18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Szczepan 2013-01-06, 1:04
troche za duży ma ten kostium
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-01-06, 1:06
I takie wieczne pierdolenie "im jest gorzej niż nam i trzeba się cieszyć" kurwa.... a ja całe życie myślałem, że należy równać do lepszych a nie patrzeć na jakieś burkina faso czy chuj wie co innego co ma gorzej.
Zgłoś
Avatar
Hippo 2013-01-06, 1:11 3
I przez takie myślenie mamy tak jak mamy, srają na nas ale po co narzekać, przynajmniej ciepło jest
Zgłoś
Avatar
h7kchryst 2013-01-06, 1:12
Mówiłem już że.. gówno ?
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-06, 1:12 1
wiesiors4 napisał/a:


No tak, w końcu jak można biednego towarzysza Tuska obrażać...



To pojedź sobie do Rosji, pobserwuj to ci od razu morda zmięknie. Putin to normalny, uwielbiany przez prawosławnych klechów dyktator.
Zgłoś
Avatar
castagir 2013-01-06, 1:13
@BLASIA
Wejdz na jego kanal na youtubie i sobie zobacz jeszcze inne filmiki. Nie na kazdym ukrywa swoja twarz pod maseczka ze sklepiku karnawalowego. To nie jest typ, ze chce byc anonimowy w sieci, ktory chce gadac co mu sie zywnie podoba i nie ponosic z tego tytulu zadnych konsekwencji i dlatego chowa facjate pod jakimis przykrywkami, tylko zaklada te kostiumy dla beki.

Ogolnie typ dobrze mowi bo taka jest prawda. Jest zle ale nie tragicznie. Mozemy z tego wyjsc tylko trzeba sie zebrac i pomyslec co tu zrobic aby sie polepszylo. Pierdoleniem glupot w sieci, ciaglym narzekaniem i szukaniem winnych do niczego nie dojdziemy. Nasi przodkowie nie robili tego tylko czynnie wlaczyli o dobro naszej oczyzny. Gdyby zachowywali sie tak jak my teraz na sadolu to bysmy teraz byli ruskimi, austriakami, niemcami badz prusami.

Wiec skonczcie pierdolic i do roboty.
Zgłoś
Avatar
OFF 2013-01-06, 1:15
Jaki kraj taki Batman...

Jakoś takie jego gadanie w tym śmiesznym stroju sprawia,że przynajmniej dla mnie nie brzmi on poważnie.
Zgłoś
Avatar
k................c 2013-01-06, 1:19
daj link na youtube to dam mu tego suba XD
Zgłoś
Avatar
Aeon 2013-01-06, 1:48
Nasz batman porównuje Polskę do zacofanych krajów, a powinien właśnie do rozwiniętych. Wg niego dobrze jest jak jest i lepiej się nie rozwijać bo inni mają gorzej ?
Zgłoś
Avatar
szymekk5 2013-01-06, 1:52
Przestać pierdolić to on powinien. ot tyle.
Zgłoś
Avatar
Dante737 2013-01-06, 2:03 7
Lubiłem filmiki tego gościa jak się wygłupiał i biegał przebrany za różne chujostwa, ale teraz jak zaczął pierdolić te niedorzeczne fanaberie to aż mnie krew zalewa. Jakie kurwa dobrze, dlaczego akurat porównuje Polskę z państwami gdzie zawsze był burdel i anarchia społeczno polityczna? Kurwa, "zwalczyliśmy komunizm" jakie kurwa zwalczyliśmy, komuniści się sami wycofali i wcale nie przestali rządzić ( dla niedowiarków mogę powiedzieć że sam Kwaśniewski który był prezydentem jest reprezentantem komunistów). Polska kiedyś była gigantem a teraz jest takim tycim pikusiem na tle innych narodów. Jedziemy dalej: "Tusk jest wszystkiemu winny"- no a kurwa kto? Kaczyński który nie jest u władzy? Za czasów Kaczora przynajmniej nie było takiego rozpierdolu jak jest teraz, nigdy nie było tak dużego zadłużenia państwa jak do tej pory( a mówi się że Gierek zadłużył, chuja zadłużył on się zaciągną ale do dobrze wykorzystał, ale nie będę tego tłumaczył, jak ktoś chce się więcej dowiedzieć to niech sobie poczyta w odpowiednich źródłach). "Roboty nie ma"- a jest? był tu nie dawno na sadisticu filmik z tymi liczbami po których brzuszek miał rozboleć i tak ktoś słusznie zauważył że ogromna liczba polskich studentów kończy kierunki po których nie ma pracy. Smutna prawda, ale to nei jest wina studentów bo ilu może być lekarzy czy też inżynierów. W wielu przypadkach ci bardziej ogarnięci wyjeżdżają za granice i pracują w zawodzie, a tu kurwa co? Bezrobocie rośnie, ale wg. PO wszystko idzie w dobrym kierunku. Kurwa dalej, station wybudowali za 2mld euro, najdroższy w europie ( bo nigdzie takich cen nie było jak u nas, to jest śmieszne żeby tyle wydać) a ten przecieka jak podziurawiony tampon, i na dodatek jest zamknięty i kurwa tylko straty są za niego. Duuuuużo jeszcze można by napisać na temat tego co się dzieje ale to już odrębny wątek. A ten wardega lepiej niech się zajmie tym co robi najlepiej, czyli zabawą w duże dziecko i rozbawianiem publiczki. Do polityki się lepiej jednak niech nie miesza bo się już w tym momencie zbłaźnił i stracił w moich oczach.
Zgłoś
Avatar
pojak 2013-01-06, 2:05
Myślę że Batman jest na usługach rządu:) A miał walczyć z bezprawiem:(
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-01-06, 4:55 1
Źle w Polsce jest? Mi się wydaje, że dobrze. Skoro naród nic nie robi, no to chyba nie jest źle. Narzekać, to się narzeka wszędzie, choć w Polsce wiadomo, najwięcej, ale nie widzę, żadnych masowych oburzeń narodu, który demonstruje to na ulicach, a jedynie w komentarzach na internetach.
Zgłoś
Avatar
bercik05 2013-01-06, 5:22
Tusk i batman dwa bratanki...
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-01-06, 5:38
SundayGirl napisał/a:

Był Polak papież.
Jest Polak batman.



Dobra, won do kuchni.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie