18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
kroplowa 2013-11-16, 0:06 8
Ale z was przychlasty.. Poznaliście jedną stronę i już wieszacie chuje na tym kimś.

Nie znam sytuacji = nie oceniam. Pozdro dla kąpanych w gorącej wodzie.
Zgłoś
Avatar
cosaq 2013-11-16, 0:14 1
Tak właśnie działa pranie mózgu w telewizji. Skoro staruszki nie da się już uratować to miej wyjebane i poświęć czas na kogoś bardziej sęsownego
Zgłoś
Avatar
whorejp 2013-11-16, 0:16 6
Ja pierdolę, nazwa tego portalu powinna być zmieniona z SADISTIC na PEDISTIC. Na kwejka z takim gównem!
Zgłoś
Avatar
schofs 2013-11-16, 0:32 13
babcia pewnie przeszłość spędziła w komitecie centralnym PZPR ... ale pewnie i tak fake
Zgłoś
Avatar
TIwyrywaDRZWI 2013-11-16, 0:41 11
"narodowcy"? Proszę was, społeczność sadola, w której pokładam nadzieje nie dajcie się omamić bo narodowcy to stara partia polityczna, która wygrała wybory do sejmu dzięki Piłsudskiemu, który dzięki Bitwie Warszawskiej dał nadzieje na Polskie a nie polsze. Starzy narodowcy chcieli po cichu drogą czysto pokojową i dyplomatyczną wyeliminować bolszewików skurwysynów zresztą też. Chcieli dobrze ale "idea pragnie miecza" ~Kękę, który Piłsudski MUSIAŁ wziąć do ręki i jednocześnie "zaatakować" Polskę, o którą walczył, którą kochał i szczerze chciał naprawić (zaprzeczając temu co dokonał pokazał, że "nie o taką Polskę walczyłem"). "Narodowcy" jak to pięknie brzmi, szkoda tylko, że to już nie partia (bo akurat teraz taka partia polityczna by się przydała w rządzie) tylko mentalność pseudo patriotów. Przydałby się teraz drugi przewrót z 1926 roku i przydałby się bohater podobny do Piłsudskiego, który potrafiłby wziąć na barki konsekwencje czynów, ktoś kto kocha Polskę i za nasz kochany kraj z przepiękną historią oddałby nawet dusze diabłu żeby przywrócić dni chwały. Niestety dzieje się tak, że nasz kochany NARÓD (nie kraj tylko pojedyncze jednostki) są rozerwane na trzy grupy: "narodowców", lewackie, czerwone, zdradliwe KURWY (nie bać się nazywać rzeczy po imieniu, powinno się płacić złotówami za każdego odstrzelonego dewianta politycznego) i prawdziwych patriotów. I serce mi skacze z radości jak czytam wasze wypowiedzi (przynajmniej niektórych), które przepełnione są szczerą chęcią zmiany ojczyzny, przywrócenia chwały, ku pokrzepieniu serc. Walczmy o to co Polskie, o tradycję, o wolność, o powrót do potęgi. Kocham Polskę całym sercem i oddając za nią życie byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Wbijmy wszystkim w głowy (nawet i na siłę), że Wilno jest nasze, POLSKIE, historia w szkole jest potrzebna i powinno być jej więcej o Polsce, nie trzeba się wstydzić Polskości bo jesteśmy cudownym i wyjątkowym krajem, trzeba zmian na lepsze a nie pogrążać się w brudzie. Europosły, unia, lizanie dupy tym, którzy rozkradli nasze ziemie i akceptowanie pedalstwa, pedofilii oraz reszty rzeczy, za które kiedyś nabijano na pal jest złe! W mojej szkole na korytarzach zamiast jakiegoś pierdolamento o konkursach wiszą Polskie flagi, informacje o Piłsudskim, Dmowskim (prawdziwym narodowcu, który jednak chciał ostatecznie wyruchać sowietów) i innych działaczach. Na każdej lekcji WoS'u dyrektor opowiada nam o Polsce, AK i o tym kto tak naprawdę był zdrajcą ojczyzny. Jestem dumny z bycia Polakiem, Europejczykiem (a nie kurwa postępowcem, który uważa, że jest europejczykiem od wejścia Polski do unii bo to śmieszne jest) i mogą mnie wsadzić nawet za to, mam to w dupie. Wyznaje większość poglądów Piłsudskiego, mam swój rozum i wiem, że socjalizm jest tak samo zniszczony jak i demokracja. Potrzeba nowego systemu, nieidealnego systemy, który znów zmieni się za kilkadziesiąt lat ale właśnie takiego potrzeba. Potrzeba ludzi, którzy będą rywalizować o to kto zmieni Polskę nie o to kto napcha kieszenie. Taka ot mała spowiedź, rozprawka dla was. Gloria victis!
Zgłoś
Avatar
tad52 2013-11-16, 0:59 8
whorejp napisał/a:

Ja pierdolę, nazwa tego portalu powinna być zmieniona z SADISTIC na PEDISTIC. Na kwejka z takim gównem!



Po nicku można wywnioskować, że jesteś zwyczajną kurwą.
Tłumaczę - sama wypierdalaj na manowce, bo kwejk i sradol to ten sam właściciel, gimbusiarska pizdeczko.
Zgłoś
Avatar
FreZzer 2013-11-16, 1:07
Specjalnie się zalogowałem żeby wstawić piwo. Szacun
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-11-16, 1:12
narodowiec niepełnoletni? niee, jak to możliwe, skądże znowu
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-11-16, 1:45
Każdy młody człowiek ma potrzebę przynależeć do grupy która jest zajebista, na tle której inne są do dupy. I np. dziewczęta malują gęby i łażą po dyskotekach bo wtedy są "popularne", dzieci bogaczy kupują różne gówna, gadżety i czują się najlepszymi bo mają wszystko to co inni nie, chłopaki z blokowisk ćwiczą na siłowniach i kokszą bo wtedy czują, że nikt im nie podskoczy itd. No i bycie nastoletnim narodowcem jest właśnie takim podłechtaniem ego, jest też bardzo wygodne bo nic nie kosztuje, nie trzeba się wysilać, nic nie trzeba udowadniać i wystarczy od czasu do czasu ponarzekać na wszystkich albo pogadać sobie jakim to by Rambo się było gdyby była taka potrzeba.
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-11-16, 2:04
Tekst odnoszący się do (oby to tylko moje mylne wrażenie) większości użytkowników tego portalu. Bluzgają na lewaków/ prawicowców, ale jak zgłodnieją w trakcie swojej 'krucjaty' to pytają mamusię kiedy obiadek. W pokoju sprzątają tylko jak sprawdzian z matematyki albo wypracowanie z polaka (jak wiadomo każdy patriota nie czyta lektur).
Zgłoś
Avatar
SuperMarioBros 2013-11-16, 2:28
Rozumiem, że jesteś z siebie dumny, żeś pizda?
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-11-16, 8:58
Nic dziwnego że pizda, skoro ma babcię, która zamiast powiedzieć mu to w twarz, wypisuje wszystkim na jakimś fb czy innym badziewiu.
Zgłoś
Avatar
c................1 2013-11-16, 10:31
Pewnie babcia modli się do sztandaru PZPR
Zgłoś
Avatar
o................2 2013-11-16, 11:28
podrzuci ktos linka ?
Zgłoś
Avatar
t................r 2013-11-16, 12:18
jakbyście troche myśleli, to wiedzielibyście że żadna babcia(>60lat)nigdy nie napisała by takiego tekstu, przynajmniej nie w takiej formie. Fejk robiony pod mistrzow a wy sie spinacie jak zwykle;|
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie