18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Banan Antoni
sthmad • 2014-06-10, 9:53
Jak wiadomo każdy sadol nie nawidzi bananów z Bety.

Specjalnie dla was stworzylismy Antoniego, który idealnie wkomponowuje się w statystycznego buraka którzy jako srodek transportu upodobal sobie fure z Niemiec.

Enjoy


chciałem zaznaczyć że całość robiona była przez pasjonatów i znajomych więc głowne koszta to jedzenie na planie, wacha (bo oczywiscie betunia troche zasysa) zaangazowanie i dobra zabawa:)
Zgłoś
Avatar
wodociagi 2014-06-11, 16:31
Trochę bananowa to ta produkcja,lekko przesadzona moim zdaniem.Burak siedzi tak samo w bmw jak i w kazdym innym aucie,raz mi tak właśnie zajechał droge na obwodnicy ciul w nowym rodzinnym vanie pajac jechał z żonką i synem w foteliku a ja z kompletem w aucie ledwo kurwa drzewo minąłem! Odważny widać był w huj a jak spotkaliśmy się na czerwonym to mu się kurwa drzwi zablokowały pierdolony bambus
Co do samej marki to chyba więcej zalet niz wad,wolałbym wylądować na drzewie takim bmw niz miałbym to robić w fordzie ktorym wtedy jechałem
Zgłoś
Avatar
HyperCube 2014-06-11, 16:42
Piwko za materiał własny
Zgłoś
Avatar
TypowyPolak 2014-06-11, 17:28 1
Kurwa ludzie czy wy jesteście tak tępi jak chuj widać że filmiki z wyprzedzań podjebane. Ale to niech sam autor się wypowie.
Zgłoś
Avatar
sthmad 2014-06-11, 18:03
Ewidentnie TypowyPolak zero wiary w ludzi... manewry wszystkie z udzialem naszej e46.

TypowyPolak napisał/a:

Kurwa ludzie czy wy jesteście tak tępi jak chuj widać że filmiki z wyprzedzań podjebane. Ale to niech sam autor się wypowie.

Zgłoś
Avatar
KoMo_TDi 2014-06-11, 23:43
Dobrze, że na zimnym piłuje, szybciej ten szmelc szlag trafi..
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2014-06-12, 0:54
taka jak moja tylko felgi mamy inne
Zgłoś