18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Wiewór 2018-10-05, 20:35
TB303 napisał/a:


Obrazek
Trzeba mieć naprawdę IQ=50(średnia PO-wców i PiS-owców) żeby się nie połapać, że to był troll-post.


Ciiii. Psujesz mi zabawę
Zgłoś
Avatar
2188 2018-10-05, 20:39
Abraxus napisał/a:

Psy są głupie jak statystyczny pisowski wyborca. Miał się stać poranną kupą węża o on sobie siedzi na wyjebce, merda ogonem i się cieszy jaka w pytę końską zabawa.
Przenośnia sytuacji w Polsce.
Pis jak ten wonsz zachłanny chce pożreć Polskę w całości a pisowskie matołki merdają ogonami i warczą na opozycję.

Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-10-05, 21:34 1
promocja w Lidlu

Abraxus
za komentarze dzisiaj, dość nieudane, wpierdalasz na kolację
upieczony odbyt psa,
lekko wysmażany,
ale za to z dodatkiem czosnku
Zgłoś
Avatar
mattheo 2018-10-05, 22:12 4
Mnie zastanawia na chuj wy w tych swoich skromnych komentarzach wspominacie ciagle o polityce o PO i o PiS ? Macie jakies fetysze zwiazane z tymi partiami czy jak ? Ja wchodzac na Sadola własnie przed tym spierdalam ale widze ze czołowi degeneraci na tym portalu musza mi o tym przypominac. Napisalbym chuj wam w dupe ale to niewiadomo jak tam z wami, jeszcze mi zaplusujecie komentarz... Darujcie sobie ta polityke. Chociaż tu, prosze.
Zgłoś
Avatar
pierdolnik 2018-10-05, 22:29 1
Chciał zjeść psa bo był głodny, teraz oni go zjedzą
W sumie jak w życiu, nie wiesz czego można się spodziewać
Zgłoś
Avatar
rambo007 2018-10-06, 0:17
akcja lepsza niż w większości polskich filmach
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2018-10-06, 0:19
zaqaz napisał/a:

Przejebane, upolujesz sobie obiad i za wszelką cenę chcą Ci go zajebać waląc czym się da, a Ty nie masz nawet rąk żeby się bronić. Przerąbane mają węże w Azji...



upolował sobie obiad i sam został upolowany na obiad - wygrał silniejszy, prawo natury
Zgłoś
Avatar
greony12 2018-10-06, 2:56
nie zapłacił to jeszcze spierdalał z żarciem darmozjad, ale żeby go zabić to te żółtaki mają jeszcze bardziej nasrane, nie każdego stać na wędzonego psa
Zgłoś
Avatar
p4nk1 2018-10-06, 6:57
mattheo napisał/a:

Mnie zastanawia na chuj wy w tych swoich skromnych komentarzach wspominacie ciagle o polityce o PO i o PiS ? Macie jakies fetysze zwiazane z tymi partiami czy jak ? Ja wchodzac na Sadola własnie przed tym spierdalam ale widze ze czołowi degeneraci na tym portalu musza mi o tym przypominac. Napisalbym chuj wam w dupe ale to niewiadomo jak tam z wami, jeszcze mi zaplusujecie komentarz... Darujcie sobie ta polityke. Chociaż tu, prosze.


Niektórzy po prostu przynoszą swoją pracę trola politycznego do domu... Tyle napierdalają postów pod każdym możliwym artykułem, na każdej informacyjnej stronie, że już nic innego nie potrafią. A później taki ja, czy inny łatwo wkurwiający się człek łyka baita i gównoburza gotowa, a szeregowy kowalski bierze popcorn i browara do ręki i klika F5. ps. Za tydzień wybory. Programy wyborcze przeczytane, czy tylko nazwiska z odpowiednich list wykute na pamięć?
Zgłoś
Avatar
Angel001 2018-10-06, 7:46
Wąż i pies są zwierzakami tych dzieciaków , specjalnie odjebali tą akcje żeby to nagrać i wrzucić na yt.
Na kanale którego nie będę szukał bo mam to w dupie jest więcej takich filmików z udziałem innych zwierząt.

Aż jestem w szoku że nikt wcześniej o tym nie wspomniał , czytałem o tym wczorajszego poranka.

Miłego dnia.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-10-06, 14:31
p4nk1 napisał/a:

A później taki ja, czy inny łatwo wkurwiający się człek łyka baita i gównoburza gotowa


Macie odpowiedź na zagadkę
Zgłoś
Avatar
P................o 2018-10-06, 15:32
Trzeba być mocno upośledzonym żeby zajebać gównowpis, i jeszcze udawać że to był troll.
Zgłoś
Avatar
DigiArt 2018-10-06, 22:56
Obiad chciał im zapierdolic pyton jeden... Też bym tak walczył o schabowego
Zgłoś