18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Bambo pochodnia
CrazyEdek • 2024-09-08, 13:34
... w Afryce mieszka, ładnie się pali ten nasz koleżka. Uczył się pilnie przez całe ranki, ze swej murzyńskiej, złodziejskiej pierwszej czytanki.

Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2024-09-08, 20:31 1
Popsuli inżyniera!
Zgłoś
Avatar
martils 2024-09-08, 20:39
Gala mbebe tej trony kameruun
Zgłoś
Avatar
Lukash2107 2024-09-08, 20:53
Opona level hard
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2024-09-08, 21:35
Wody do picia nie mają, ale benzyny pod dostatkiem.
Zgłoś
Avatar
Paprykarz88 2024-09-08, 21:40
Wytłumaczy mi jakiś ekspert dlaczego oni zawsze palą ich w oponach ??
Zgłoś
Avatar
SerranoCarceris 2024-09-08, 22:15
To tych inżynierów dostaniem od Niemców?
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2024-09-08, 22:32 1
htr83 napisał/a:

Czarrrrrrrnuchy...
A teraz wyobraźcie sobie czy coś takiego mogłoby mieć miejsce na jakiejś zabitej wiosce zamieszkiwanej przez białych.
Ma ktoś filmik na którym biali tak robią?
Nawet w Brazylii czy innym Meksyku nie ma czegoś takiego. Owszem, są lincze ale motłoch po prostu wyżywa się rzucając kamieniami i okładając delikwenta czym popadnie, ale żeby palić żywcem? Średniowiecze. Chociaż to by się u czarnuchów zgadzało. Na takim poziomie rozwoju cywilizacyjnego teraz się znajdują.


Był film z Pd Ameryki jak jakąś młoda dosyć babę podpalali. Była podobno w szajce bandytów i się ludność na niej zemściła. Podpalali ją ileś tam razy,
cuagle im gasła, ale skubana wciąż żyła. Nawet w obecności policji która się w końcu zjawiła o ile dobrze pamiętam ktos z benzyną doskakiwał i polewał. Więc zdarzają się takie akcje. Z Meksyku coś kartelowego chyba też było.
Zgłoś
Avatar
tomashm 2024-09-08, 23:14
Źle założona opona.
Amatorzy.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-09, 1:08 1
Paprykarz88 napisał/a:

Wytłumaczy mi jakiś ekspert dlaczego oni zawsze palą ich w oponach ??



Tradycja zobowiązuje.

W Afryce w wielu miejscach niezależnie od siebie odkryli zastosowanie dla żutych opon i dali im drugie życie.
Czarni są zbyt leniwi aby pójść, nazbierać chrustu na rozpałkę, grubszego na opał, ułożyć stos itp. Wystarczy opona i trochę gazoliny z najbliższego piździka i nie trzeba się kłopotać by przeprowadzić karbonizację oskarżonego o kradzież kury
Zgłoś
Avatar
cz0pek 2024-09-09, 11:49
i huj kaszanke mi obrzydziliscie z ognia ((
Zgłoś
Avatar
kuzano 2024-09-09, 14:04
Mam znajomego Tahira z Abudży w Nigerii - nie mylić z Nigerem, który po zapytaniu dlaczego stosują sławetne oponki na chorobę lepkich rączek, skwitował tylko "no co, wypadek motocyklem", policja przyjeżdża i kończą szybko sprawę kwitkiem że zginął w wypadku, sprzęt typu motocykl/samochód/ciężarówka rozkradziony, nie karząc nikogo. Jak jest kamieniowanie to zazwyczaj kończy się dochodzeniem i czasami karą dla linczujących.
Swoją drogą to ciekawą opinię ma nawet cała policja o obywatelach że płonący wrak rozkradną, a ciało ułożą delikatnie na oponkach żeby mocniej się nie uszkodziło
Zgłoś
Avatar
ancient86 2024-09-09, 19:16 1
Zgłoś
Avatar
Polishpablo 2024-09-11, 11:00
Czemu nie zakazali tam oponami palić??? Bo by wzrosła przestępczosc
Zgłoś