18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
LouisdeFunes 2023-03-12, 0:08 1
Krzywciooo napisał/a:

zajebać raz a porządnie w łeb j



I myślisz że od tak jej to pomoże
Zgłoś
Avatar
stefan szufla 2023-03-12, 1:13
Zamknij morde zydowko pierdolona
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2023-03-12, 7:37
Hah. Dlatego nie jeżdżę komunikacją od 10 lat
Zgłoś
Avatar
blokershk 2023-03-12, 15:10
Baba bez bolca dostaje pierdolca
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-03-12, 23:24
Nie może jej ktoś spuścić wpierdolu porządnego? Taka terapia jest nader skuteczna, bo to nie jest choroba, tylko wyjebane w kosmos ego.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-03-13, 12:56 2
LouisdeFunes napisał/a:

I myślisz że od tak jej to pomoże



Tak pomoże. Dotrze do niej, że będą konsekwencje jej czynów. Brutalne i prostackie ale działa.
Zobacz w pierwszym urywku jak koleś z tyłu autobusu mówi, że zaraz w łeb zarobi jak tak będzie pizdę darła. Od razu mordę zamknęła. Liczy się z konsekwencjami.
Zgłoś
Avatar
raistpol 2023-03-14, 0:59
dontdonut napisał/a:

nie wiem co jest śmiesznego w nękaniu osoby chorej psychicznie..



Jako osoba która lwią część życia spędziła mieszkając z osobą chorą psychicznie i widząca oprócz członka mojej rodziny "przepalenie styków" innych ludzi w szpitalach, to jej wyraźnie wyartykułowane racje oraz intencje, poparte teatralnym głosem oraz present perfect confident english, śmiem twierdzić, że jest jedyną w swoim rodzaju.

Przykro się patrzy na jednostki takie jak ostatnio na filmiku nagrywali dziewczynę co darła się w nieboglosy jakby ją mordowali. To jest przykre.
Tutaj babka nie brzmi na taką która potrzebuje pomocy

Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2023-03-15, 7:42
Chora kobieta po przejściach. Nie wiem czy leczenie by coś pomogło, tutaj jest ostro zjechana przez życie, niekontrolowana agresja, ale jeszcze nie fizyczna, za bardzo się boi. Leki mogłyby pomóc, ale musiałyby być dobrze dobrane a w Polsce psychiatrzy, to w większości debile albo rzeźnicy. Trzeba jednak jej ogarnąć leczenie i to szybko, krzywdy raczej nikomu nie zrobi, ale kto wie, natomiast w jej łbie musi być sieczka. Leki a jak będzie z nią jakikolwiek kontakt to dodatkowo psychoterapia. Ale leki żeby nie zamulały, bo jak wyzdrowieje i ją z psychiatryka wypuszczą a leki będzie musiała brać całe życie, to pracy nie znajdzie bo będzie przesypiać, potem bieda, choroby koło się znowu zatoczy a renta to są kpiny. Leki, byle dobrze dobrane i terapia.
Zgłoś
Avatar
kotkotkot 2023-03-18, 0:08
Aż mnie ochota naszła by się do Trójmiasta przejechać xD
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-03-29, 2:43
Bambrych napisał/a:

A ja bym se obok nie stanął. Jakby przeszczepy ruszyła w moim kierunku to łokieć na ryja. Groziła mi śmiercią, broniłem się.



Jakim zerem trzeba być, żeby się dowartościowywać w ten sposób?
Zgłoś