18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Bad Night
Ajgor66 • 2012-10-31, 3:43
Za dnia zwykli pracownicy biurowi; teczka, biała koszula i ciasno zawiązany krawat. Znudzeni korporacyjna rutyną, wieczorami zdejmują garnitury i...
Poznaj niezwykłą historie ludzi, których obraz za dnia jest diametralnie inny od tego w nocy. Zobacz na czym polega ich podwójne życie.
Zgłoś
Avatar
kapsel33 2012-10-31, 16:09
Słyszałem o takich przypadkach w Usa, był nawet dokument o tym. Ciekaw jestem tutaj dalszej historii, typa co z kosa chodzi mogli bardziej najebać
Zgłoś
Avatar
slonzok 2012-10-31, 16:24
na zachodzie od wielu istnieja badania na temat najbardziej agresywnej grupy kibicow pilkarskich. Okazalo sie, ze wielu ludzi zaliczanych do tej grupy to ludzie z wyzszym wyksztalceniem i dobrze zarabiajacy. W sumie nic nowego ten trailer.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-31, 16:32
Niemożliwe. Przecież tacy ludzie to tylko patologia, na stadionach też tylko ci najgorsi z patologicznych rodzic co tylko kradną i ćpają.
Ahh stereotypy
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-10-31, 16:49 1
Po to te treningi, żeby we dwóch okopać na przystanku jednego kolesia, który nawet nie próbuje się bronić? Żenada...
Zgłoś
Avatar
minusator 2012-10-31, 16:50
Tak to trailer, tak jak w tytule filmu ,,Bad Night" więc nie ma co się spinać.
Zgłoś
Avatar
kapsel33 2012-10-31, 17:21
Trailer ale dokumentu chyba? Czekam z niecierpliwością na dalszą cześć
Co do okopania typa (chyba to ten co jego kose podnosza na koniec nie?) to jak dla mnie za to ze skurwiel wyciagnal noz moglo by go 20 i okopać , zreszta skoro koles ma takich kumpli co sie pluja a pozniej spierdalaja to juz jego wina ze kreci sie w takim towarzystwie
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-10-31, 17:34
o tak 2 na 1 aby go na ziemie i kopac... ewolucja sie uwstecznia.... nie ktorzy spowrotem na drzewa wracaja
Zgłoś
Avatar
Anvilek 2012-10-31, 17:49
Rems napisał/a:


Mam takiego znajomego co trenuje mma, krav magę itp itd od zawsze i kiedy ktoś dostanie po ryju on zawsze się pyta gdzie to było i tam szwęda się po nocy
Niestety nikt go nigdy nie chce zaczepić mimo, że łazi po najgorszych zakamarkach najgorszych dzielnic w środku nocy... może dlatego że jest przytyrany a cwaniaczki uliczne wolą łatwe kąski.



Fascynujące

grzechu86tonie napisał/a:

spowrotem na drzewa wracaja


Fakt...
Zgłoś
Avatar
Nec969 2012-10-31, 18:06
@Moreq
Zależy jak se ryj obił Mam w drużynie wikingów gościa co pracuje w urzędzie miasta i jak kiedyś dostał porządnie z miecza na treningu to się go nie czepiali jak wytłumaczył zajście
Zgłoś
Avatar
Kai 2012-10-31, 19:38
Oby więcej takich panów! Dresy które w grupie cwaniakują tudzież mają się za nie wiadomo kogo bo w kieszeni kosa dostały tak sowity wpierdol,że aż się łezka w oku zakręciła. Moment pierwszego pierdolnięcia łokciem chwycił mnie za serce. I brawo za podwójne okopanie szmaty z nożem,też bym tak chciał...ale wszyscy wiemy jak jest...Mam internet:(
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-10-31, 19:59
Ja już przyszedłem do pracy z rozjebanym łukiem (na audit certyfikujący), Robiłem jazdy kurwą na kierowniczych stanowiskach z propozycją wyjebania przez okno włącznie.
Jestem jednym z trybów zarządzania w dużej albo i nawet zajebiście dużej firmie.
Mam w chuju jaki jestem - mam robić zadania i je robię a chuj komu do tego co robię na co dzień.
Ludzie, tam też jest sporo normalnych ludzi. Są oczywiście kurwiszony bez kręgosłupa moralnego ale to ina sprawa.
Zgłoś
Avatar
k................i 2012-11-06, 0:29
No i dobrze że się leją!
A pedały niech płaczą! Ave Cezar VI!
Zgłoś