18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Bear Grylls w Polsce
k................3 • 2010-02-18, 14:32
i cóż... szkoda, że nie próbował przeżyć tu za 900zł miesięcznie
Zgłoś
Avatar
misiek1991 2010-02-18, 16:50 2
Kurwa jaki wsytd w oczach innych państw
Zgłoś
Avatar
M@NIO 2010-02-18, 17:33 1
ta i potem mówią ze Polacy kradną za granicą a ten z ameryki przyjechał zaraz złapał się za jakieś rury a jak śmietnika nie mógł udźwignąć to go rozsadził...
Zgłoś
Avatar
brainpeal 2010-02-18, 17:42 4
Baalp napisał/a:


I co, possałeś mu?


Mógłbyś się troche pohamować, jesteś Moderatorem i masz 22 lata człeku, takie odzywki nie przystają. Powinieneś raczej dawać przykład, a nie..

M@NIO napisał/a:

ta i potem mówią ze Polacy kradną za granicą a ten z ameryki przyjechał zaraz złapał się za jakieś rury a jak śmietnika nie mógł udźwignąć to go rozsadził...



On jest z Anglii..
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-02-18, 18:03
Sorry brainpeal ale nie mogłem się powstrzymać przed tym komentarzem...
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2010-02-18, 18:29
Jaram się.
Zgłoś
Avatar
matx 2010-02-18, 18:31
niech u siebie rozpierdala budynki itp a nie w Polsce.. i pewnie jeszcze wszyscy "nasi" zadowoleni ,że B.G. był u nas.. beznadzieja.
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-02-18, 18:35 1
Matko bosko, ale temat się rozkręcił, nie popowieszajcie się.
Zgłoś
Avatar
DjExit 2010-02-18, 18:58 2
Jak dla mnie on jest świetny we wszystkim o robi, uwielbiam jego program na polskim Discovery. A wszyscy co się napinają to kurwa sami zjedzcie gówno i popijcie własnym moczem zagryzając żywym skorpionem to pogadamy jacy WY jesteście zajebiści. Nie mogę się tylko doczekać jak urban survival będzie w Polskim discovery, ale to pewnie 2-3lata.. :/
Zgłoś
Avatar
A................g 2010-02-18, 20:09
Maniek... co żeś odjebał...
Zgłoś
Avatar
Zwieszony 2010-02-18, 20:20
Płeć k4m1k4z3
Baalp, bo uważa, że zdolność uzyskiwania dostępu do budynków jest ważną częścią survivalu żołnierzy i szpiegów. umisz po angielsku?

Kamikaze, może on nie potrafi po angielsku. Ty za to, po polsku NIE UMIESZ! <lol>
Zgłoś
Avatar
DeMonica 2010-02-18, 20:39 2
DjExit napisał/a:

Jak dla mnie on jest świetny we wszystkim o robi, uwielbiam jego program na polskim Discovery. A wszyscy co się napinają to kurwa sami zjedzcie gówno i popijcie własnym moczem zagryzając żywym skorpionem to pogadamy jacy WY jesteście zajebiści. Nie mogę się tylko doczekać jak urban survival będzie w Polskim discovery, ale to pewnie 2-3lata.. :/



Skoro jest taki świetny i tak go uwielbiasz, to rozumiem że takie menu to dla Ciebie codzienność i tylko my, zwykli ludzie, jesteśmy mięczakami co nigdy nie zjedli skorpiona.
Zgłoś
Avatar
Kóba 2010-02-18, 21:20 1
Grylls na pewno bardzo dobrze wie co ma robić bo jest zapewne do tego wyszkolony Szacunek dla niego,w programach niektóre sceny ma "ustawione",zresztą pisze to na początku każdego z nich.

P.S A niektórym internetowym napinaczom życzę tego żeby zgubili się kiedyś w swoim internetowym świecie i musieli wcinać swój kał popijając świeżym moczem ;*
Zgłoś
Avatar
Asmodea22 2010-02-19, 1:42
A ja wam powiem, że jakby mi dobrze zapłacili i akurat byłabym pod ręką lub ktokolwiek z was by był to by o kimś z nas ten program nakręcili, o! Ja też lubię się pogapić w teleudło jak nie mam co robić albo jak mi w domu za cicho ale uwielbiać kogoś "stamtąd" mogłam do 14 roku życia, potem weszłam na wikipedię i dowiedziałam się o propagandzie i komercji...
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2010-02-19, 10:31
Nie probowal przezyc za 900 zl na mc bo by odniosl kompromitujaca porazke, to jest proste ...
Zgłoś