18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
Bandyci w mundurach
kogutkamikaze • 2013-04-21, 14:54


Brawurowa akcja straży miejskiej w Toruniu
Zgłoś
Avatar
kogutkamikaze 2013-04-22, 16:13 6

Zapracował na to solidnie, prawie 2 promile, a tak się jebaniutki zarzekał, że jest trzeźwy. Ciekawe ile alko spalił przez tą szarpaninę i darcie pizdy? Jeżeli prawdą jest, że strażnik skoczył na niego gdy ten leżał na ziemi, to jest on dla mnie bandytą i pizdą bez krzty honoru. Jest wiele innych sposobów obezwładniania. Osobiście z policjantem zawsze potrafiłem się dogadać,a ze strażnikiem nigdy, może po tej akcji to się zmieni i nie będą tacy naburmuszeni i dumni jak jebane pawie.

jeszcze ten społeczniak z filmu co nie zna numeru na policję
Zgłoś
Avatar
sandal007 2013-04-22, 19:15 2
Sorry kogutkamikaze ale czego oczekiwales ? ze straz napisze "przepraszamy , to byla pomylka "
Musieli cos wymyslec , wiec napisali, ze byl pijany. I jakim sposobem policja przeprowadzila test, skoro odmowili interwencji ? Nie wierze w ta bajke ...
Zgłoś
Avatar
koper90 2013-04-22, 21:31
I co Klocuszek? Jednak najebany jak stodoła, prawie 2 promile, więc nie rób z siebie psychologa. Długo już żyje i jeszcze nigdy nie zostałem napadnięty albo źle potraktowany bez powodu. Tylko margines psioczy. A gość zrobił z siebie pajaca.. Mógł być twardy do końca. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
szpajder 2013-04-22, 22:59
UP,
Wątpliwe, na filmie darł mordę, że podda się badaniu i nic nie pił - bez odzewu ze strony "straszaków wiejskich". Sandal007 ma rację. Zachowywali się jak pizdy, które nie wiedzą co zrobić. Na co oni czekali przez te 30 minut? Po co zastanawiali się co powiedza komendantowi. Przecież to jakaś paranoja.
Zgłoś
Avatar
kogutkamikaze 2013-04-23, 8:28 1
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-04-23, 16:08 1
gregor87 napisał/a:

zwykłe bydło, a ludzie zamiast pomóc to tylko się gapią i nagrywają



A ty co bys cipko zrobił? gówno, stał byś tak jak inny i kmerował swoim srajfonem
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-04-25, 16:02 1
To może odpowiem na tą zajebistą falę hejtu.
Jak już pisałem, nie byłem w stanie uwierzyć w to, że w biały dzień strażnik miejski postanowił komuś dojebać.
Pisałem - agresywny albo pijany. Jak się okazało - to i to.

sadolfan
" Napewno ten pan na filmie gwałci i morduje bo pił piwo. Pozdro grzmocie "

Piwo - piwem, ale 2 promile to chyba kurwa nie po jednym piwie? Z dwoma promilami sporej części naszego społeczeństwa włącza się agresor. Nie pamiętam ile osób trzeźwych mnie zaczepiało na ulicy. Raczej były to najebane cwaniaczki ze "stonkowym" w dłoni. Chcieli kasy na więcej browarów, ew. poczuli przypływ mocy i bohaterstwa. Od tego morderstwa i gwałty już się biorą.

qrvishon

"no a Ty wcale nie pierdolisz baranie
zrobiles to samo co inni, ktorzy wg Ciebie pierdola ale w druga strone
dla mnie to ten filmik nic nie pokazuje po za tym ze koleszke trzymaja przy radiowozie
to, ze jeden z nich na goscia wskakuje to wiemy z tego ze tam ludzie o tym gadaja a dla czego to juz nie mowi nikt wiec nie wiadomo czy slusznie go tam trzymaja czy nie "


Stary to, że Cię kiedyś spisali za picie piwka na ławce nie znaczy, że policja i SM to same skurwysyny.
No chyba, że jesteś z tych niewinnych co podpierdalają co się da, a na komendzie to tacy dobrzy, że dokarmiają głodne dzieci. Jak Ci w telewizji pokażą Kaczyńskiego napierdalającego salta też w to uwierzysz? Kawałek filmiku wyrwanego z kontekstu. Tyle.

Proszę:


Jaśniej we łbie?

Co do porównania straży miejskiej do ZOMO - Właśnie kurwa zabrakło praktyk ZOMO.
Najebany? Stawia opór? Pałą po plecach, za mordę i do pierdla.
Masz mózg żeby się najebać, to miej aby się zachować jak człowiek.
Jak każdy nastolatek trochę rozrabiałem. Zawsze się przeprosiło, powiedziało, że już się wraca do domu i nigdy problemu nie było. Koledzy którzy byli "bohaterami" nie raz opowiadali o nocy w areszcie czy pobiciu przez policję. Się nie dziwie. Za cwaniakowanie - pałą po plerach i na dołek.

Każdy na Policję nagaduje, ale jak kurwa autko przerysowane albo ktoś się włamał do piwnicy to z komendy przez miesiąc nie wychodzą.
Zgłoś