18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
Avatar
Polak_mały 2024-08-25, 10:23 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Na własne oczy widziałem akcję, jak jakiś rumun z wielką torbą wyładowanym towarem, nawet kawa mu wystawała, minął kasę i spokojnie do drzwi, na pewniaka, przecież drzwi są rozsuwane.... Na szczęście kasjerka miała tajemniczy przycisk i Czarek nie otworzył.... Za to podszedł Czarek z obsady sklepu i zaprosił go na konwersację i spotkanie z policją. Dawne lata, powyżej 10 wstecz...



Darek!

[ Dodano: 2024-08-25, 10:30 ]
niemamskarpet. napisał/a:

one chyba powinny być otwarte cały czas i zaplombowane, otwarcie ich klamka wyzwala alarm, ale chyba za często były takie akcje więc je zamkneli w pizdu



Zamiast klamki jest listwa. Wciśnięcie tej listwy powinno działać jak naciśnięcie klamki. Rozwiązanie na wypadek panikującego tłumu napierającego na drzwi.

W praktyce w wielu miejscach i tak zamknięte na klucz 😅
Ciekawe co tam jest napisane na czerwono na tych drzwiach.

PS. Gdyby był biały, załatwiłby sobie ubranie pracownicze, załadował wózek wartościowym sprzętem i wyszedł spokojnym krokiem obok kas/ ochrony...a nie czekaj, gdyby był biały nie musiałby kraść 🙃
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-08-25, 10:45 1
Polak_mały napisał/a:

Darek!
Zamiast klamki jest listwa. Wciśnięcie tej listwy powinno działać jak naciśnięcie klamki. Rozwiązanie na wypadek panikującego tłumu napierającego na drzwi.
W praktyce w wielu miejscach i tak zamknięte na klucz 😅
Ciekawe co tam jest napisane na czerwono na tych drzwiach.
PS. Gdyby był biały, załatwiłby sobie ubranie pracownicze, załadował wózek wartościowym sprzętem i wyszedł spokojnym krokiem obok kas/ ochrony...a nie czekaj, gdyby był biały nie musiałby kraść 🙃



no wydaje mi się że on właśnie kopie tą listwę ale drzwi są zamknięte więc po prostu olali BHP bo ciągle jakaś małpa im włączała tym drzwiami alarm
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-25, 11:09 2
niemamskarpet. napisał/a:

one chyba powinny być otwarte cały czas i zaplombowane, otwarcie ich klamka wyzwala alarm, ale chyba za często były takie akcje więc je zamkneli w pizdu



Jest cały czas aktywny elektromagnes na ryglu i gdy zaniknie zasilanie przez włączenie alarmu z centralki ppoż odcina zasilanie na elektromagnes i rygiel odskakuje. Nie ma wymogu by w sklepach drzwi ewakuacyjne były cały czas otwarte(dlatego w obrębie drzwi są puszki załącznikowe systemu ppoż by nacisnąć włączyć alarm i otworzyć). Wyjątkiem są zakłady gdzie może dojść do sytuacji niebezpiecznych zanim alarm się odpali np. huty/ odlewnie lub magazyny np kontenerów do klasyfikacji ADR bodajże 5.2 😀
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-08-25, 11:30 1
CrazyEdek napisał/a:

Bambo debil



To pleonazm...

[ Dodano 2024-08-25, 11:34 ]
Polak_mały napisał/a:

PS. Gdyby był biały, załatwiłby sobie ubranie pracownicze, załadował wózek wartościowym sprzętem i wyszedł spokojnym krokiem obok kas/ ochrony...a nie czekaj, gdyby był biały nie musiałby kraść 🙃



To nie są drzwi awaryjne na zewnątrz, ale do magazynu. Ta "listwa" to inny rodzaj klamki, który pozwala te drzwi otworzyć plecami czy nawet przewożonym na wózku czy palecie towarem. I tak, te drzwi można zamknąć - to nie są drzwi ewakuacyjne.
Zgłoś
Avatar
Metyl30 2024-08-25, 13:11
Nie wierze kolejny mongol na sadisticu co sobie noge zalatwil probujac uciec przez drzwi ewakuacyjne.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-25, 14:20
Trochę się zawiodłem że nie złamał nogi na drzwiach. Ale muzyka była dobra więc piwerko D
Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-25, 19:16 1
Ja bym mu oblodziła
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-08-25, 22:36
AnnaNowakowska napisał/a:

Ja bym mu oblodziła



Co zrobiła kurwa? Pierwszy raz w życiu widzę takie określenie.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-26, 10:49
Zwierzak nie doczytał, że trzeba nacisnąć klamkę paniczną tylko od razu ta pierwotna małpia agresja
Zgłoś