18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Autopsje młodych kobiet
marinis • 2018-07-28, 23:35
Prawie każdego dnia jakaś młoda kobieta umiera śmiercią nagłą (wypadek, samobójstwo lub morderstwo), a co za tym idzie ma zawsze robioną sekcję zwłok.
Niestety takich filmów nigdzie nie mogę znaleźć.
Jedyne co widziałem to jakieś stare filmiki z sekcji egzotycznych kobiet (głównie pochodzenia azjatyckiego).
Wiecie może czy takie nagrania z udziałem europejskich lub amerykańskich dziewczyn w ogóle istnieją w internecie?
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2018-11-16, 21:12
Abraxus napisał/a:

Kurwa gościu jesteś bardzo chory. Potrzebujesz leków i lat terapi.
Wiem, że ludzie są pojebani i różne rzeczy ich rajcuja ale walenie konia do filetowanych zwlok to jest maksymalnie pojebany odpal. Jesteś bardziej jebniety niż Hannibal lecter, czerwony smok i Ted bundy.



Co jest złego w masturbacji do zdjęć/filmów martwej rozkrojonej kobiety?
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-11-16, 21:18 3
Nikczemny_Płód napisał/a:



Co jest złego w masturbacji do zdjęć/filmów martwej rozkrojonej kobiety?


Nic. Pod warunkiem, że nie udajesz zgorszonego wszystkim, obrońcą moralności, jak autor tematu.
Zgłoś
Avatar
i................y 2018-11-16, 21:47 2
Nikczemny_Płód napisał/a:

Co jest złego w masturbacji do zdjęć/filmów martwej rozkrojonej kobiety?

Nic.
TB303 napisał/a:

Nic. Pod warunkiem, że nie udajesz zgorszonego wszystkim, obrońcą moralności, jak autor tematu.

W tym też nic złego nie ma. Po prostu nie trawię takich ludzi jak OP i z tego, co widzę, inni w temacie też za nim nie przepadają. To sprawa osobista, a typ jest miałką pizdą z przerośniętym ego.
Zgłoś
Avatar
marinis 2018-11-20, 4:00
Nie wiem jak trzeba być zboczonym i nienormalnym człowiekiem, żeby masturbować się do zwłok.

I nie wiem dlaczego jest tak wielu idiotów, którzy uważają, że jeśli ktoś szuka sekcji zwłok ładnych dziewczyn to w celu masturbacji.

Dlaczego tępakom tak trudno zrozumieć, że to jedynie ciekawość, urozmaicenie i co najważniejsze estetyka.

Mi się od zawsze podobało to co ładne.
I tak właśnie, bo sekcja zwłok też może być ładna gdy dziewczyna jest ładna.

Powiedzmy młoda, ładna dziewczyna zatruje się tlenkiem węgla. Wtedy ją zabierają i robią sekcje zwłok, a ona nadal świetnie wygląda.

Wtedy to jest naprawdę estetyczne.
A robienie sekcji zwłok zniszczonego ciała czy ciała starszej osoby jest dosyć wstrętne.

Podobnie z porodami.

Jak rodzi ładna i młoda dziewczyna, to jest to piękne i estetyczne, a jak rodzi stara i pomarszczona baba to ohydne.

I tak jest praktycznie ze wszystkim.

Właśnie dlatego szukam sekcji zwłok młodych i ładnych dziewczyn.

Niestety najlepsze sekcje zwłok nie są pokazywane dla świata, ale odbywają się za murami zakładów medycyny sądowej.
Zgłoś
Avatar
i................y 2018-11-20, 6:47 1
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-11-20, 15:52 2
Cytat:

Nie wiem jak trzeba być zboczonym i nienormalnym człowiekiem, żeby masturbować się do zwłok.


No właśnie! Opowiedz nam, jak to jest? Jakie emocje temu towarzyszą i jak potężne masz orgazmy?
Zgłoś
Avatar
marinis 2018-11-20, 16:29
isitsaturday napisał/a:

Obrazek


Lepiej czytaj to może zmądrzejesz i nie będziesz wypisywać głupot.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-11-21, 20:04 1
Cytat:

Nie wiem jak trzeba być zboczonym i nienormalnym człowiekiem, żeby masturbować się do zwłok.

Dobrze, że chociaż sobie zdajesz sprawę, że jesteś grubym pokurwem
Świadomość, oznacza, że jeśli podejmiesz natychmiast leczenie psychiatryczne to jest dla ciebie szansa
Chociaż nie zazdroszczę Ci. Iść do lekarza i powiedzieć mu, że się czepiasz do rozpłatanych zwłok, rozjechanych dzieci, bijących się nastolatek...
Zgłoś