18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
beatbox : Eclips
rozyk • 2013-04-06, 12:22
nie wiem chlopaki i dziewczyny czy uznajecie tego typu tworczosc , ale jako ze jest to moja zajafka chcialem sie z wami podzielic pewnym filmikiem z koncertu



jest to gosc o ksywie Eklips
Zgłoś
Avatar
Stefanesko 2013-04-07, 13:10 7
Facet jest w uj dobry, więc wrzucam inne jego filmiki.

Tutaj naśladuje różne znane rapowe bity:


Tutaj zaś głosy znanych raperów:
Zgłoś
Avatar
Razr 2013-04-07, 13:14 2
xXDoggXx napisał/a:

jeżeli jest to twoja "zajaffffka" to po chuj zapodajesz takiego lamusa, są zastępy lepszych wypierdalaczy, a to co ona zaprezentował oceniam na chujowe, wręcz fatalne

Już ten małolat ma lepszego skilla



P.S. Sorry za gebelsa, ale pierwszy lepszy małolat z YT

A chuj tam macie jeszcze cygana do kompletu


A nie sorry teraz macie komplet


Tylko żydka brakuje i byłby full service

Jednym słowem i tak są lepsi od tego typka a młodszy bawełniarz mnie rozjebał



Dlatego właśnie uważam, że sadistic to nie miejsce na wyrażanie swoich upodobań muzycznych, bo zawsze znajdzie się taki geniusz jak "xXDoggXx" (z takim nickiem to chyba nie wypada szydzić z niczego...), który za cenę zrobienia z siebie idioty wklei najgłupsze filmiki, żeby dostać parę piwek.
Jak Cię coś nie interesuje, to scrolluj, a nie trollujesz w temacie o którym wiesz tyle co Amerykanie o Polsce.

Za Eklipsa zawsze props, dobry chłopak, ja osobiście jaram się też Roxorloopsem i oczywiście legendarnym Mr. Scratch
Całe Beatbox Battle jest ok, tylko Polscy reprezentanci jakby nie podołali jeśli chodzi o poziom(pierwsza edycja), Zgas jak dla mnie postawił na technikę, ale zapomniał o brzmieniu, bo dla mnie jego występy w ogóle nie brzmią, są tylko popisami FX'ów, które wg mnie powinny tworzyć spójną, rytmiczną całość jak u Eklipsa, czy właśnie Roxorloops'a. No ale miejmy nadzieję, że ten element Hip Hopu jeszcze u nas się rozkręci do takiego stopnia, że powalczymy na kolejnych btbx battle

5.
Zgłoś
Avatar
Ruli 2013-04-07, 14:09
i tak najlepszy to michael winslow z akademii policyjnej
Zgłoś
Avatar
m................r 2013-04-07, 15:28
Materiał fajny, ale piwa nie ma ze względu na ZAJAFKE!
Zgłoś
Avatar
Krysss 2013-04-07, 16:02
Zgłoś
Avatar
Kinzajs 2013-04-07, 18:39
co wy tu za gowna wszyscy wrzucacie...
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2013-04-07, 20:14
Wielcy obrońcy się spinają zapodałem małolatów na zwałę bo stwierdzam iż, gdyż, aczkolwiek, koleś jest słaby i jest multum lepszych zawodników, jeżeli chcemy się czymś pochwalić na sadolu, to chwalmy się przechujami a nie jakimiś średniakami, tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
babubabu89 2013-04-07, 23:25
Dobra nie jest to moja zajafka ale widziałem lepsze wrzuty, ta jest przeciętna żeby nie powiedzieć chujowa
Zgłoś
Avatar
switelolo124 2013-04-08, 0:13
heheh nie wiedziałem że vin diesel umie beatbox XD
Zgłoś
Avatar
H2S04 2013-04-08, 11:34
Michael Winslow i tak jest lepszy
Zgłoś