18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Barcelona - Holywood Actors
Carol • 2012-12-10, 0:11
Filmik przedstawia kompilację żenujących zagrań piłkarzy Barcelony, a w szczególności zachowanie "skromnego" Messiego, to wszystko okraszone ewidentnym sędziowaniem pod w/w klub (kuriozalne decyzje sędziów).
Zgłoś
Avatar
l................5 2012-12-10, 16:21
Wlasnie przez to, ze z pilki noznej zrobiono tani cyrk, przestalem to ogladac. To jest dramat teraz, co 2 minuty ktos lezy i sie zwija. Kiedys jak wbiegali lekarze dla delikwenta to bylo wiadomo ze jest z nim raczej nie teges. Przez te ciotunie typu karzelek messi moze dojsc do sytuacji, gdzie faktycznie komus sie cos stanie, a lekarze pomysla ' rznie glupa jak zawsze, wyslijscie podawacza bidonow niech mu lodem oblozy i git bo nam sie nie chce, wlatywalismy juz 43 razy dzisiaj.' Zawsze w takich chwilach wraca tesknota do pokolenia Zidane'a, Rubego Ronaldo i spolki.
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-12-10, 16:33
pogodzę wszystkich:

cipami zostają:
-Farsa!
-Real!
-$hity(city)
-cwelsea(chelsea)
Zgłoś
Avatar
lutyniec 2012-12-10, 16:58 4
wormarder napisał/a:

pogodzę wszystkich:

cipami zostają:
-Farsa!
-Real!
-$hity(city)
-cwelsea(chelsea)



Zapomniales jeszcze siebie dopisac
Zgłoś
Avatar
Castagiro 2012-12-10, 17:00 3
Trzeba wprowadzić tak jak w NHL, że dwóch zawodników może się trochę ponapierdalać i schodzą na 4 minuty:D Ciekawe jak wtedy te pizdy z barcy by cienko śpiewały, jakby tak jeden z drugim porządnie przykurwiłby jednemu z drugim:)
Zgłoś
Avatar
2................5 2012-12-10, 17:36 2
Barcelona skończyła się po odejściu Ronaldinho.
Zgłoś
Avatar
damianpl 2012-12-10, 18:14 3
Rzygać mi się chcę jak na to patrze... dopiero na tym filmie widać prawdziwą twarz niejakiego Leo Messiego napinacza który teraz zapierdziela w masce. Platini i Uefa znaleźli sobie pupilka zarówno w samym klubie jak i Messim. 2 Puchary Europy mają z dupy... na siłę przepchnięci dzięki sędziom tak tworzy się w dzisiejszych czasach historię.. kurwa aż mnie nerwica bierze.
Jebane ścierwa usypiają swoją grą która po odejściu Ronaldinho stała się nudna podają tylko między obrońcami bezsensownie to nazwałbym antyfootbolem kurwa. Marze o tym by w końcu Pepe nie wytrzymał i połamał ich w pizdu szczególnie tego jebanego steryda sztucznie wyhodowaną kurwę która sędziowie bronią jak własnego dzieciaka. Cały ten piepszony piłkarski świat kręci się w okół tej ścierwiastej drużyny i tego karła a wszystko przez tego frajera Platiniego który z góry tym kieruje. Więcej niż klub... kurwa gówno nie klub. Pizdy płaczki i aktorzy... Gdybym spotkał na ulicy Messiego to bym mu przyjebał kurwa bez zastanowienia.
Zaraz zostane zjechany przez bande gimnazjalnych napinaczy z plakatem steryda i strzykawki nad łóżkiem... kibicują Barcelonie bo to modne kurwa...
Zgłoś
Avatar
Skurwysyn z natury 2012-12-10, 18:48 1
Kolejny film skurwialego fana realu i odpowiedz skurwialego fana barcelony i klotnia skurwialych fanow barcelony ze skurwialymi fanami realu. Spierdalac klocic sie na jakies forum pilkarskie sezonowe cioty.

PS.
I tak juve zapisa w dupsko te 2 smieszne kluby
Zgłoś
Avatar
janik8888 2012-12-10, 18:54
Dziwne ze w tenisie potrafia zrobic dokladne powtorki co do wrecz milimetrow ale w pilce jakos nie moga..
A to by pogodzilo wszystko.
Zgłoś
Avatar
KamilAW 2012-12-10, 19:50
Słuszna jest tylko liga angielska gimbusy! I Liverpool FC
Zgłoś
Avatar
dzasek87 2012-12-10, 20:37
wetheppl napisał/a:

Pizdy katalońskie

pizda to cię robiła
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-12-10, 21:24 1
Abgda napisał/a:


Nie widzisz pewnej różnicy? Pepe dostał czerwoną kartkę, a np. taki Valdes za swój nokaut nie. I o to w tym wszystkim chodzi.

Skurwysyn z natury napisał/a:


PS.
I tak juve zapisa w dupsko te 2 smieszne kluby


Dokładnie Juve to jest prawdziwy klub, w którym piłkarze naprawdę są wierni, mimo kary spadku do Serie B i obniżenia zarobków zostali na dobre i na złe. Łatwo jest mówić o wierności klubowi gdy w tym pensje są najwyższe w całej Europie (Barcelona), a może i na świecie.

Janóż napisał/a:

Za to co Valdes odjebał, każdy inny piłkarz został by zdyskwalifikowany na rok.


Może nie na rok. Standardem jest 2 mecze, za trochę łagodniejsze przewinienia ukarane czerwoną kartką dają nawet 1. Za to przewinienie myślę, że było by to 5-6 spotkań.

fruitcakeman napisał/a:


Hehe, nauczył się w Hiszpanii tego aktorzenia :/ Ale większość to nieudane strzały i zagrania, nie widzę mega chamskiego zachowania jak w przypadku "skromnego" Messiego. Sytuacja z 1:40 nie mam pojęcia czemu karnego nie było. Gdyby to był Messi to bramkarz czerwona i karny. A i widzę, że filmik to chyba zmontowany z większego przedziału czasu, za to Barcelona to większość to ostatnie 4 lata.
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-12-10, 21:28 1
5:30 nigdy nie zapomnę tej akcji tego jebanego śmiecia. złota piłka się należy jak chuj
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-12-10, 21:28 1
emeth napisał/a:

Kolejny fan boy Krystynki, ktorego szlag trafia ze Messi bije go na glowe


A kto powiedział, że fanboy? Raz, ze nie boy ślepcze to wy gimbazjaliści macie modę na wciskanie komuś, że jest z danej przeciwnej grupy, jak narzekasz na PO to od razu mówią, żeś z PiSu, itp. itd. Nie kibicuję ani Barcelonie, ani Realowi.
Zgłoś
Avatar
huberttm 2012-12-10, 22:03
pokazywanie błędnych decyzji sędziego, no to chyba nie jest wina klubu, serio jak by u was była ręką w polu karnym to byście się tak przyznali? Tylko oczywiście wyobraźcie sobie ligę wyższą niż podwórkową.

p.s kto nie symuluje w dzisiejszej piłce, jeszcze wrzucacie dupne filmiki i potem prowokacja komentarzy.
Zgłoś
Avatar
nyypl 2012-12-10, 22:18
nie ogladam tego do końca bo się wkurwiam niepotrzebnie, sam nawet chodź mi ktoś zajebie na meczu ręką to odruchowo staram się grać dalej chodź karzą się kłaść.
swoją drogą chyba bym zajebał sędziemu na miejscu drogby, co tam kasy ma w chuj to by zabulił.

rozpierdala mnie to kibicowanie realowi czy barcelonie, jeden z drugim mysli ze jak zna skład to jest wielkim kibicem, sranie o tym że Ronaldo jest panienką to też czyste pierdolenie wyjdz najpierw zapracuj chociaż na rzeźbę a nie sap się na necie, nie jestem jakims pojebanym fanem bo Messi dla mnie też dobry jest i chuj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie