18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
skarpet_starego 2022-11-25, 1:58 2
kroguletz napisał/a:

a co ja moge, przecietniak jestem a w polsce brakuje ponad milion kobiet, u mnie w regionie średnio 130 facetow na 100 kobiet



to znajdź sobie chlopaka
Zgłoś
Avatar
Collector 2022-11-25, 2:27
Janusz i Karen
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-11-25, 3:49 2
Z córką się wygłupia, albo z wnuczką.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2022-11-25, 5:13 2
Insaner napisał/a:

"Wenerolodzy lubią to!" -...
Niestety, ale duża grupa kobiet ogólnie z bloku wschodniego ekspresowo się w Polakach "zakochuje" i nalega wręcz na ślub aby uzyskać prawo do stałego pobytu i nielimitowanego dostępu do rynku pracy...



Doczytałem tylko do tego momentu- dalej mi szkoda czasu na wypociny jakiegoś przegrywa.
Zdecyduj się- albo chcą się ruchać albo pracować- jedno z drugim ma raczej niewiele wspólnego.
Zgłoś
Avatar
roxster 2022-11-25, 7:42 1
Po co to tutaj jest?
Zgłoś
Avatar
pankruk 2022-11-25, 8:11 1
Ja sobie wziąłem raz 3 lata starszą "po przejściach". Cała saga jej trudnych spraw przed poznaniem mnie to jest wszystko nic, szkoda strzępić ryj ale ogólnie rzecz ujmując miała kłopoty mieszkaniowe. Do rodziców iść nie chciała bo sami mieli mało miejsca, mieszkała w jakimś wynajętym mieszkaniu, które jej pochłaniało ponad połowę dochodów więc zaproponowałem jej wprowadzenie się do mnie bo i tak mieszkam sam. Wprowadziła się, z każdym miesiącem zaczęła robić co raz większe awantury właściwie bez żadnej konstruktywnej przyczyny. W końcu porwała się na hipotekę i kupiła swoje mieszkanie i wyprowadziła się ode mnie i zerwała ze mną jak tylko je wyremontowała xDD.
Zgłoś
Avatar
Bobiczek 2022-11-25, 9:11
Według mnie to on ma mózg 15 latka
Zgłoś
Avatar
Płatek 2022-11-25, 11:16 1
dennissliwa napisał/a:

Ostanio na wykopie o nim było. Typ ma okolo 40 lat wyrwał jakas malolate z domu dziecka lat 14-15(zabrał do Monako wozil Ferari itp) Zrobił jej dziecko. teraz sie stara nad opieka nad nia Jak coś to nie jest ta z tego filmiku. jak widac gustuje w małolatkach
Typ sie nazywa Tomasz Chic, to zwykły pedofil. tutaj macie film o nim, oglądać od 9:00 min



Zasadniczo wiem kim jest ten Czik. Daleko mi do zrozumienia takich postaci, ale kanał, który wstawiłeś to tworzy chyba jakiś prawiczek z wykopu z gigantycznymi kompleksami xD Łatwiej słuchać Czika po mefedronie niż autora tego filmu.
Zgłoś
Avatar
MiluQ 2022-11-25, 14:16 1
Ogolnie gosciu kiedys za czasow malolata poszedl siedziec za jakiegos z pruszkowskich za grube sianko i jak wyszedl to se wali koko i male dupy
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2022-11-25, 18:52 1
Znany pedofil z YT.
Zgłoś
Avatar
rulas 2022-11-25, 23:21
phrontch napisał/a:

Ty skąd masz te dane, że w Polsce kobiet brakuje? Weź wyjdź ze swojego bunkra na świeże powietrze, od lutego do Polski zawitało co najmniej milion samotnych Ukrainek



Równie dobrze mógłbyś napisać że mamy miliony kóz. No i co z tego? Kozę też byś wydymał jak szmatogłowy?
Zgłoś
Avatar
Rick_Sanchez 2022-11-26, 21:29
MalcolmX napisał/a:

Pospłacałem długi



Chciałem napisać ,,frajer" po tym jak napisałeś o spłacaniu długów, ale to jest zbyt łagodne słowo, kiedy okazało się, że kiedy źródełko wyschło, panna poszła gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
M_A 2022-11-28, 11:08
Kto KURWA daje za takie coś piwo??
Zgłoś
Avatar
Zuwalsky 2022-11-28, 13:39
O to ten co zrobił dziecko dziecku afera jak chuj
Zgłoś