18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
BaniakPL 2013-06-09, 2:24 1
szkoda Manka zdecydowanie za szybko
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-06-09, 2:25 3
pierdolicie, chłopak sie pokazął z dobrej strony, nie boi sie większych i silnych bo sam był taki, jest progres, chociaż ni hoja nie zaplace, to chce zobaczyc co pokaze w nastepnej walce
Zgłoś
Avatar
Wiśniowy 2013-06-09, 2:43
Zdziwko, polsat zawiodl, zbyt mocny przeciwnik, zero widowiska, no ale takie jest zycie, smutno, zimno, bol, dla nich trud skonczony.
Zgłoś
Avatar
Elanez 2013-06-09, 2:55 1
Niedługo będzie się o nim mówiło jak o najmanie.
Zgłoś
Avatar
Shock 2013-06-09, 3:05 1
Mnie tylko zastanawia czy on rzeczywiście przygotowuje się do tych walk z tyloma zajebistymi trenerami tak jak sie zapiera w wywiadach, bo z tego co widac od walki z najmanem zero progresu.
Zgłoś
Avatar
platini1 2013-06-09, 3:21 7
Pudziana to lubiłem oglądać jak był strongman'em, teraz można się tylko z niego pośmiać. On nie umie walczyć, po prostu biegnie do rywala i stara się walić pięściami, bo wie, że ma siłę w łapie. Jeśli da mu się przeciwnika, który się go nie boi to przegra. Najman srał po gaciach zanim wyszedł do ringu przegrał, ten tłusty pączek też szans nie miał. Thompson, Sylvia i ten koleś co z nim teraz walczył, oni liznęli trochę MMA, czy jakichkolwiek sztuk walki i go położyli.
Co do samego KSW to niedługo zrobią z niego wrestling, albo cyrk, bo zamiast walk prawdziwych fighterów dostajemy Pudziana i jego pseudo-walki.
Zgłoś
Avatar
parzych73 2013-06-09, 4:09
Pudzian to się nadaje... do noszenia walizek z kartoflami/burakami...

PS.
MlodyPoliglota, jesteś pedał i w dodatku cwel... I chuj ci w oko, bo w dupę by ci było za przyjemnie cioto...
Zgłoś
Avatar
LajtowiecTuBiedronka 2013-06-09, 4:29
na sadistic.pl zawsze mozna liczyc
Zgłoś
Avatar
wzabekczesany77 2013-06-09, 5:42 6
W końcu mu sędziowie nie pomogli:)przerost treści nad formą,pudzian to nadęty kark,pusty jak bęben zulusów,szkoda że nie trafił na kogoś kto zrobiłby mu z ryja galaretę.Mógł mu ten drugi złamać bagietę to na rok byłby spokój z ''daaawaaaj na riiinggg''
Zgłoś
Avatar
pyto 2013-06-09, 8:24 1
przynajmniej byl w tej walce wydolny oddechowo
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2013-06-09, 9:20
Takie jest MMA w stójce pewnie by pudzian był liderem ale wystarczy ułamek sekundy jedna dźwignia i skończone, tak jak to pokazał mam Mamed
Zgłoś
Avatar
ska 2013-06-09, 9:59 2
Dobra walka to była przed nimi
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-06-09, 10:11 1
Pudzian nad psychiką musi popracować. Choćby nie wiadomo ile ćwiczył technikę, itp. to w każdej walce chłop leci jak taran i chce oklepać przeciwnika jak nie przymierzając Najmana. Tyle, że dobrze dla dobrze wyszkolonego partnera takie stampede to idealny moment, żeby szybko zakończyć walkę i było to widać - szybka kontra i Maniek zdziwiony jakby mu kto zimnioka ukradł.
Zgłoś
Avatar
dedrex 2013-06-09, 11:06 2
Hmm no może sie stara jak trenuje nic nie poradzisz ; > Prostego strongmana nie nauczysz odrazu stu technik. takich rzeczy uczy się latami. Co do reszty to ja to oglądam dla Materli i w sumie Mammeda. Nie mówcie że nie jedzie po złoto ..
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-09, 11:48 2
Ja nie wiem czego wy się spodziewacie po gościu który wystartował w MMA w wieku ~30 lat trochę trenując wcześniej boks. Jest 'kelnerem' i 'kelnerem' zawsze pozostanie bo jak on robi krok to inni dwa kroki do przodu - nigdy zawodowców nie dogoni.
To są walki 'kelnerów' i tak trzeba do tego podejść - to tak jakby iść na Borata z założeniem, że obejrzy się film dokumentalny o Kazachskich emigrantach. No kurwa ludzie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie