18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
xv89 2024-06-07, 16:57 2
iggiamakim napisał/a:

Co za gówno!!!! Co to tutaj robi???!!!



Zdaje się, że są to jakieś wycieki z planu zdjęciowego nowej adaptacji Hobbita produkcji Netflixa.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2024-06-07, 17:54 2
demon ja opetal, trzeba ta czarownice wrzucic do wody w fosie zamkowej
Zgłoś
Avatar
zxd57 2024-06-07, 20:43
iggiamakim napisał/a:

Co za gówno!!!! Co to tutaj robi???!!!



ten materiał pokazuje czego nie warto ćpać
Zgłoś
Avatar
AntyUkraina666 2024-06-08, 9:11
casimus napisał/a:

Kurwa, próbowałem w życiu kilku rzeczy ale tak się upodlić nie zdarzyło mi się a bywało ciekawie nie powiem... .
Po latach powiem, że najwolniej i najbardziej niszczy alkohol i to gówno było ciężko rzucić.
Co do Pani powyżej, to już chyba tylko do odstrzału.



popieram, rzuciłem wszystkie ciężkie dragi z dnia na dzień, ale wjebałem sie w alko jako zamiennik.
Zgłoś
Avatar
casimus 2024-06-08, 15:20
AntyUkraina666 napisał/a:

popieram, rzuciłem wszystkie ciężkie dragi z dnia na dzień, ale wjebałem sie w alko jako zamiennik.



No widzisz a u mnie było na odwrót. Ja podobnie jak Ty ciężkie dragi bez problemu odstawiłem. No może bez problemu to na wyrost jednak.
Za to alkohol waliłem od zawsze ale bez ciągów, dzień przerwy musiał być, bo inaczej moje chlanie kończyło się tym, że bawiłem się ja ale już niekoniecznie moje otoczenie. Biło mi na łeb strasznie, potrafiłem kolegom najebać na ten przykład. Do sedna.
Z alkoholu wjebałem się w .... zioło. Tak, w jebane zioło, na kupę lat a to z powodu depresji, która zjebała mnie z planszy jak tylko odstawiłem alkohol i tylko dzięki ganji ten okres przetrwałem. Niech nikt nie pierdoli, że zioło nie uzależnia. Uzależnia, tyle że psychicznie nie fizycznie.
Idzie to rzucić w pizdu ale trzeba dużo więcej zaparcia niż przy petach.
Zgłoś
Avatar
damian0612 2024-06-08, 15:41
Przygotowania do roli Świt żywych trupów 2
Zgłoś
Avatar
AntyUkraina666 2024-06-08, 15:54
casimus napisał/a:

No widzisz a u mnie było na odwrót. Ja podobnie jak Ty ciężkie dragi bez problemu odstawiłem. No może bez problemu to na wyrost jednak.
Za to alkohol waliłem od zawsze ale bez ciągów, dzień przerwy musiał być, bo inaczej moje chlanie kończyło się tym, że bawiłem się ja ale już niekoniecznie moje otoczenie. Biło mi na łeb strasznie, potrafiłem kolegom najebać na ten przykład. Do sedna.
Z alkoholu wjebałem się w .... zioło. Tak, w jebane zioło, na kupę lat a to z powodu depresji, która zjebała mnie z planszy jak tylko odstawiłem alkohol i tylko dzięki ganji ten okres przetrwałem. Niech nikt nie pierdoli, że zioło nie uzależnia. Uzależnia, tyle że psychicznie nie fizycznie.
Idzie to rzucić w pizdu ale trzeba dużo więcej zaparcia niż przy petach.



Ja to też bez ciągów, mam 29 lat. chleje po pracy żeby zbić ciśnienie z kawy, stresu i chuj wie czego. jaram od ponad 10 lat skuna i to było moje pierwsze wjebanie się. ale akurat to mnie mega uspokoiło i sprawiło, że nie raz nie odjebałem czegoś głupiego. po alko 90% faz to agresja. depresje to mam już całe dorosłe życie, właśnie przez wieczne zjaranie, dragi i odwalanie. postanowiłem, że trzeba walczyć bo jak nie teraz to już nigdy nie ruszy
Zgłoś
Avatar
piterzaut 2024-06-08, 22:11
TwistedPsycho napisał/a:

Racja, albo stymulant/euforyk typu alfa-PVP, który wywołał reakcję psychotyczną, albo deliriant, typu bieluń, po tym też ludzie mają fazę trwającą do 3 dób, podczas których mają totalną odklejkę, typu czytają nieistniejące książki, palą nieistniejące fajki, toczą wielogodzinne debaty z nieistniejącymi ludźmi



zaciekawiłeś mnie tym bieluniem. wiedziałem że trujący ale nie wiedziałem że może być dragiem. wygoglowałem i to jest bardzo stary narkotyk ( bieluń dziedzierzawa ), ale bardzo niebezpieczny. zresztą bardzo ładny krzew z kwiatkami.
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-06-09, 9:26
mòj synek mòwi że to zombmiak i trzeba strzelić w łeb
Zgłoś
Avatar
casimus 2024-06-11, 0:26
piterzaut napisał/a:

zaciekawiłeś mnie tym bieluniem. wiedziałem że trujący ale nie wiedziałem że może być dragiem. wygoglowałem i to jest bardzo stary narkotyk ( bieluń dziedzierzawa ), ale bardzo niebezpieczny. zresztą bardzo ładny krzew z kwiatkami.



Uważaj z tym kolego bo w najlepszym wypadku zostaniesz w "tamtym" świecie a w najgorszym już więcej nie spróbujesz niczego. Naprawdę parę nasion może zrobić krzywdę. Moim zdaniem nie warto, trip nie rekompensuje ryzyka imho.
Zgłoś