18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Jarazz 2024-09-07, 19:57
Z niego już nic nie będzie
Zgłoś
Avatar
Shaogoth 2024-09-07, 22:11
pierdylion83 napisał/a:

Pytanie do znawców tematu: Jak w tej sytuacji udzielić pomocy?
Gaśnica? Wskoczyć z delikwentem do strumienia?
Jakieś pomysły dla przypadkowego przechodnia/kierowcy?



Najrozsądniej byłoby jakby ofiara po prostu spierdoliła, bez powodu go nie zaatakowały. Ich instynktem jest chronić gniazdo, jak się oddalisz przestaną uważać cię za zagrożenie. A jeśli chodzi o udzielenie pomocy, to najlepszą opcją byłoby zadymienie całego robactwa. Gaśnica pewnie by je jeszcze bardziej wkurwiła, a skok do wody to głupota, bo jeśli goniły cię do miejsca gdzie wskoczyłeś to sobie na ciebie zaczekają. 😀
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-07, 23:47 2
pierdylion83 napisał/a:

Pytanie do znawców tematu: Jak w tej sytuacji udzielić pomocy?
Gaśnica? Wskoczyć z delikwentem do strumienia?
Jakieś pomysły dla przypadkowego przechodnia/kierowcy?



ja parę lat wojowałam z szerszeniami, lubiły sobie zakładać gniazda obok mojego domu, dobrą metodą jest spowodować, żeby się im skrzydełka skleiły, można polać wodą ze szlaucha, ustawić na mgiełkę i delikatnie je polać, po minucie dwóch opadają na ziemię, wtedy można je zabić, albo samemu zwiać, jak nie ma wody, to dobry jest lakier do włosów, bardzo skuteczny, tylko trzeba rozpylić nad szerszeniami i tak samo po dwóch trzech minutach opadną na ziemię, lakier jest o tyle lepszy, że już nie dadzą rady nigdy polecieć
jak się nie ma specjalnego stroju, /a zwykle się nie ma/ to można się przykryć włochatym kocem lub założyć na przykład moherowy sweter, czapkę wszystko to w co owady się zaplączą i nie dadzą rady użądlić

tutaj najbezpieczniej byłoby chyba polać wodą ze szlauchu, tylko takiego szerszego strumienia, no i oczywiście samemu się odpowiednio przedtem ubrać
Zgłoś
Avatar
namate 2024-09-08, 7:02
Rozdziobią nas kruki,wrony.. i pszczoły
Zgłoś