18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
K................k 2012-11-15, 19:24 4
up

tak jorguś, tak.
Zgłoś
Avatar
Ileev 2012-11-15, 19:38 6


Sam mam Iphona 5 i na baterię nie narzekam. Żeby nie być gołosłownym zdjęcie powyżej.

A teraz niech się zacznie hejt na mnie, że mam Iphona, proszę bardzo
Zgłoś
Avatar
Niflheim6 2012-11-15, 19:40 8
A ja Cię nie zhejtuje, bo sama chciałabym wypróbować co jest prawdą a co mitem w tych całych ajfonach. problem w tym że cena mnie za każdym razem odstrasza.
Zgłoś
Avatar
sadol125 2012-11-15, 19:43
KidDynamite

Na konkretny argument umiesz tylko w ten sposob odpowiedzieć?
Zgłoś
Avatar
kares 2012-11-15, 20:13 4
Ileev napisał/a:

Sam mam Iphona 5 i na baterię nie narzekam. Żeby nie być gołosłownym zdjęcie powyżej.

A teraz niech się zacznie hejt na mnie, że mam Iphona, proszę bardzo



Uchowaj boże od hejtowania Ciebie, ale zakładając, że ostatnie ładowanie było do 100%, używasz telefonu prawie 10h i został Ci 1% baterii, i to jest wg Ciebie dobra bateria?
Zgłoś
Avatar
Ileev 2012-11-15, 20:19
kares napisał/a:



Uchowaj boże od hejtowania Ciebie, ale zakładając, że ostatnie ładowanie było do 100%, używasz telefonu prawie 10h i został Ci 1% baterii, i to jest wg Ciebie dobra bateria?



No właśnie, używałem go 10h, natomiast na baterii działał 53h("W gotowości" o tym świadczy) bez ładowania.

Inaczej ujmując... na baterii wytrzymał ponad 2 dni z czego 10h ekran był załączony.
Zgłoś
Avatar
kares 2012-11-15, 20:31 1
Ileev napisał/a:



No właśnie, używałem go 10h, natomiast na baterii działał 53h("W gotowości" o tym świadczy) bez ładowania.

Inaczej ujmując... na baterii wytrzymał ponad 2 dni z czego 10h ekran był załączony.


Możliwe, że masz rację, a ja się przydupcyłem. Jeżeli w tym całym Iphonie 10h używania = 10h rozmowy to całkiem nie lichy wynik. Ale to nadal Iphone.
Zgłoś
Avatar
envoy 2012-11-15, 20:34 4
bitch please
Zgłoś
Avatar
Stalovy 2012-11-15, 20:37
53h na gotowości, hm... SGS+ maksymalnie wytrzymał u mnie 5 dni bez ładowania.
Zgłoś
Avatar
andyq 2012-11-15, 20:51
Mnie rozpierdala opcja gadania z tym ustrojstwem . Jak widzę ludzi pytających:
-Lubisz mnie?
-Tak lubię cię bardzo. itp.
Powstał dla samotnych czy co?
Sam go nie mam i nie kupię. Żal mi dupy nie ściska że mnie nie stać itp. bo mnie kurwa stać ale nie lubię sprzętów z nagryzionym jabłkiem. Ceny są zawyżone i to sporo. Z 80% opcji nawet nie skorzystacie. No i ta awaryjność. Jak podświetlenie będzie tak padało jak w 3g to ja dziękuję.
Ogólnie fajna "zabawka" ale nie dla mnie. Jak ktoś lubi to niech kupuje.
Ale nabijanie się bo słaba bateria i powtarzanie tych bzdur przez kogoś kto widział go tylko online to już wieś.
Włącz w Samsungu dane pakietowe i odpal np. yahoo mail żeby cię informował o poczcie przychodzącej to zobaczymy czy go nadążysz ładować.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-11-15, 20:59 1
Ileev napisał/a:


Sam mam Iphona 5 i na baterię nie narzekam. Żeby nie być gołosłownym zdjęcie powyżej.



To jest jakiś żart?? 2 dni?? Jak jadę na dwa tygodnie gdzieś to zazwyczaj nawet nie zabieram ładowarki do mojego poczciwego Sagema, bo nie ma szans się rozładować w tak krótkim czasie, a ty mi piszesz, że 2 dni to nie jest powód do narzekań? Tyś chyba pomylił telefon mobilny ze stacjonarnym!
Zgłoś
Avatar
HouseFly92 2012-11-15, 21:12 1
Słyszałem że Iphon 5 rozdają mężczyzną z bardzo małymi pałami
Zgłoś
Avatar
sadol125 2012-11-15, 21:24
HouseFly92 napisał/a:

Słyszałem że Iphon 5 rozdają mężczyzną z bardzo małymi pałami



A co? dostałeś jakiś?

ellsworth napisał/a:



To jest jakiś żart?? 2 dni?? Jak jadę na dwa tygodnie gdzieś to zazwyczaj nawet nie zabieram ładowarki do mojego poczciwego Sagema, bo nie ma szans się rozładować w tak krótkim czasie, a ty mi piszesz, że 2 dni to nie jest powód do narzekań? Tyś chyba pomylił telefon mobilny ze stacjonarnym!



Tyś chyba pomylił smartphone ze zwykłą komórką.
Miałem kiedyś nokie z czarno-białym wyświetlaczem i trzymała prawie miesiąc.Taki telefon to namiastka komputera, i można go porównywać z telefonami o podobnych parametrach jak SGS3 HTX one X itd.
Zgłoś
Avatar
Milion baksów 2012-11-15, 21:36
A ja nie rozumiem tego całego hejtingu na iphona. Okej, wydają telefon co rok, ale przecież tak robi każda firma, np. sony wydaje tryliard wersji xperii i do tego już nikt się nie przyczepi.
Żeby nie było, sam mam piękną, białą xperie x8 i jest dobrze.
Zgłoś
Avatar
Toks 2012-11-15, 21:43
Kiedy będize iPhone 6?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie