18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
Avatar
Chorusek 2015-03-08, 19:15
frezarkacnc napisał/a:

Sposób okej ale te służby chyba i tak zapisują w notesie markę, numer rejestracyjny i chyba jeszcze robią zdjęcie bo raz taką akcję widziałem. W Poznaniu normalnie zaparkujesz chyba tylko pod blokiem bo śródmieście jest całe uzbrojone w te cholerne parkomaty i wszędzie się czają te mendy ze swoimi druczkami do mandatów.



1. taki chuj, od paru lat nawet pod blokami są parkomaty albo zakazy parkowania.
2. tyś kurwa widział śródmieście w Poznaniu
Zgłoś
Avatar
luek0 2015-03-08, 19:38
NessTV napisał/a:

Okej, zakladaja blokady i robia zdjecia. Ale jak beda w stanie udowodnic, ze akurat to kierowca zdjal? "Przyszedlem i nic nie bylo, to odjechalem" Jedyne co wtedy uzyskaja to naleznosc za mandat, bo jest dowod, ze auto stalo gdzie stalo. Ale "moze zlomiarze ukradli?"



Ktoś się nie bał i blokadę zajebał wysoki sądzie
Zgłoś
Avatar
kam332 2015-03-08, 20:41
Znając moje szczęście, jakbym zdjął taką blokadę, to by się okazało, że nagrał mnie monitoring miejski...
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2015-03-08, 22:16
NessTV napisał/a:

Okej, zakladaja blokady i robia zdjecia. Ale jak beda w stanie udowodnic, ze akurat to kierowca zdjal? "Przyszedlem i nic nie bylo, to odjechalem" Jedyne co wtedy uzyskaja to naleznosc za mandat, bo jest dowod, ze auto stalo gdzie stalo. Ale "moze zlomiarze ukradli?"



Ta... i jeszcze kurwa dojdzie do absurdu, że obywatele beda mieli pilnować blokad przed złodziejami
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2015-03-09, 5:41
KrisCFC napisał/a:



Pojebało Cie? Mają się uczyć cwaniactwa i kurestwa? Ja pierdole ludziom się jebie we łbach... nauczcie się parkować w odpowiednich miejscach to kurwa nie będziecie mieć blokad.

A do reszty, chuja Ci muszą udowodnić... w Polsce(chyba w jako jedynym kraju UE) w sądzie to Ty musisz udowodnić, że jesteś niewinny postawionych Tobie zarzutów. Poza tym, ktoś wyżej pisał, że straż robi zdjęcia, no to kurwa sorry, ponad to na większości skrzyżowaniach są kamery..jak nie ma na nich to na pewno kamery z pobliskich sklepów uchwyciły jak straż zakłada Ci blokadę, mamy 21 wiek, zdejmiesz 10 blokad, a X lat po tym, dostaniesz wezwanie do sądu z wszystkimi zdjęciami i nagraniami, po czym w zębach przyniesiesz kasę plus odsetki i karę za zniszczenie mienia policyjnego, państwowego czy chuj wie jakiego...


Widać autor postu nie wie co to jest przedawnienie
Zgłoś