18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40


Cytat:

Zniszczenia mienia to jedna z grup przestępstw, w których ściganiu monitoring oddaje nieocenione zasługi.
Zapisy dokonań zniszczeń, ukazujące sprawców to cenny materiał dowodowy, a czasem czynnik decydujący
o błyskawicznym zatrzymaniu sprawcy. Tak było również w tym przypadku.

Dwaj mężczyźni dokonali zniszczenia elewacji jednego z budynków w Sosnowcu. Dzięki analizie zapisu monitoringu
można było z dużą precyzją określić gdzie się udali. Natychmiastowe działanie policjantów, współpracujących z operatorem
miejskich kamer, dały efekty.

Chwilę po tym, jak mężczyźni dokonali zniszczenia elewacji, dwaj mężczyźni zostali namierzeni w jednym z barów.
Okazali się nimi 24 i 27-letni mieszkańcy Sosnowca. Sprawca, który naniósł napisy na elewację, za zniszczenie mienia może
trafić do więzienia nawet na 5 lat.




Źródełko

taki talent zmarnować...
Zgłoś
Avatar
N................X 2019-12-19, 11:00 3
Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć, dlaczego oni marnują czas i pieniądze żeby nabazgrać coś na ścianie?
Jak to możliwe, że od tylu lat robią to debile na całym świecie?
Zgłoś
Avatar
Erich_Priebe 2019-12-19, 11:22 1
poligon6 napisał/a:

Maja pecha chłopaczki. Gdyby byli z KOD i malowali "antysystemowe" hasła to sedzia by ich uniewinnił i jeszcze pochwalił. w takim pojebanym kraju zyjemy że jakaś KOD-omicka padlina moze bezkarnie mazać sprajem.



Morda psie. Tyle wart ten wasz jebany PiS co ten kod pierdolony. Obyście kurwy pisowskie i postkomunistyczne zdechły w męczarniach

poligon6 napisał/a:

Maja pecha chłopaczki. Gdyby byli z KOD i malowali "antysystemowe" hasła to sedzia by ich uniewinnił i jeszcze pochwalił. w takim pojebanym kraju zyjemy że jakaś KOD-omicka padlina moze bezkarnie mazać sprajem.



Morda psie. Tyle wart ten wasz jebany PiS co ten kod pierdolony. Obyście kurwy pisowskie i postkomunistyczne zdechły w męczarniach
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-19, 11:31 1
Erich_Priebe napisał/a:

Morda psie. Tyle wart ten wasz jebany PiS co ten kod pierdolony. Obyście kurwy pisowskie i postkomunistyczne zdechły w męczarniach



Skup się to nie jest trudne. Po pierwsze masz racje, sa siebie warci. Ale pisałem o tym że KOD-omickie kurwy moga mazac sprajem po murach i sąd im nic nie robi, mimo ze demoluja przestrzeń miejska jak te dwa przygłupy z filmu.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-12-19, 12:17 1
Jaki kraj taki Banksy.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2019-12-19, 13:32 3
Dlaczego w Singapurze nie ma wandali? Bo tam kara za wandalizm jest chłosta.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-12-19, 14:06 6
Ja pierdole ja rozumiem grafitti na sicanach szarych starych remontu.... Ale za tagowanie to bym kopał po ryju szczególnie że większość tych tagów to za chuja nawet się nie rozczytasz równie dobrze mógłby napierdalać w zygzaki....za tagowanie biorą się beztalencia i patusy jebać tagów spreyem po ryju...
Zgłoś
Avatar
Policeman 2019-12-19, 14:38 2
otomin napisał/a:

Zapewne patroci. I po chuj takie rzeczy robić? Z czasem jest coraz wiecej durni i debili bo takie czasy nastały. Bycie debile jest na modzie.



Patrząc po tym jak piszesz, z całą pewnością zaliczasz się do grona debila, patrząc po tym CO piszesz - z całą pewnością jesteś też ścierwem.
Nie pozdrawiam.

Artyści powinni dostać karę cielesną i koszty napraw. Same koszta nic nie znaczą, mamusia czy tatuś zapłacą, pewnie tak samo jak otomin siedzą na garnuszku rodziców albo na rencie babci.
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-12-19, 19:37
Rannhide napisał/a:

5 lat xD jak mnie śmieszy to pisanie ile komu za co grozi a jest to tak z chuja wyssane że szok. Już widzę jak zamykają bezmozga na 5 lat za mazanie po ścianach. Powie w sądzie że pożyczy karcher od Ziomka i za 10 min tego nie będzie i to powinno być tyle, wiecej hajsu podatników zostanie na rozjebanie.



Bo to powinno się pisać,że do 5 lat grozi z tego artykułu,bo są różne sytuacje np za malowanie na zabytku bardzo ważnym historycznie dla społeczeństwa szkodliwość będzie większa,a za to góra zawiasy wyłapie,albo pokrycie szkód i kurator.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-12-19, 20:11
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Bo to powinno się pisać,że do 5 lat grozi z tego artykułu



A widzisz kurwa jakąś różnicę, że
Cytat:

może
trafić do więzienia nawet na 5 lat.

?
Zgłoś
Avatar
Mar0 2019-12-19, 21:53
Ale o co chodzi ładnie napisał "jestem debilem". U mnie na wiiiiosce na legalu robią grafy swidnica24.pl/wp-content/uploads/2016/08/graffiti-jam-5.jpg i nikt nikogo nie ganiają z pałą
PS kto z Świdnicy wie, mur na PAFAL'u
Zgłoś