18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 10:39
Avatar
marekqat 2014-12-11, 17:04 42
Z płaczem kurwa, z misiem idzie
Dziarę z gówna ma na łydzie
A Dżentelmen zamiast ruchać
W alkomacik musi dmuchać.
Zgłoś
Avatar
maciejb4 2014-12-11, 17:20 2
Kurestwo. Czy jedno piwo wypijesz czy pół litra wódki to jeden chuj - pijany!
Zgłoś
Avatar
mecenaz 2014-12-11, 17:41 3
Trochę szkoda laski , ale pewnie najebane ma we łbie to samo co typ , skoro sie szlaja z 20-to paro letnim złodziejem który w dodatku ma kuratora , btw fajny misio
Zgłoś
Avatar
Goban 2014-12-11, 17:53
To, że łysy po pijaku prowadził to jedno, zresztą zachowuje się kulturalnie, nie wykłóca się, normalnie odpowiada na pytania. Druga sprawa, że ten pizdowaty policjant zachowuje się jak zwykły skurwiel wobec niego i jego dziewczyny. Gdybym miał wybrać kogo chciałbym zobaczyć na hardzie to byłby to na pewno ten zjeb na przednim siedzeniu radiowozu.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-12-11, 17:56 2
takie robaki to zawsze narzekają: łolaboga jak tu żyć w takiej Polsce, oj jaki ja biedny. To nie wina kraju tylko ciamajdowatości takich cieplaków że nie potrafią żyć jak ludzie.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-12-11, 17:57 3
Po wypiciu rozumiem, że jechać nie można, ale kurwa limit powinni dźwignąć do tych 0.5%%. No bez przesady, że jestem pijany o 8 rano jak o 19 wypiłem trzy piwka. Jakoś bardziej cywilizowane kraje mają więcej dopuszczone, a Polska oczywiście 0.2%%, które wyskakuje po przepłukaniu ust płynem do ust... Chociaż przynajmniej tyle, a nie jak w Czechach 0.0.
Zgłoś
Avatar
ZiggyChajzer 2014-12-11, 18:46
ja pierdole co za mentalne dno. pretensje kurwa do wszystkich dookoła. co za łach
Zgłoś
Avatar
MadDave 2014-12-11, 20:48 1
kolo nie cwaniaczy bo widocznie nie chce trafić na dłuższy pobyt za kratami. Dziwicie się że policjanci nerwowi, kurwa mać przecież ten gość prowadził pod wpływem, nie ma prawka, nie ma dokumentów - równie dobrze ten samochód mógłby być zajebany komuś z was.
Ja jestem zwolennikiem twardego postępowania z takimi śmieciami, widać został ukarany za kradzież, czyli nie szanuje czyjejś własności, prowadził pod wpływem w dodatku z dziewiętnastką na pokładzie, czyli również nie szanuje czyjegoś zdrowia.
Lasce tylko pogratulować gustu w wyborze partnera.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-12-11, 23:00 2
Ci co bronią tego debila bez mózgu są tak samo skończeni jak on !
Kurrrrr !!!!!
Facet bez prawka, samochód bez dokumentów, koleś pijany, kryminalna przeszłość, robi na czarno - a wy go bronicie i to policjant zły... czy wy się słyszycie (czytacie co piszecie) w ogóle ?

Jebane kurwa dno mentalne i społeczne !! Powinni takich zamykać bez wyroku natychmiast, licytować majątek i debili sterylizować ! Rozmnażają się tacy z "dziuniami" z którymi razem na spółę nawet pół mózgu nie używają a potem ich pomiot wstępuje do pisu....

Tak... koleś ma rację ! co za jebana polska ! - narzeka
Jest taka niestety jak jego tzw "obywatele" jeżdżący bez mózgów ale za to z promilami...
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-12-11, 23:53
jeszcze sie pucnął że pracuje na czarno... proces za jazdę po pijaku + przesłuchanie gdzie pracuje u kogo, i grzywna kilka tysi dla niego jak i dla szefa
Zgłoś
Avatar
Adi0303 2014-12-12, 1:42
anionimek napisał/a:

@Tomikchomik1 ja też trzeźwy równy rok jestem i nie zamierzam pić



A ty co?tranzystor? Rafalala czy inna spierdolina płciowa?
Zgłoś
Avatar
lit69 2014-12-12, 14:30
Misiek_KRK napisał/a:

i taki idiota narzeka na Polskę? To prze takich imbecyli Polacy są kojarzeni z pijaństwem, patologią i złodziejstwem. Dać mu 10 lat ciężkich robót w kamieniołomie i po problemie.



Pracowałem w kamykach, lepiej nie... Za dobrze by mu było
Zgłoś
Avatar
pan_lektor 2014-12-12, 22:29
xnxx napisał/a:

pierdolicie, gość pełna kultura, martwi się o laskę, a te kurwy cwaniakują, byłem kilka razy zatrzymany i sprawa wygląda tak że im grzeczniej gadasz tym ardziej się przyjebią, bo się czują pewnie, a co do samego przewinienia to też pierdolenie, miałem podobny przypadek jechałem na kacu z rana bez prawka i baba mi wymusiła, zajebałem w nią aż miło, brak prawka, promile i wypadek, wszystko trwało 30 minut a na dołek nie pojechałem nawet o tym nie było mowy



Fascynujące. Medalu czasem ci nie dali?
Zgłoś