18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Baby to suki
~Angel • 2010-11-13, 11:08
tak to jest jak baba w kuchni się nudzi i przychodzą do głowy durne pomysły

Zgłoś
Avatar
michal127 2010-11-15, 11:41
I tak nic nie pobije koktajlu jaki zrobiliśmy kumplowi na wycieczce szkolnej. Składniki: pół butelki ketchupu; pianka do ciast; odrobina kremu do twarzy; kolorowe, słodkie pianki do jedzienia. Jeszcze troche było do tego ale już nie pamiętam co ;p Wszystko wrzucić do kubka i długo mieszać :d smacznego.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2010-11-15, 18:36
a ja bym kurwie we śnie pociął ryj żyletką w kartkę, taki sam rodzaj poczucia humoru
Zgłoś
Avatar
Nie_nawidze_facetów 2010-11-16, 21:27
Jak widzę jak wy nas kurwa obrażacie ( kobiety) to jestem zajebiście ciekawa co byście zrobili gdyby nas nie było po 1 zapleśnieli byście bo sprzątać wam się dupy ruszyć nie chce po 2 połamali byście sobie nadgarstki od ciągłego walenia konia i po 3
zdechli byście bo do gęby by nie było co włożyć ! Gdyby wasze dziewczyny/kobiety dowiedziały by się jak o nich mówicie z pewnością byście się z nimi porzegnali!
Zgłoś
Avatar
4eSt_ 2010-11-17, 9:46
Nie_nawidze_facetów napisał/a:

Jak widzę jak wy nas kurwa obrażacie ( kobiety) to jestem zajebiście ciekawa co byście zrobili gdyby nas nie było po 1 zapleśnieli byście bo sprzątać wam się dupy ruszyć nie chce po 2 połamali byście sobie nadgarstki od ciągłego walenia konia i po 3
zdechli byście bo do gęby by nie było co włożyć ! Gdyby wasze dziewczyny/kobiety dowiedziały by się jak o nich mówicie z pewnością byście się z nimi porzegnali!



cool story sis! .. pomyśl sobie tak.. cobyście WY zrobiły gdyby was nie było?!! <hahaha> masz dziewczynko myślenie nie jak siedem nastolatka lecz jak siedmiolatka
Zgłoś
Avatar
Lesniak007 2011-01-19, 17:42
nie wiem o co chodzi bo cały czas patrzyłem na cycki ;/
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-01-19, 22:30
@Nie_nawidze_facetów
Masz rację. Pewnie 75% z nas tak ma. Ale jest też druga strona medalu. Wy też jesteście od nas zależne.
Inna sprawa, że spora część lasek w Twoim wieku mówi podobnie o swoich koleżankach.

A to, że tutaj sobie będą używali to norma. Skoro w domu boją się trepem dostać

Tak czy siak fajne cycki
Zgłoś