18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
AdamBrown 2020-09-28, 23:30 1
wojtas09999 napisał/a:

Co to kurwa jest



Tak samo zdejmuje okulary teraz ze zdziwienia.
Mam wrażenie że mój autyzm się chyba pogłębia bo coraz mniej rozumiem co tu się odjaniepawliło.
Nawet nie wiem kto? co? i czego chce?
i co robi tam policja? która się chyba zawiesiła z powodu błędu systemu.
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-09-29, 5:37 1
Nim wyrzucisz kondoma, wylej jego zawartość, bo jeszcze takie coś się wylęgnie.
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-09-29, 7:51
I'am blue

Zgłoś
Avatar
ManiacGregor 2020-09-29, 13:56 1
Noside napisał/a:

Bardzo pięknie ukazana logika lewactwa. Jeżeli nie niszczysz razem z nimi rzeczy, które uznają za negatywne symbole, to znaczy, że jesteś wrogiem i wspierasz to, co sobie umyślili nienawidzić. Nawet jeżeli to chuja warta czapka, a Ty jesteś funkcjonariuszem, któremu zwyczajnie nie wolno odpierdalać jakichś pokazówek politycznych.



No tak. Bo przecież takich jednostek nie ma nigdzie. Jestes tak ograniczony umysłowo, że ameba nawet ci do głowy nie wejdzie.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-09-29, 17:08
Nowy Smerf, Smerf Przygłup.
Zgłoś
Avatar
Funnek 2020-09-29, 19:01 1
A na końcu małpi taniec
Zgłoś
Avatar
CzarneMleko 2020-09-30, 11:53 1
Dlaczego tu prawie nigdy nie pokazują małp trumpa, tylko wszystko co zle to lewicowe xD a jakos glownie w internecie to sie widzi prawice jak odwala (w usa, w europie to lewica zwykle xd)
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-09-30, 17:21
ruddie napisał/a:

takie zachowanie wypisuje ich z naszego gatunku, powinno się do nich po prostu strzelać, jak do wściekłych psów



dlatego czarny co jeździł czapką po czarnym na wszelki wypadek jest w kamizelce

debilne zachowania są u ludzi i prawicowych i lewicowych, przecież oni tak jak tu mają generalnie w dupie kto na tronie siedzi, dla nich najlepiej jak by nikogo nie było i panowało bezprawie
Zgłoś