18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Moby_Dick 2013-01-12, 16:43
TomdeX napisał/a:

Ja miałem dziadka takiego, więc nie daje piwa, bo wiem, co Alzheimer robi z ludźmi... i nie jest to śmieszne.


Wiem że Alzheimer jest straszny. Ale ta babcia raczej ciągnie mikrofale na skup, złom albo świeżo kupiona lub podpierdolona ze sklepu (często się zdarza u moherków) z wystawy. A że nie da rady nieść to wygląda jak spacerek ze zwierzaczkiem, tylko zwierzaka pomyliła. Bo kurwa wygląda to groteskowo jak chuj.
Zgłoś
Avatar
Ruzyk 2013-01-12, 16:47 8
Czy Wy jesteście pokurwieni?
Ciekawe jakbyście szczekali jakby to była Wasza matka... fakt raz, drugi, trzeci to może i takie akcje są śmieszne, np gdy na śniadaniu wielkanocnym wśród całej rodziny Wasza babcia/mama zaczyna śpiewać dzisiaj w Betlejem. Ale jak mieszkasz czy opiekujesz się taką osobą... nikomu nie życzę.
A debile w aucie zamiast to nagrywać powinni takiej osobie pomóc.
Zjedzcie mnie teraz gimbusy, bo to przecież jest sadistic
Zgłoś
Avatar
Sajgonski 2013-01-12, 16:47
Od tego dźwięku szurania aż mnie ciarki przechodzą.
Zgłoś
Avatar
ktos-666 2013-01-12, 16:54 1
piesek pewnie w środku
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-01-12, 17:10
przynajmniej jeszcze kojarzy że jest w kamerze, bo zamachała.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-01-12, 18:31 1
A może po prostu trolluje otoczenie? Co, stary człowiek nie może robić młodych w konia?
Zgłoś
Avatar
łonder 2013-01-12, 18:35 1
Takie są realia niestety... Zapierdalała nie oszczędzając zdrowia całe życie aby mieć te 900+/- emerytury.
I wychodzą choroby,gdy jej rówieśnicy w niemczech jeżdżą na rowerach,rolkach łażą z kijkami ciesząc się życiem...
Smutne,ale prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
Nawii92 2013-01-12, 20:17 1
naśmiewanie się z osób niepełnosprawnych jest porównywalne z natychmiastową utratą własnego honoru i wartości.Bawią was rzeczy tego typu to jest mi przykro bardzo z tego powodu bo zwyczajnie nie macie jajec pomóc takie biednej osobie tylko wystawać za szyby z kamerką i krzywą mordą jasno przekazującą słowa które wyśmiewają chorobę danego człowieka.Dlatego ludzie którzy nie mają poczucia odrobiny powagi i są zwyczajnie za tępi na tego zrozumienie powinni mieć natychmiastowo odebrane kamerki z ręki.Ponieważ takiej chorej osobie jest na pewno bardzo smutno z powodu tego że jakieś przychlasty ją nagrywają.

Do autora:Nic nie wiesz o chorobie tej starszej kobiety
Zgłoś
Avatar
matysek_alf 2013-01-12, 20:28
Sadol sadolem ale jakieś pewne granice przyzwoitości chyba są!
Zgłoś
Avatar
bwg92 2013-01-12, 21:47 4
najlepiej nabijać się z czarnych, rudych i śniadych, ale jesli chodzi o babcie, ktora ciagnie mikrofalowke za kabel po asfalcie i prawdopodobnie (nie jestescie tego pewni) ma alzheimera, to juz wszystkim nagle robi sie przykro . jestescie kurwa niepoważni.
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2013-01-12, 23:17
zapomniała z mikroali wyjąć, ja pierdole, wielkie mi coś
Zgłoś
Avatar
tabasco 2013-01-12, 23:54
Alzheimer jest strasznie kurewską chorobą. Na własnych oczach widzisz jak bliska Tobie osoba wariuje, a Ty nijak możesz mu pomóc. Najpierw zaczynają się dziwne loty, potem nagle chora osoba zapomina jak się mówi, chodzi, wykonuje wszystkie czynności, i leży jak warzywo.. ktoś kto dajmy na to dwa lata temu był w pełni zdrową, świadomą osobą.
Zgłoś
Avatar
poufne 2013-01-13, 2:50
ta babcia zawstydziła wszystkich hipsterów
Zgłoś
Avatar
sethia 2013-01-13, 11:33
Moja prababcia miała Alzheimera. Wzięliśmy ją do domu, mojej mamie, jako osobie opiekującej było cięzko, ale babcia miała jakiś swój odlotowy świat. Zawsze siedziała uśmiechnięta, fakt nie poznawała nikogo, nie odróżniała przedmiotów. Ale nie miała tego świadomości, taki high na stare lata. Raz spotykam prabacie w nocy na korytarzu, a ona w pełni ubrana ze starym radiem "dorota" w dłoni. Pytam sie jej 'gdzie babcia sie wybiera?' a ona że jedzie do miasteczka na zakupy, 'a po co babci to radio?' Babcia popatrzyła na mnie jak na wariatkę i stwierdziła, że to nie radio tylko autobus, którym jedzie. Umarła spokojnie we śnie.

Moja babcia za to ma teraz 94 i jest w pełni świadoma wszystkiego co się wokół niej dzieję, nie jest w stanie już chodzić. Rozmawiając z nią, często mówi, że wolałaby już umrzeć, albo mieć Alzheimera bo wtedy nie było by pewnie tak nudno
Zgłoś
Avatar
Novik 2013-01-13, 15:19
szkoda ze tak na starość może się popierdolić.

Ostatnio byłem z ziomkiem w Mielcu, to jedziemy sobie droga w mieście a tu stoi baba stara i pierdoli sama do siebie i wymachuje rękami jak opętana. Jedziemy dalej patrze laska na kucka siedzi i się śmieje myśleliśmy że też coś z głową ma ale rozmawiała przez telefonik. Lecz przez pare sekund mialem rozkminę w głowie GDZIE JA KURWA JESTEM.

True STory ;d
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie