18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Barykady anty-terro
lobominator • 2014-05-22, 12:01
Stary spot jaki kiedyś zrobiłem dla jednej firmy.
Mieliśmy się z tym wystawiać na targach w Krakowie, ale nie pykło.
Jest konkretny rozpierdol i dlatego ktoś tam na górze wtedy nie zaakceptował tego filmiku. Polecam obejrzeć z dżwiękiem.

Zgłoś
Avatar
twinspark 2014-05-23, 14:25
Gdyby takie bramki były na autostradach, to by nie musieli przez pół kraju gonić tego wariata w Phaetonie.
Zgłoś
Avatar
ZeXeL 2014-05-23, 14:36 2
Browar za świetny podkład. Uwielbiam soundtrack z Quake 2
Zgłoś
Avatar
krawio4 2014-05-23, 15:40
1. Fajne ale przed prezentacją barykad brakuje choć kilku filmików prezentujących udane zamachy przy użyciu ciężarówki/samochodu - pułapki.

2. Swoją drogą tak się zastanawiam nad kwestią prawną wykorzystania muzyki, tym bardziej że powstały film miał być eksploatowany tj. np. wyświetlany publicznie, umieszczony na stronie internetowej, udostępniany w innej formie a jak domniemywam nie otrzymałeś licencji od Sonic Mayhem na użycie ich utworów.

Ale oczywiście mogę się mylić

Tak czy inaczej piwko leci.
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2014-05-23, 17:19
Na chuj filmik z wtc jak to samolotów nie zatrzyma? Lepiej było filmik z ataków samochodem pułapką wkleić. Rozumiem, że niby terroryści, poczucie zagrożenia i tak dalej ale no kurwa pasuje to tam jak grodzkie do baletu.
Zgłoś
Avatar
Barthezi 2014-05-23, 18:35
Ciekawe jak by wyglądał kierowca takiej ciężarówki po zatrzymaniu. Zwłaszcza po spotkaniu ze szlabanem z ostatniego ujęcia
Zgłoś
Avatar
lobominator 2014-05-23, 21:18
krawio4 napisał/a:

1. Fajne ale przed prezentacją barykad brakuje choć kilku filmików prezentujących udane zamachy przy użyciu ciężarówki/samochodu - pułapki.

2. Swoją drogą tak się zastanawiam nad kwestią prawną wykorzystania muzyki, tym bardziej że powstały film miał być eksploatowany tj. np. wyświetlany publicznie, umieszczony na stronie internetowej, udostępniany w innej formie a jak domniemywam nie otrzymałeś licencji od Sonic Mayhem na użycie ich utworów.

Ale oczywiście mogę się mylić

Tak czy inaczej piwko leci.



1) Wiem, ale niestety chcieli samolotu.

2) Mieliśmy zgodę od Sonic Mayhem i od Zimmera.

Barthezi napisał/a:

Ciekawe jak by wyglądał kierowca takiej ciężarówki po zatrzymaniu. Zwłaszcza po spotkaniu ze szlabanem z ostatniego ujęcia



Nie wyglądałby sympatycznie.
Kierowcy nie ma po spotkaniu z tym.
Znaczy jest, ale istnieje w dwóch częściach, popsuty lekko
Zgłoś
Avatar
MadDave 2014-05-23, 23:08 2
piwo za tracka z quake II
Zgłoś
Avatar
BongmanFannajtinajn 2014-05-24, 1:21
Krzychu, kadetem tera.
Zgłoś
Avatar
K................i 2014-05-24, 3:24 1
natking napisał/a:

Kurwa kalkulatorem w paintcie robione, gratuluję



Witam szanowną gimbazę
Zgłoś
Avatar
lobominator 2014-05-24, 10:26
A taką ciekawostkę Wam powiem, bo tutaj o tym nie ma, ale jak robiłem ten spot, to dostałem kilka płyt DVD z materiałami od Delty - czyli tej firmy co to produkuje w USA i były tam bardzo ciekawe rzeczy. Z tego co tam pokazywali, to 90% baz wojskowych Amerykańców jest obstawione tego typu barykadami, również ich ambasady i Pentagon ze wszystkich stron, bo to generalnie produkt dla wojska, dopiero później zaczęli go sprzedawać cywilom.
Więc jeśli komuś życie miłe, to nie polecam wpierdalać się autem na teren Pentagonu.

A co do kręcenia kalkulatorem, to już nie moja wina - dostałem te materiały z crash testów w takiej właśnie jakości, to stare czasy były, jakiś 2006 rok.
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2014-05-25, 16:27
@lobominator Weź olej teksty o jakości i ogólny ból dupy. Dobra robota, piwo leci
Zgłoś
Avatar
natking 2014-06-03, 2:56
manson_ napisał/a:

Witam szanowną gimbazę



Cieszę się, że masz problem z tą grupą społeczną. Która klasa liceum? Pierwsza, a może już druga? Masz deklu kilka komentarzy i w co drugim wyzywasz od gimbazy. Spierdalaj, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
K................i 2014-06-16, 3:36
natking napisał/a:



Cieszę się, że masz problem z tą grupą społeczną. Która klasa liceum? Pierwsza, a może już druga? Masz deklu kilka komentarzy i w co drugim wyzywasz od gimbazy. Spierdalaj, dobranoc.



Widzę, że ktoś poczuł się wybitnie dotknięty.
[btw nie co drugi a 2 (słownie: "dwa") kolejne - radzę popracować nieco nad percepcją]
Zgłoś