodobienstwo na to, ze maja pare oczu, nos i konczyny jak u czlowieka jest bardzo wysokie. Poogladaj sobie troche przyrodniczych programow.

tak w ogole to w ufo na ziemii nie wierze.
Zgłoś
Avatar
joj_sport 2012-10-09, 16:52
Film calkiem stary (od dawna na necie), a o tematyce UFO jest materialow do zajebania - od filmikow po naoczne relacje. Pomijam hamerykanskie "dokumenty" typu Ancient Aliens, gdzie te kilka (2?) sezony mogli strescic w jeden lub dwa odcinki rozciagacze jebani.
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-10-09, 16:59
joj_sport napisał/a:

Film calkiem stary (od dawna na necie), a o tematyce UFO jest materialow do zajebania - od filmikow po naoczne relacje. Pomijam hamerykanskie "dokumenty" typu Ancient Aliens, gdzie te kilka (2?) sezony mogli strescic w jeden lub dwa odcinki rozciagacze jebani.



hamerykanskie ? ogarnij pisownie bo takiego słowa nie ma ! pseudo mądry
Zgłoś
Avatar
kcm 2012-10-09, 17:08 1
To jest bez wątpienia fake,nikt nie udostępnił by nawet informacji na taki temat a co dopiero autopsji i takiego materiau w postaci filmu...
Zgłoś
Avatar
wójek 2012-10-09, 18:48 1
to jest autopsja:
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie