18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
KissOfDeath 2013-11-19, 21:50 4
@up Rems
Granie w BG, IWD, itp. na 3D to jak like własnego posta na facebooku...
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-11-19, 21:51
co jak co ale 23E za 15to letnią grę to jednak za dużo, chociaż to baldur... jeszcze bez polskiej ścieżki...
store.steampowered.com/app/257350/
Zgłoś
Avatar
K................Y 2013-11-19, 22:34
Jestem kurwa na sadolu czy na jakims forum dla no-lifow, a gra swoja drogą tak chujowa, że oczy bolą...
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-11-19, 22:45
W sumie z tego co czytałem, to samo EE nie za wiele wniosło, a nawet całkiem mało. Na niektórych portalach pisano, że gdyby zainstalować mody wykonane przez fanów, rozgrywka zyskiwała o wiele więcej ciekawszych sytuacji i charakterów.

Samo spolszczenie było wykonywane w formie wolontariatu (wersje tekstowe), jednak nie wiem co się z tym stało.

Niestety nie było mi dane grać w EE, a z chęcią jeszcze kiedyś zasiadłbym do "silnie umodowanego' BG2

KwejkPANY napisał/a:

Jestem kurwa na sadolu czy na jakims forum dla no-lifow, a gra swoja drogą tak chujowa, że oczy bolą...



ten to pewnie nie umiał znaleźć kamienia do golema...
Zgłoś
Avatar
Suovetaurilie 2013-11-19, 23:01 2
Zajebiście, powrót klasyki. No i powracają czasy kiedy to grafika nie wpływała na grywalność i człowiek mógł się wczuć w zajebistą fabułę. Wisienką na torcie oczywiście jeden z najlepszych polskich dubbingów wszech czasów. Piotrek Fronczewski (Lektor), Wiktor Zborowski (Sarevok), Jan Kobuszewski (Jan Jansen) jednym słowem elita polskiej kinematografii. Niestety już takich gier się nie robi, a to jest w chuj smutne.
Zgłoś
Avatar
Achelus 2013-11-19, 23:13
W obydwu wersjach Enhanced, 1 i 2 nie ma niczego czego się nie osiągnie instalując mody. Ściema już dawno rozpracowana na zagranicznych forach
Zgłoś
Avatar
joneleth 2013-11-19, 23:15 1
Nie wymyślono do tej pory nic lepszego od starego, poczciwego Baldura. Gra Wszechczasów!!! Piwo leci.
Zgłoś
Avatar
Entheus 2013-11-19, 23:20
lepszy był "DIESPEL" pod warunkiem, że mialeś farta i przez bugi mimo pathów byłeś w stanie cokolwiek zrobić. Klasyk.
Zgłoś
Avatar
l................5 2013-11-19, 23:43 2
Stawiam BG na równi z Fallout 1 i 2, a do F2 jest super rozszerzenie o nazwie Fallout Restoration Project, polecam.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-11-20, 2:21
jeżeli chodzi o klimat fallout bije baldurs gate o kilka długości
Zgłoś
Avatar
Antonio_Vibratore 2013-11-20, 8:33
Kupiłem BG 1 EE i mam zamiar kupić część 2. Moim zdaniem gra jest warta tych pieniędzy.
1 - wersja elektroniczna, brak płyt, wystarczy steam
2 - nie trzeba bawić się w modowanie żeby pograć w BG 1 na win 7/8 z dobrą rozdzielczością
3 - bez tego całego modowania jest dodanych sporo smaczków, nowe misje, nowe postaci (które też dodają misje związane ze swoją osobą)
4 - legenda cRPG - dla fanów pozycja obowiązkowa

P.S. Mam też edycje kolekcjonerską, kupioną kilka ładnych lat temu, bawiłem się również w mody, ale mimo wszystko wolę oficjalne i cały czas uaktualnianie EE.

Edit.
P.S. 2 Filmik jest do bani, nic ciekawego nie pokazuje, nie zachęca też do zagrania....
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-11-20, 9:11
Jeżeli ktoś jest chętny zagrać w całą sagę BG przez neta, za pośrednictwem Game Ranger, pisać na pw.
Zgłoś
Avatar
l................5 2013-11-20, 12:19
Slonx napisał/a:

Jeżeli ktoś jest chętny zagrać w całą sagę BG przez neta, za pośrednictwem Game Ranger, pisać na pw.



na takiej zasadzie jak kiedyś Hamachi? Taki niby LAN tyle że przez neta?
Zgłoś
Avatar
kials 2013-11-20, 14:10
Szczerze Enchanted Edition to odgrzewanie starego kotleta, ta seria jest zajebista sama w sobie.
Zgłoś
Avatar
ptrson 2013-11-20, 17:56
Panowie, wiem, że to stary dobry Baldur, a pytam: Czy warto sięgać po niego? Czy są tam jakieś wciągające nowości?
Bo szczerze powiem, że grałem w EE pierwszej części i tam zmian było mało, a na dodatek jak już byłem we Wrotach Baldura to wystąpił u mnie bug przez co nie szedł do przodu quest z moją dziką-mag. No i się wkurwiłem i odinstalowałem, bo kilkanaście godzin grania strzelił chuj (bo chciałem głównie poznać nowe rzeczy w EE)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie