18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Barcelona - Holywood Actors
Carol • 2012-12-10, 0:11
Filmik przedstawia kompilację żenujących zagrań piłkarzy Barcelony, a w szczególności zachowanie "skromnego" Messiego, to wszystko okraszone ewidentnym sędziowaniem pod w/w klub (kuriozalne decyzje sędziów).
Zgłoś
Avatar
Grimi 2012-12-10, 10:25 13
bardziej mnie ciekawi , dlaczego w Polsce tak bardzo uwielbiaja ta barcelone . czy tego karzełka .
gdzie te czasy ze Kibicowali Bayernowi , Milanowi , MU etc
a teraz wszedzie tylko BArca real , w mediach to samo .. messi to messi tamto . barcelona kupila drukarke blabla
i tak w kółko
Zgłoś
Avatar
antek025 2012-12-10, 10:28 4
Jezu, gimbusiarnia znów dochodzi do głosu... Za tydzień pojawi się komplikacja płaczącej Krychy, potem znów ktoś coś na Barcelone wrzuci, by przyjaciół zdobyć... Ja pierdole, byle tylko sadol nie zszdedł na psy...
Zgłoś
Avatar
platondc26 2012-12-10, 10:30 1
ja sie zastanawiam czemu "kibice" Barcy tak sie na to oburzają ? a później mają jakieś ale do Krychy i Realu? wiem że odwieczni wrogowie ale filmik moze wstawić każdy
Zgłoś
Avatar
PPeja 2012-12-10, 10:32
Nie znam ludzi, nie wiem czy ich nie lubie
Zgłoś
Avatar
camson 2012-12-10, 10:38
Pierdolony sport dla panienek.
Zgłoś
Avatar
Adriano9 2012-12-10, 10:53 13
Mecz z Chelsea w półfinale Ligi Mistrzów był największym przekrętem w XXI wieku. To niepojęte żeby tyle błędnych decyzji podjąć w trakcie jednego meczu i to na korzyść tylko jednej drużyny...
Zgłoś
Avatar
pawelgk 2012-12-10, 10:55 2
Nie jestem kibicem ani Realu ani Barcelony, ale jak widzę te kurwy jak udają że coś ich boli albo to sędziowanie to aż sam chętnie bym taki mecz Real-Barcelona po sędziował. Po 30 minutach gry, baa nawet nie. Wszystkich bym wy-kartkował. A Messiego i Ronaldo bym nie dopuścił do meczu bo jeden za mały a drugi za żelowy xD.

Persil dobrze gada tam w wywiadzie, polać mu.
Zgłoś
Avatar
2HardBlazin 2012-12-10, 11:02 1
co za pizdy
Zgłoś
Avatar
benek7 2012-12-10, 11:02 5
Taka jest piłka nożna, nic się z tym nie zrobi, a i J E B A Ć kataluńskie Ścierwa xD
Zgłoś
Avatar
zelek19 2012-12-10, 11:05 4
Chelsea sie odegrała w poprzedniej lidze mistrzów! I dobrze! FARSA
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-12-10, 11:07 1
Jedna z najlepszych drużyn na świecie, ale gamonie przed monitorkiem i tak będą mówić że piżdy, a piłke kopali ostatni raz w podstawówce bo jeszcze komputera nie było.
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2012-12-10, 11:08
wetheppl napisał/a:

Pizdy katalońskie



nic na to nie poradzisz, rodziny się nie wybiera
Zgłoś
Avatar
zelek19 2012-12-10, 11:12 7
Dlaczego jak jest film o Farsie to zaraz są kontr komentarze na Real i Ronaldo? Nie jestem za Realem i Barcą ale takie wyskakiwanie zaraz na drugi klub świadczy tylko o tym że nie macie nic na swoją obronę(kibice barcy) i dlatego wskakujecie od razu na drugi klub który w tym temacie nie był brany pod uwagę...
Zgłoś
Avatar
DzikiWąż 2012-12-10, 11:15 1
coś pięknego ten hejt na Barce , wszystkie klubu to wielkie aktorstwo , mając czas i odrobinę chęci złożymy taki filmik z manu , arsenalu , chelsea realu i każdego czołowego zespołu , polaczki ^^

zelek19 napisał/a:

Dlaczego jak jest film o Farsie to zaraz są kontr komentarze na Real i Ronaldo? Nie jestem za Realem i Barcą ale takie wyskakiwanie zaraz na drugi klub świadczy tylko o tym że nie macie nic na swoją obronę(kibice barcy) i dlatego wskakujecie od razu na drugi klub który w tym temacie nie był brany pod uwagę...

Zgłoś
Avatar
snikersx 2012-12-10, 11:57 2
Nigdy im nie zapomne meczu z Interem i pozbawienia Motty możliwości grania w finale LM.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie