18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Badr Hari, legenda K1, ponad 100 stoczonych walk, nieelegancko się zachował i na wazaniu przed walką odepchnął, już nie tak utytułowanego, naszego Arka Wrzoska...

OGLĄDAĆ DO KOŃCA



Dla zainteresowanych, ponizej cała walka

Zgłoś
Avatar
oleck 2021-09-06, 10:10
Jak mnie wkurwia pisanie o takich sportowcach "masz". Czy tak trudno zrozumieć, że w sportach indywidualnych typu MMA, tenis, wspinaczka, wyścigi itp sportowcy reprezentują siebie, a nie kraj z którego pochodzą? To jest gala dla zawodników, a nie turniej reprezentacji. Ten typ nie jest ani twój, ani mój, ani kurwa nasz. Nasz za to jest reprezentacja w piłeczkę, bo lożymy na nią podatki.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2021-09-06, 12:50
Napisalem nasz rodak glupi chuju, wroc do szkoly i nie przypierdalaj sie na sile.
Kontekst kontekst kontekst

Toc nie jest z uzbekistanu, wiec moge napisac ze to moj i twoj rodak, pajacu

Nie napisalem reprezentant. Zrozum zanim zaczniesz kogos pouczac
Zgłoś
Avatar
stach_mysliwy 2021-09-06, 14:43
Który to ten nasz?
Ale ładne zdjęcie ktoś dodał
Zgłoś
Avatar
Maraza7.1 2021-09-06, 16:37 1
oleck napisał/a:

Jak mnie wkurwia pisanie o takich sportowcach "masz". Czy tak trudno zrozumieć, że w sportach indywidualnych typu MMA, tenis, wspinaczka, wyścigi itp sportowcy reprezentują siebie, a nie kraj z którego pochodzą? To jest gala dla zawodników, a nie turniej reprezentacji. Ten typ nie jest ani twój, ani mój, ani kurwa nasz. Nasz za to jest reprezentacja w piłeczkę, bo lożymy na nią podatki.



Zamknij ryj
Zgłoś
Avatar
pochminick 2021-09-06, 16:49
kawior2007 napisał/a:

Takie byki to się dość monotonnie tłuką, bo jak widać wystarczy jeden dobry strzał i po walce, ale fajnie że grali fair play, bo ani jeden ani drugi nie bili leżącego



Chyba słabo się znasz na K1, chyba niewiele wiesz, o przeszłości Hariego w tej organizacji. Chyba ostatnie prawdzdiwe walki i prawdziwi fighterzy w sportach uderzanych, przed epoką freaków.

A jak chcesz zobaczyć dynamikę to polecam np. Jerome Le Banner vs Cyril Abidi. Dynamit od pierwszej do ostatniej sekundy.
Zgłoś
Avatar
Maraza7.1 2021-09-06, 20:25 1
oleck napisał/a:

Jak mnie wkurwia pisanie o takich sportowcach "masz". Czy tak trudno zrozumieć, że w sportach indywidualnych typu MMA, tenis, wspinaczka, wyścigi itp sportowcy reprezentują siebie, a nie kraj z którego pochodzą? To jest gala dla zawodników, a nie turniej reprezentacji. Ten typ nie jest ani twój, ani mój, ani kurwa nasz. Nasz za to jest reprezentacja w piłeczkę, bo lożymy na nią podatki.



Zamknij ryj
Zgłoś
Avatar
Adae 2021-09-07, 1:06
oleck napisał/a:

Jak mnie wkurwia pisanie o takich sportowcach "masz". Czy tak trudno zrozumieć, że w sportach indywidualnych typu MMA, tenis, wspinaczka, wyścigi itp sportowcy reprezentują siebie, a nie kraj z którego pochodzą? To jest gala dla zawodników, a nie turniej reprezentacji. Ten typ nie jest ani twój, ani mój, ani kurwa nasz. Nasz za to jest reprezentacja w piłeczkę, bo lożymy na nią podatki.



Zamknij ryj.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-09-07, 6:14
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Nie zesraj się.



A jak dowiesz się, że Love Islant czy inne Warsaw Shore to też 100% reżyserka to na prawdę się zesrasz
Zgłoś
Avatar
tdoberman 2021-09-07, 16:10
To ten co się założył o 100 tysięcy? że wygra w pierwszej rundzie?
Zgłoś
Avatar
Maraza7.1 2021-09-07, 17:11
oleck napisał/a:

Jak mnie wkurwia pisanie o takich sportowcach "masz". Czy tak trudno zrozumieć, że w sportach indywidualnych typu MMA, tenis, wspinaczka, wyścigi itp sportowcy reprezentują siebie, a nie kraj z którego pochodzą? To jest gala dla zawodników, a nie turniej reprezentacji. Ten typ nie jest ani twój, ani mój, ani kurwa nasz. Nasz za to jest reprezentacja w piłeczkę, bo lożymy na nią podatki.



Zamknij ryj
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2021-09-10, 23:47
Karboksylator napisał/a:

generalnie miał farta, że go tak trafił. ciapaty obijał go całą walkę



Tego 'farta' jak czytałem w wywiadzie ćwiczył 4 miesiące
Zgłoś