18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
PutinToSmiec 2024-01-01, 20:43
To tylko najebana zmywarka .
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-01-01, 21:03 1
SkoPio1 napisał/a:

Żeby tam był choć jeden normalny i ją wyłączył...



Ten model zmywary ma autonomiczne zasilanie, brak wyłącznika, brak hamulców i bardzo głośno chodzi. Tu tylko krótkie spięcie albo reset oprogramowania skutkuje.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-01-01, 21:15 1
psotny_fiutek napisał/a:

Kurwa, wstaje rano z sylwestrowym kacem, odpalam Sadola by humor sobie poprawić, a tu jakaś pizda tepa drze ryja przez 4 minuty i 21 sekund ! I ja to słucham ! Kurwa cały czas liczę na szczęśliwe zakończenie, a one nie nadchodzi...
Kurwa, dzieki bardzo za to darcie mordy. Moja była zona mi sie od razu przypomniała, to samo tyle że po polsku darła pizdę.
Ale sie wkurwiłem z samego rana, miałem juz nie pić bo na nocke do roboty ale mnie kurwiszcze rozkurwiło ! Kurwa jego mać !



Dokładnie, kurwa.

btw czemu zawsze jak daję piwo wywala mi jakiś błąd? Admin:

Zgłoś
Avatar
Posamekulki 2024-01-01, 21:16
psotny_fiutek napisał/a:

Kurwa, wstaje rano z sylwestrowym kacem, odpalam Sadola by humor sobie poprawić, a tu jakaś pizda tepa drze ryja przez 4 minuty i 21 sekund ! I ja to słucham ! Kurwa cały czas liczę na szczęśliwe zakończenie, a one nie nadchodzi...
Kurwa, dzieki bardzo za to darcie mordy. Moja była zona mi sie od razu przypomniała, to samo tyle że po polsku darła pizdę.
Ale sie wkurwiłem z samego rana, miałem juz nie pić bo na nocke do roboty ale mnie kurwiszcze rozkurwiło ! Kurwa jego mać !



Nowy rok- nowy urlop na żądanie

Zgłoś
Avatar
Egzekutorka 2024-01-02, 1:00 1
Pewnie nogi trzymał na siedzeniu
Zgłoś